Jump to content

(Srpski) Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

inace, kao sto neko pomenu, da je marija odigrala samo 20% od onoga sto zna

preterujesh, ona je mogla da igra samo onoliko koliko joj je ana dozvolila, a to sve ide iz chinjenice da nishta nije promashili i da je svaka loptica ishla tamo gde treba, nije da je sharapova zicera ubacivala u mrezu, a ana ume da raspali. jedini je tu problem shto ona ima velike oscilacije od mecha do mecha, za sada je od pochetka turnira ishla nekom uzlaznom putanjom, mene samo plashi da nepadne sad kad je najpotrebnije.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Vise bih voleo da dobije Ana nego Nole.

daj jebote

ima li sta lepse nego da Nole siluje Nadala?

Po meni da je u finalu Morezmo mozda bi te i shvatio,ovako ne mogu :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

inace, kao sto neko pomenu, da je marija odigrala samo 20% od onoga sto zna, ne bi se ana tako lako radovala. 5-6 puta sam primetio da najobicniju loptu salje u mrezu, ono sto u 90% slucajeva MORA da bude direktan poen..

Ja sam samo "neko" za tebe? :(

ima li negde fotka tih charapica =) nisam gledao tenis bio na poslu

LOL NEKI FETIŠ :)

preterujesh, ona je mogla da igra samo onoliko koliko joj je ana dozvolila, a to sve ide iz chinjenice da nishta nije promashili i da je svaka loptica ishla tamo gde treba, nije da je sharapova zicera ubacivala u mrezu, a ana ume da raspali. jedini je tu problem shto ona ima velike oscilacije od mecha do mecha, za sada je od pochetka turnira ishla nekom uzlaznom putanjom, mene samo plashi da nepadne sad kad je najpotrebnije.

Kapiram da ne postoji jadnija izreka od te, u stvari, postoji podjednako jadna "ne brinemo mi o protivniku, neka on brine o nama".

Ana jeste odigrala sjajno, ali je Šarapova bila katastrofa; ja bih to uporedio s igrom Jelene protiv Žstin. Nemojmo sad ni preterivati, ja se ne sećam da je Ana odigrala ovako dobro, niti da je Šarapova igrala lošije. To je uzrok takvog poraza, ne samo Anina igra.

Jedino što bi moglo da spase Anu od Enan, je da servira dobro kao i danas, i da je eventualno usere da uzme po koji gem van svog servisa. Nadajmo se čudu. :)

Link to comment
Share on other sites

preterujesh, ona je mogla da igra samo onoliko koliko joj je ana dozvolila, a to sve ide iz chinjenice da nishta nije promashili i da je svaka loptica ishla tamo gde treba, nije da je sharapova zicera ubacivala u mrezu, a ana ume da raspali. jedini je tu problem shto ona ima velike oscilacije od mecha do mecha, za sada je od pochetka turnira ishla nekom uzlaznom putanjom, mene samo plashi da nepadne sad kad je najpotrebnije.

tih 5-6 puta sto sam pomenuo da je pogodila mrezu su bili 5-6 najcistijih poena, znaci to bi pogodio i sam invalid...

nema tu nikakvog aninog raspaljivanja lopte, jedno je kada od siline udarca ne moze da kontrolise ritern a drugo je ovo o cemu ti ja pricam..

Ja sam samo "neko" za tebe? :(

naravno da ne :D nego u brzini nisam zapazio ko je napisao... ;)

Link to comment
Share on other sites

u oravu ste, ukenanjalo je zestoko i ne treba da bude u finalu, bla bla bla

ako nisi u stanju da vratish loptu ili si povredjen ko te jebe. kad bi svako davao svoj maksimum sve vreme, gde bi im bio kraj.

