Jump to content

(Srpski) Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ove nase Ana i Jelena krenule dobro, medjutim obe izgubile drugi set :( :( Jelena dobila prvi sa 6/3 pa drugi izgubila sa 5/7 a Ana dobila prvi sa 6/1 u pwn modu, onda drugi izgubila sa 2/6 i sad treci gubi 1/2 ali srecom na svoj servis.

A Tipsarevic pri 2:0 krenuo nesto da se vadi i trenutno gubi sa "samo" 4/3 ali na Fererovu servu.

Ajd' kao pocela je kisha, pa da se nadamo da ce to pomoci nasima da zaigraju kako treba, bas bi bilo glupo da ostanemo bez vecine predstavnika u osmini finala.

Link to comment
Share on other sites

tipsa izgubio u tajbrejku treceg seta. jbg

a kad gledash anu i jelenu to kao da gledash isti mech, znachi u istim momentima osvajaju brejkove, gube svoje servise i tako

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

na kojim si kanalima margi? mene iritira ovaj na RTSu a na DSFu idu infomercial i phone kvizovi nisu normalni majkemi

gg za tipsu, pokazuje i on znake napredovanja lagano, samo nek nastavi, 5 set matches ftw, steta sto nije postao prvi igrach ever koji je prva 4 mecha na Wdonu igrao po 5 setova =o)

Link to comment
Share on other sites

pa na rts-u gledam anu, na sportklubu jelenu, preko live scora tipsu, i u medjuvremenu uchim takodje;))

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Dobro, izgleda da je kisha pomogla nasim teniserkama, a delimicno je pomgla i teniseru, iako nazalost nije mogao da malo pogura dalje i prodje u naredno kolo. Ali kapiram da ce fino proci na rang listi, sigurno ce pomalo da skoci sto ce mu omoguciti da ucestvuje na boljim turnirima i bude bolji nosilac i sve.

A jelena i ana su krenule da se izvlace iz govana u koje su se ubacile :) pa se nadam da ce tako i nastaviti. Ali moraju da poprave formu ako planiraju da urade nesto pametno na ovom turniru.

Link to comment
Share on other sites

blah trutj...ne mogu da verujem da se jelena, koja igra toliko stabilnije od ane prvo uvalila u ovo sta jeste, a onda da se nije izvukla...steta....

svaka chast ani mada ni ona nije trebala da si dopusti to sto se desilo

sad treba videti sta ce da uradi nole...

edit@nole

aaaalooobreeee

pa ovi ljudi su reshili da nas iznerviraju propisno

zanchi imash 3 set lopte i pustish nikoli kiferu da ti uzme set...

Link to comment
Share on other sites

Jelena je u glavi degen

opet je to dokazala

nego,ae ako neko naidje na Soderling vs Nadal comedy stand up:))) nek podeli link,ja sam trazio na youtube-u i nisam nasao

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Da, valjda nesto na floridi ... ali nisam snimio da je ikada do sada pricala na engleskom. Ana je imala one neke "jes" i tako to fazone. Mada, uopste ne znam kako je mogla da izgubi, ustvari drago mi je sto nisam gledao meceve jer onda ne mogu da se nerviram. Ovako samo pogledam rezultat pa mi lakse padne :))

Sta je na kraju uradio Djokovic? Opet prekinut mech, dokle su dogurali? Aha, videh da je izgubio set (kao sto je napisao kole) samo nisam znao kojim rezultatom, i sad sam saznao :)

Link to comment
Share on other sites

da, Bradenton, Florida, chak imate i njenog burazera na dota forumu [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

omg devojka treca na svetu a on raspali dotash...ccc ;o)))

lale 1:1 je izmedju novaka i nikole, kovak ispushio 3 set lopte...i bukvalno poceo da servira prvi gem 15:15 i tu krene opet kisha...ne znam dal se igralo josh posle toga...

Link to comment
Share on other sites

ma ova kisa je stvarno njesra... pokvarila najbolji i najlepsi turnir samo tako

i jos igraci ne mogu da pokazu sta znaju i nije realno ovo stvarno..

bem ti kisu...

samo neka nole prodje dalje ... GO GO

a ana osvaja cim prodje veidisovu

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao kako izgleda bracket, ali sumnjam da joj je vaidisova poslednja velika "brana" do trofeja :)

edit: Sad pogledah ... pa dobro, ako prodje ide u polufinalu na kuznetsova/sharapova, sto je ok, naravno onda u finalu verovatno na zstin, koja sad kad je videla da je morezmo ispala ima da igra mnogo bolje. Ali pogledajte par koji igra gde je bila Jelena

Bartoli / Krajicek ... mis'im, i ona kad je nenormalna, mogla je da proleti kroz to cetvrtfinale kako god hoce.

A ovo oko kishe je stvarno smeh ... ono, novak igra svoj mech tri dana covece :) To je da nabiju tenziju sto posto ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...