Jump to content

-WoW- Pricajte


Kole

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ono sto je zlo kad BE female pala (najmanji horde model) sa epic kodoom pichi 120% pa posle predjete na Tau male (najveci model) sa obichnim kodoom tih 60% izgleda taaaaako sporo da nemam rechi

Probaj belf female epix 120% + nogefire elixir... Posle toga ce i tih 120% biti sporo nekako [:D]

O da, Simple CombatLog, to je to, fala Taraba... I jos jedno pitanje, kako se zvao onaj addon kada predjem misem preko necega da mi ispise odmah tu sta je to a ne tamo dole desno, znam da je bio, ali ubi me ako znam... Ili nesto slicno, samo da malo pomerim taj info iz donjeg-desnog coska prema sredini, posto mi je tu sada minimap pa mi ruzno kada ispise preko toga...

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Probaj belf female epix 120% + nogefire elixir... Posle toga ce i tih 120% biti sporo nekako [:D]

O da, Simple CombatLog, to je to, fala Taraba... I jos jedno pitanje, kako se zvao onaj addon kada predjem misem preko necega da mi ispise odmah tu sta je to a ne tamo dole desno, znam da je bio, ali ubi me ako znam... Ili nesto slicno, samo da malo pomerim taj info iz donjeg-desnog coska prema sredini, posto mi je tu sada minimap pa mi ruzno kada ispise preko toga...

tinytip je trenutno najbolji ima i dosta podesavanja ... mozes da probas i af_extreme ali neku updejtovanu verziju

@lurdusami - to ti je jedini nacin da kao tojuren dodjes do skeletal mounta

@dzogaz - mount iz karazhana nije skeletal mount, koliko sam ja primetio

WTB ALLY KODO :(( :(( dwarf na kodou ftw :)) :)) :))

hmmm pa pazi ... taj konj ima vamprirske zube ... u eventu je okarakterisan kao undead jer na njega radi exorcism ... takodje to sto ima krsh oklopa i plashtova ne znachi da nije undead ... tako da ono ... stfu and heal

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

jel moze neko da mi kaze zasto svi furaju stara pvp ramena za 60...?jel ne moze da se nadje nesto bolje pre vecih instanci u tbcu?

Puno tbc itema ima grafiku kao tier1 ili tier2 :) a sto se tice pvp ramena, pa u dosta slucajeva su i dalje ok ...

Edited by Coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

ne znam kako ostali, ali clotheri relativno jednostavno mogu da dodju do craftovanih epic sholdera koji nikako nisu losi...npr za locka frozen shadow sholderi...isto i boots i chest (daju bonus na frost i shadow spelldmg), imas i za hilere i za arcane/fire iste te setove samo sa mozda razliticim itemima (npr gloves, belt i chest)

ofc, to podrazumeva grind materijala i tailoringa (chest zahteva 375) ali ni u kom slucaju nije smorno kao ranije niti je tesko doci do patterna (vendor u gradu)

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

vampirska kobila je smeh losha =o)

lichno bih zheleo da vidim taurena na zulian tigru, da nije betlket nego chist tigar hteo bih ga i za nekog od svojih likova mozda =o)

lowre, video sam ja gnoma na tigru pod nogenom, shrinkovanog i world enlargovanog....mislim da imam negde i skrinshot =o)

znachi manji je mountovan od dwarfovske potkolenice =o))

za sholdere, zaista, tbc nema neki vajan izbor, sa huntom nisam menjao t2 uopste, sa palom naokn ramparts kvest sholdera (koja imaju lepe statse ali su zhnaru) sam promenio tek na terokarantuli, jes da su stats malo slabiji ali armor je veci i bitnije - ima +tospelldmg <3

zomg boki gleda ovaj topic, a nece da kazhe kad se vraca - geeeeej!

i za kraj ovog poduzheg posta - koldore, free again = istekla pretplata i nece biti obnovljena neko vreme =o)

neko od brace bosanskih guildmateova reche "necesh moci da izdrzhish vraticesh se" =o) je mu reko' da kad sam mogao prosle godine da prestanem kad je prestajao jotun je postao i officialy, a ne samo subjektivno, najbolji horde gild na serveru smognucu snage i sada =o)

+ sto mi niko nikad vishe nece vratiti one noci na /serbia kanalu na haomi =o))

nakon ovoliko igranja mozda ima 5-6 stvari koje zhelim da postignem sa svojim likovima a nijedna od njih josh nije ingame, kad/ako budu ubachene pocecu da razmisljam o ponovnom igranju =o)

Link to comment
Share on other sites

Au bre Kole, pa koji put vishe? [:D]

Idemo na pecanje... [;)]

Pitanje za poznavaoce Addonova.

