Jump to content

Audi TT


dovlagsi

Recommended Posts

pored jedne alfe 8c da pobedi jedan ovakav automobil . Mehanika je super ali ovaj auto uopste nema onu muskobanjastu jednostavnost prve verzije sa svojim pravim linijama. Ovaj izgleda veci, tezhi i kao da su ga francuzi ili japanci pravili

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

pravi porsche (911) može da kupi jedino umesto dva tt-a, tako da jebi ga. zapravo sada ne mogu da se setim šta je tt-u uopšte konkurencija, osim nisana 350z, a od njega je realno bolji.

ali opet, alfa 8c i jaguar xk su izašli ove godine :(

Link to comment
Share on other sites

Teshko da neko ko daje 30 i kusur hiljada za tt, nece primetiti skoro josh toliko za caymana.. mislim, nema shanse da su ta dva konkurencija jer je cayman skoro pa 2x skuplji.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

mercedes slk je konkurent audiju tt? Mi naravno ovde pricamo o kupeima a znas da CC ne mozes racunas kao kupe. Kolega, molim vas.. :)

BMW Z4 je nakako "raw" i mali, koji_lexus?, a ako racunas alfu onda racunas i peugeot 407 coupe, a to ne moze. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

pa i tt ima kabrio verziju, u čemu je problem? :)

mislim da ipak ne možeš za konkurenciju smatrati samo automobile u 98% istih karakteristika, jer ne pričamo o golf klasi. ako gledamo "sportske" automobile od oko 30 hiljada evra, mislim da su svi nabrojani tu.

brera je valjda nešto jeftinija, ali je jebeno seksi, a 407 kupe je govno :)

onaj_lexus koji se valjda ni ne prodaje u evropi, a u americi viđam samo droptop verzije, al ima i kupe garant, samo ga ne slikaju za filmove.

Link to comment
Share on other sites

U januarskom Top Gear-u (chasopis) su poredili TT, 350Z i "slabi" Z4. Po njima je pobedio Z4 zato shto je "Audi sa dizajnom novog TT-a zapustio ideje dizajna starog TT-a". Meni se novi mnogo vishe svidja od starog po dizajnu - izgleda kao pravi sportski kupe a ne kao jaje na tochkovima...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...