Jump to content

Kviz koja stranka vam je najbliza


Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mali off-topic.

Radikali su svoje odvratno licimerstvo pokazali svojom ovo-izborskom kampanjom.

Koji su bre sad oni kurac da mi prichaju o modernoj Srbiji,gde ljudi zive od svoje plate i tako to?Oni shto su do juche propangirali rat i shovinizam,koji su obecavali svakojake nerealne stvari,koji su nas doveli dovde gde smo sada,da mi oni sada izigravaju nekakva nevinashca sa nekim spotovima u fazonu moderna Srbija,posao mladim ljudima i slichno???

Oni shto su se do juche kleli u Sadama Huseina,treba sada da idu tamo i vise zajedno sa njim,jebem im ja mater folirantsku!

Pa to je isto kao sto Cheda govori o tome da ne treba saradjivati sa kriminalcima iako su ga oni snabdevali sa pickama i drogom, radio je za Djindjica prljave poslove a sada prica o tome kako ne treba saradjivati sa mafijom, on prvi saradjivao, onda od onog Djindjica prave Svetog Savu kao da je sve preporodio, a i on je lopurda ostavio covek kucu na Dedinju, a neko me je ovde ubedjivao kako je on radio u inostranstvu, jeste svetski poznati filozof radio u inostranstvu pa tamo zaradio pare, ajte molim vas....

Politika je prljava igra i ko hoce da ima veze sa politikom mora da bude prljav ko repa, jos su sofisti govorili posten covek nece vlast, jednostavno ako se bavite politikom postenje zaboravite, zato Kostunicu zajebavaju stalno kako nije upucen ni u sta, bas zato sto on okrece glavu stalno na meshetarenja a zeli da vlada, pa jbg ako vladas moras da budes stoka, eno pogledajte Slovence kakva im je poltiika prema Romima, izbrisali su im gradjanstvo proterali ih ne daju im ni da zive, tako se vodi politika prljavo i agresivno za naciju i za zemlju, od Slovenaca se treba uciti kako se vodi politika, zato su oni tamo gde su a mi smo tu gde smo.

Anyway radije bih dao glas radikalima koji su stoka nego ovima koji ce da pokradu i rasprodaju sve sto imamo a onda pobegnu preko sa nasim parama, ljudi srljaju ako misle da ce im ove pro-demokratske stranke doneti nesto dobro, polako videcete za 5-6 godina a onda cete se kajati.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

ako vladas moras da budes stoka, eno pogledajte Slovence kakva im je poltiika prema Romima, izbrisali su im gradjanstvo proterali ih ne daju im ni da zive, tako se vodi politika prljavo i agresivno za naciju i za zemlju, od Slovenaca se treba uciti kako se vodi politika, zato su oni tamo gde su a mi smo tu gde smo.

Anyway radije bih dao glas radikalima koji su stoka nego ovima koji ce da pokradu i rasprodaju sve sto imamo a onda pobegnu preko sa nasim parama, ljudi srljaju ako misle da ce im ove pro-demokratske stranke doneti nesto dobro, polako videcete za 5-6 godina a onda cete se kajati.

Ako nije frka, voljan si da objasnish tu svoju ksenofobiju?

Link to comment
Share on other sites

ispade G17. :(

glupost cim su radikali zaobidjeni, test gubi verodostojnost.

ne vredi, ne moze chovek da ih zaobidje :)

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...