Treba mi naziv addona sa ovog screena koji nije Discord Art ali radi kao Discord Art :P, tj. dodaje ovaj smeshni crni frame oko chat-a i action buttonZ-a.

I ako neko zna naziv ovog tj. ovog Expirience bar-a. (same crap)

Unapred zahvalan [^]

Edited by Tarabash

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

jel moze neko da mi kaze zasto svi furaju stara pvp ramena za 60...?jel ne moze da se nadje nesto bolje pre vecih instanci u tbcu?

i mene isto zanima...verovatno im je to jedini epix pa im tesko da ga se odreknu

meni je od stare opreme jedino ostao Neltherion tear koji je realno imba

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Au bre Kole, pa koji put vishe? [:D]

Idemo na pecanje... [;)]

Pitanje za poznavaoce Addonova.

Treba mi naziv addona sa ovog screena koji nije Discord Art ali radi kao Discord Art :P, tj. dodaje ovaj smeshni crni frame oko chat-a i action buttonZ-a.

I ako neko zna naziv ovog tj. ovog Expirience bar-a. (same crap)

Unapred zahvalan [^]

Skinner - menja skinove svega sto imash od standardog uia ... mozes da biras sta zeli da se promeni , odlichan

Fubar FuXpFu - dobar je , ali nije dovoljan ... cisto se koristi zbog izgleda ... preporucujem fubar expiriance kao podrshku za malo detaljnije statistike .

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Treba mi naziv addona sa ovog screena koji nije Discord Art ali radi kao Discord Art :P, tj. dodaje ovaj smeshni crni frame oko chat-a i action buttonZ-a.

I ako neko zna naziv ovog tj. ovog Expirience bar-a. (same crap)

Evo ja nemam pojma sta je to, ali mogu ti reci da mi sve 3 slike lepo izgledaju, voleo bi da probam takav interface u kompletu x3, onaj sa medom bi uz malo doterivanje mogao mnogo lepo da izgleda (malo krupniji font i slicno) [:D]

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Skinner - menja skinove svega sto imash od standardog uia ... mozes da biras sta zeli da se promeni , odlichan

Fubar FuXpFu - dobar je , ali nije dovoljan ... cisto se koristi zbog izgleda ... preporucujem fubar expiriance kao podrshku za malo detaljnije statistike .

@SS: tenkju veri mač! [:D] Moram da dodjem da mi srežeš onaj Ghost In A Shell jedan dan, pa da odemo kod _youknowwho_ i da gledamo anime sa njim [roflmao]

Taj skinner glupi nema da se nadje nigde ali nvm.. nashao sam eePanel i ZomgBox da rade istu stvar.

Nego, ovaj FuBar je ripoff Titan_panel-a, zar ne? Ako ga je neko koristio nek da neke review i zashto je bolji/gori od Titan-a.

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Probaj belf female epix 120% + nogefire elixir... Posle toga ce i tih 120% biti sporo nekako [:D]

O da, Simple CombatLog, to je to, fala Taraba... I jos jedno pitanje, kako se zvao onaj addon kada predjem misem preko necega da mi ispise odmah tu sta je to a ne tamo dole desno, znam da je bio, ali ubi me ako znam... Ili nesto slicno, samo da malo pomerim taj info iz donjeg-desnog coska prema sredini, posto mi je tu sada minimap pa mi ruzno kada ispise preko toga...

to ti je ct core,imash da pomerash tooltip anchor gde hocesh.

a za combat log,meni je najbolji hits mode

Link to comment
Share on other sites

stvarno ne znam sta da radim momci. dal da uplatim wow.

Konfrontacija:

Protiv:

1. dolazi mi skoro republicko iz fizike tako da bih morao da se otkinem od ucenja da me ne bi one chalukovickine cave nasevale. ako zabodem nagradu na republickom 99% imam 15000 stipendiju svakog meseca sledece godine:)

2. igram dotu u poslednjih mesec dana aktivno i postao sam 1337 pwner:)

Za:

prvi i osnovni razlog: WOW!!!

