Jump to content

-WoW- Pricajte


Kole

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pwnovao te je kole lol

elem dajte neke slicice vashih puteshestvija ;P

Edited by Ayreon

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

izvinite ali ako nash salac, kao pametan chovek, cima burazera da mu leveluje/farmuje dok ovaj radi, zasto mislite da je ovo 1 man operation?

i realno na pochetku, ono 2005te, lfgovalo se u gradovima po 45 min-sat pre ulaza u instancu...pa onda raidovi...pa chekanja na battlegrounds...

2 aktivna choveka na jednom accountu i zhelja da se uradi mnogo i to je to...

Nije kole buraz voli da igra :)

A i igralo se na poslu btw, zna ova banda :) Sada samo malo lvlujem lw kad sam na sljaci i to dok se buraz ne uloguje. Lag jbga...

Inace kada se questuje ili ja igram a buraz na laptopu trazi gde i sta treba da se radi, ili obratno - on dere dw-om a ja ga upucujem gde da ide i sta da radi :)

Btw da smo se opredelili za grind mobova/instanci odavno bi (citaj: pre 2-3 dana) otisli do lvl-a 70, ali obojici nam je gotivno da radimo SVE questove po zonama i tu i tamo odradimo po koju instancu.

Inace do sada smo ocistili SVE questove u helfajeru, zagramarshu, terokaru i nagrandu. Od sutra se krece u blad edz i onda dalje :)

Elem shamanu treba jos nekih 300k do velikog dinga, bice do sutra u podne sigurno :)

Link to comment
Share on other sites

Ali grind je veliki smor , ne racunas na to ?

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

nobina i koldore, moj post se odnosio na prvu sliku tog paladina koji jashe zlo i naopakog hawkstridera...

danas sam ispizdeo, ladno treba neke elite questove abandonovati/zaobici 90 minuta chekanja na parti i nista na kraju...

Link to comment
Share on other sites

moras da se preselis tamo, a pri tom i ne primaju ljude iz srbije, tako da kily nema leba od toga, moraces i dalje da dajes pare na wow umesto da na wow-u zaradjujes

zapravo, mozhesh relocation, oni placaju kartu i prvih mesec dana dok se snadjesh :) samo treba prvo upasti na posao :)

Link to comment
Share on other sites

na 13om lvlu sam deletovo lika [:D]

kada sam samo pomislio na lvlovanje do 70og od 1 i grind svih reputacija i profesija i golda i svega ponovo samo sto se nisam ispovracao

lvlujem picku od magine

ali sve me nesto sprecava, net , pretplata, spavanje 15h dnevno itd ...

mm je bas hc pve guild koji uspeva da se odrzi dugo dugo vremena citav ^_^ svaka im cast

ali to je tako zato sto su swe only guild -.-

Link to comment
Share on other sites

Cisto da napomenem za casual playera QUEST QUEST QUEST ... najbolji i najbrzi nacin za lvl up !!!

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

evo, bili izbori, sada cemo valjda u eu. lol.

btw, memento mori je vec juce raidovao gruul's lair. mozda jos nesto. veceras su bili u tempest keepu. likovi nisu normalni. gg. :)

i ti si na frostmaneu znachi? alijansa i presume.. koja klasa/nick?

shto se tiche MM-a, oni su stari kolko i wow. Najjacha alijansina gilda na Shattered Hand-u (posle i najjacha na serveru), a posle migracije na Frostmane, najjachi i tu. Ali to je iskljuchivo ogranicheno na PvE, shto je opet malo zhalosno s'obzirom da su na PvP realmima od pochetka :[

Kad je t2 bio vrhunac mi smo dobijali njihov pun t2 premade u wsg-u (a u wsg-u oprema znachi najvishe:) 3:0... a mi smo bili PvP gilda sa polu plavom opremom i eventualno 2 warlorda po raidu.

sa duge strane, znali su oni da prave hasan shash po ogrimaru kad navrnu kao banda po 30+ ljudi svi u t3 / t2.5. mada to je drugo.. oni verovatno odradjuju taj raid na ogri kao neki PvE encounter :]

sve u svemu, koliko god umeli da budu nadmeni i u oblacima, toliko bi mi wow bio dosadniji bez njih. nema puno gildi koje mogu da se nazovu najjachima a da pritom isposhtuju PvP deo igre sa povremenim outdoor/bg raidovima.

Link to comment
Share on other sites

frostmane, 3 lika, mage(lvl60, Maggica), warrior(lvl60, Primevil) i paladin(lvl65, Jeelyt). inace, trenutno aktivno igram paladina.

sa holy buildom sam dosao do 64, onda pomislio da predjem na retri, video da mi ne odgovara, vratio se na holy i pichim. :))

inace, od izlaska tbc, skupio sam opremu sa oko +800 na heal, 2h axe 81.5 dps, ide fino. jedini koji se zali je killy kada dodjem do njega po vodu i leechujem xp ^^

edit. sto se tice MM, jedan priest iz te guilde mi radi gemove za sockete, izuzetno povoljno. vecina ljudi iz mm koje sam pitao bilo sta su bili prilicno uljudni a ne kao killy "gtfo" na "hello" :D

Edited by L'Italiano
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...