Kapiram da ne postoji jadnija izreka od te, u stvari, postoji podjednako jadna "ne brinemo mi o protivniku, neka on brine o nama".

shta je tachno jadno u tim izrekama?ne razumem koji vam je qrac. 20 %bolje, pa da je dodirne sam bog na terenu sharapova na shlajci protiv bilo koje ozbiljne igrachice nema shta da trazi.

btw. ana u opshte nije igrala toliko sjajno, u proshlom kolu bilo je to bolje, sad nije imala ni jedan jedini winer.

nema tu nikakvog aninog raspaljivanja lopte
ne, ona joj prebacuje shecerleme preko mreze,a kad udari sharapova onda je to projektil. da si ti ceo zivot trenirao, jel mislish da bi iz chista mira vratio loptu u mrezu? naravno da ne, nego se nisi dobro postavio, nisi stigao da se nemestish na udarac, a zashto nisi? pa sigurno ne zato shto ti protivnik shalje lopte koje idu 50 km/h i u sredinu terena.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Ala kenja ovaj Margi, prosto se covek odusevi kad ga vidi ovako vatrenog, a inace, znam ga, kul covek.

Samo da odgovorim Gruji. Mene Nadal ne nervira, mada mi je apsolutno jasno zasto bi nekog nervirao. Drugo, Ana je lepsa od Djoleta. Trece, to sam ja rekao hopoteticki, kada bi mi neko ponudio. Pusa.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

a i realno u pravu si :)

jebote kako god da okrenes nista ne valja,ko da ne valja sto je ana usla u finale jer sharapova nije igrala 100% od svojih mogucnosti...

mislim oni svi treniraju od svoje lupam 6 godine i nema tu igrala je sa 20% svojih mogucnosti.nauceni su da uvek igraju do kraja ukoliko im to fizicke mogucnosti dozvoljavaju,a nisam primetio da je ova bila povredjena?

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

ne, ona joj prebacuje shecerleme preko mreze,a kad udari sharapova onda je to projektil. da si ti ceo zivot trenirao, jel mislish da bi iz chista mira vratio loptu u mrezu? naravno da ne, nego se nisi dobro postavio, nisi stigao da se nemestish na udarac, a zashto nisi? pa sigurno ne zato shto ti protivnik shalje lopte koje idu 50 km/h i u sredinu terena.

o boze... ko je to rekao?? jel sam ja mozda rekao da ana ima slab udarac?? vec jednostavno prilikom laksih udaraca nije vracala potencijalno direktno osvojene poene... kontas? ne dovodim ja u pitanje aninu jacinu vec marijinu dekoncentraciju.

a i realno u pravu si :)

jebote kako god da okrenes nista ne valja,ko da ne valja sto je ana usla u finale jer sharapova nije igrala 100% od svojih mogucnosti...

mislim oni svi treniraju od svoje lupam 6 godine i nema tu igrala je sa 20% svojih mogucnosti.nauceni su da uvek igraju do kraja ukoliko im to fizicke mogucnosti dozvoljavaju,a nisam primetio da je ova bila povredjena?

ko je rekao da ne valja sto je ana u finalu??? ne volim da mi ubacuju reci u usta koje nisam izgovorio..

a uostalom, sta ja imam ovde da se pravdam..

Link to comment
Share on other sites

pa oko toga smo i krenuli da se sporimo, nije tih greshaka na lakim loptama bilo koliko ti mislish da jeste. gledao sam danas i hajlajte, vecinu kljuchil lopti uglavnom nije imala nikakve shanse da vrati.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

mnogo me nervira ovaj federer, umesto lepo da pregazi davidenka on se zajebava pa ce da igraju 4 ili 5 setova nece nole pocheti do 4 =o(

btw greshkom ostadoh na rtsu gde se nash genijalni komentator nada da nece da paducka kisha (da je makar gledao jurosport gde je wilander juche objashnjavao zasto je svima sem nadalu u interesu da teren bude malo vlazhan...)

opa vidi brejk...ima shanse onda ranije da pochne, yay =o))

Link to comment
Share on other sites

pa oko toga smo i krenuli da se sporimo, nije tih greshaka na lakim loptama bilo koliko ti mislish da jeste. gledao sam danas i hajlajte, vecinu kljuchil lopti uglavnom nije imala nikakve shanse da vrati.

dobro, to stoji, ali nije da nije bilo... jebo te, pa valjda smo gledali isti mech..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...