2. guild u razvoju

3. arena

4. film koji bi trebalo da snimim

5. karazhan

vote plx:)

Link to comment
Share on other sites

A propos tigrova i to - voleo bih i ja za taurena isto čistog, neoklopljenog tigra, ali budimo iskreni: ideološki je taj tigar ispravan jedino i isključivo za trolove. Imo, trolovi bi trebalo da jašu tigrove, a ne da mačke budu rezervisane za homoseksualne šumske kopije trolova.

A to, uplata-isplata, pa ja stvarno ne znam šta je tu problem, osim ako vam nije frka za kintu. Nalog je uplaćen, igraš kad možeš. Ja radim i tezgu neku trenutno pored posla, nemam vremena mnogo za igru, javio sam se GM-u, čovek rekao da nije frka i tako. Kad budem imao više vremena, igraću više i tako.

Link to comment
Share on other sites

stvarno ne znam sta da radim momci. dal da uplatim wow.

Konfrontacija:

Protiv:

1. dolazi mi skoro republicko iz fizike tako da bih morao da se otkinem od ucenja da me ne bi one chalukovickine cave nasevale. ako zabodem nagradu na republickom 99% imam 15000 stipendiju svakog meseca sledece godine:)

2. igram dotu u poslednjih mesec dana aktivno i postao sam 1337 pwner:)

Za:

prvi i osnovni razlog: WOW!!!

2. guild u razvoju

3. arena

4. film koji bi trebalo da snimim

5. karazhan

vote plx:)

imao sam i ja slicnu polemiku do skoro...doduse ne idem na republicko,daleko od toga.suprotno je,znaci imam nekoliko keceva koje moram da popravim a opet mi se igrao wow iako sam prestao prosle godine,prodao lika i sve.sad u petak sam bio uplatio i krenuo druida iz pocetka :) igraju jos neki ortaci iz razreda i tako da opusteno.pazi znaci moze da se organizuje,svedes wow na minimum,bar sad mogu jer lvlujem pa me boli kurac :) e sad kad razmislim nemam keceve zbog wow-a vec zato sto me mrzi da zivim a ne da ucim jebenu hemiju :p

ali javljam u junu dal nastavljam da igram dalje ili tek krecem u avgustu [:D] (daleko bilo)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

@SS: tenkju veri mač! [:D] Moram da dodjem da mi srežeš onaj Ghost In A Shell jedan dan, pa da odemo kod _youknowwho_ i da gledamo anime sa njim [roflmao]

Taj skinner glupi nema da se nadje nigde ali nvm.. nashao sam eePanel i ZomgBox da rade istu stvar.

Nego, ovaj FuBar je ripoff Titan_panel-a, zar ne? Ako ga je neko koristio nek da neke review i zashto je bolji/gori od Titan-a.

www.wowace.com = najbolji i najbrzi sajt ... tu imash skiner .

Fubar je jedno 1000x bolji od titana ...

Manje je zahtevan , vishe opcija sa samim panelom , pametnija optimizacija , lakshe sredjivanje addonova i neke unikatne opcije na samom panelu ... titan panel sux .

Postoji vishe nego dovoljna podrshka addonva za fu bar ... ne postoji razlog zasto bi koristio sugavi titan panel koji je kao zastarelo govno . Realno .

ICICEMO KOD _youknowwho_ GOSPODINA DA GLEDAMO GITS naravno ... na njegovu veliku radost :D .

Skinuo sam i drugi deo ceo , ali nemam subtitle ... poceo sam da ucim japanski ^^.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Koristio sam titan od kada znam za wow, i od pre 2 dana sam na FuBaru, kad sam video da mozes da centriras adonove po levoj, desnoj i centralnoj osi i to sve u jednom baru, i kad sam video da bar moze da se smanji pa da zauzima recimo samo 50% ekrana i kad sam video da isti taj bar moze da se odlepi od ivice ekrana i stavi se bilo gde i jos da se napravi xxx barova... To mi je bilo dovoljno. Najvise podrske sam nasao na wowinterface

Malo me je sada smorio Unitframe jer sam skontao da nema Party Target... Ali jebes to, i ovako izbegavam pug [:D]

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

ICICEMO KOD _youknowwho_ GOSPODINA DA GLEDAMO GITS naravno ... na njegovu veliku radost :D .

Skinuo sam i drugi deo ceo , ali nemam subtitle ... poceo sam da ucim japanski ^^.

OMFG NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO sada ga samo hirurska operacija moze spasiti. ili da ga etiketiram "anime freak" i da zavrsim sa time. [xx(] i hate japanese [b)]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...