Jump to content

Sta nas ceka u skorije vreme ...


G!!!

Recommended Posts

3 hours ago, G!!! said:

jedino ako im je microsoft zavrnuo jajca i iutegao ih je, ali cisto sumnjam - morali bi da raspuste pola firme za to 

 

ma kakvi, MS to i dalje gleda kao "medalju" koju imaju i širu priču usled ukrupnjavanja.

ne bi me čudilo da je situacija zapravo još gora nego što je bila :))

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
On 2/5/2024 at 10:40 PM, millanče said:

Izvinjavam se sto kasnim na party 🙂

 

haha, ima tu nečega :))

On 2/5/2024 at 11:38 PM, G!!! said:

kakav je to tek fejl od igre majko mila, a naprodavala se masno

makar nije toliko preuzela spotlight u fazonu došla je, prodala i otišla u legendu.

priče su bile sad kad izađe ima samo o tome da se razgovara na internetu narednih 6 meseci.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sad mi iskoči na YT, nisam video ranije, mislim da ni ovde nije bilo. Neki kao Mass Effect RPG bi trebalo da bude

Quote

ARCHETYPE ENTERTAINMENT

We are a game development studio located in Austin, Texas, led by industry veterans from BioWare, 343, Electronic Arts, Naughty Dog, and other AAA studios. Founded in 2019, we’re a studio built from the ground up to tell amazing stories in our favorite medium: role-playing video games. Backed by Wizards of the Coast and Hasbro, we offer a unique development experience that is enabling us to do the best work of our careers, together as a team.

 

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

digao sam ruke od ocekivanja da jedan obican rpg ima neki smisleni razvoj price sa po kojim obrtom tu i tamo, ovo sve kao serije na netflixu plitko i vidjeno 1000 puta.... posle ovog trejlera ne moras ni da igras nista

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, G!!! said:

digao sam ruke od ocekivanja da jedan obican rpg ima neki smisleni razvoj price sa po kojim obrtom tu i tamo, ovo sve kao serije na netflixu plitko i vidjeno 1000 puta.... posle ovog trejlera ne moras ni da igras nista

narativ sad guraju mahom manji studiji i to najčešće ako nemaju baš puno drugih da kažemo "aduta" pa se oslanjaju na ovaj - ono simple grafika i jednostavan gameplay ali dobra priča.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

iskreno, odigrao sam neku flash igru od pre 20 godina ili tako nesto 🙂

 

a sta je bilo sa skull and bones, gledao sam neki preview pre par meseci i ono je delovalo poprilicno zabavno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by G!!!
  • Like +1 1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, G!!! said:

iskreno, odigrao sam neku flash igru od pre 20 godina ili tako nesto 🙂

 

a sta je bilo sa skull and bones, gledao sam neki preview pre par meseci i ono je delovalo poprilicno zabavno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ispalo je dosta veliko sranje, evo još bolji tl:dr 🙂

iako je honest trailers smešniji svakako 🙂

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...