Jump to content

-WoW- Pricajte


Kole

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel se meni chini ili su to kinezi napravili guild? [freak]

da to je pravi kineski guild

koji postoji vec godinu dana +

ima ih preko 300 u guildu (armory ko ne veruje) i vise su kao zajednica neka nego guild

i imaju fazon preko 50 ljudi koji su full karazan opremljeni ono fazon ljude sa 4 dela tier4 i tako to

a ako nemaju tier4 i pve iteme imaju sve craftovane epice koji postoje u igri

a najzanimljivija stvar kod njih je sto svi njihovi 70lvl igraci imaju flying epic mounta ...

i sto kada nego genkuje jednog njihovog njih 50 odma dolazi na to mesto :DDD::DDD:D:D:D:D:D:D:D

i ako se neko seca mog posta na realm forumu kada sam ih oterao u kurac sve i dobio perment ban na forumu [:D]

jer su se fazon hvalili da su ocistili mc lul

Link to comment
Share on other sites

ima ih preko 300 u guildu

326 char:

lvl's:

1-9 = 10

10-19 = 21

20-29 = 17

30-39 = 20

40-49 = 28

50-59 = 13

60 = 36

61-69 = 41

70 = 140

Pretpostavka: 60-100 ljudi (sobzirom da su to kinezi mozda ih nema ni 60oro u gildu :))

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

I mene je to ozracilo vise, salju po 2-3 wispa istovremeni i ispamuju ceo chat log, na svakih 10-20 min, a ponekad se desi da isti lik ponovo ispamuje, nenormalno. To je na frostmaneu, a na sylvanasu su mi pretrpali mail sa tim glod, power lvling i rep grinding reklamama.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

===========================

WARRIOR CHANGES

===========================

a) Bloodthirst - it was never intended to create such powerful skill so the tooltip now will show: Your next 5 attacks will successfully reduce your by health 100. (double if critical strike)

b) Imp Berserker Stance - increases attack power by 2/4/6/8/10 % while in Berserker Stance but reduce your movement speed by 4/8/12/16/20 %

c) Precision - increases your chance to hit with melee weapons by 1/2/3 %. In addition, it increases your chance to be randomly disarmed (when you deal damage) by 1/2/3 %

d) Dual Wield Specialization - increases the damage done by your offhand weapon by 25 %. In addition, it reduces your overall damage cause by 5 %.

e) Sweeping Strikes - new wonderful animation

f) Reckleckness - new wonderful animation

g) Improved Intercept - reduces the cooldown of your intercept ability by 5/10 sek and increases chance to randomly use your PVP insignia by 10/20 %. Aaah, and it now shares cooldown with Charge (but you can still Intervene).

h) Spell Reflect - we discovered that it is possible to reflect opener Pyroblast for 10k if you spec for Imp Bloodrage, Imp Zerg Rage. This was never intened. Spell Reflect abilitiy will now require 35 rage.

whine na blizz forumu [8D] , al majke mi nije mi jasno stalno nas nerfuju... [|)]

.......O Pepelguzi ovo bila je balada

Ka*ala se dok je bila mlada.

Sad je nesto ostarila, u plucima je gusi

ali svome princu jos presrecna pusi.

Link to comment
Share on other sites

Warriori su owerpower clasa ... posle warlocka jedina klasa koja ima neku direktnu definiciju i mesto u wowu bez kog se ne moze .

Inache ovo je fake naravski .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

zato sto warriori 1shotuju bilo koga ?

pod tim oneshot smatrash charge+MS crit + white crit +sword spec crit + ww crit ? :)

koja je shansa da se ovako nesto desi?

zar nije logicno da se vec jednom nerfuje mejdz i pyro + fireblast =10k dmg in 2sec ?

.......O Pepelguzi ovo bila je balada

Ka*ala se dok je bila mlada.

Sad je nesto ostarila, u plucima je gusi

ali svome princu jos presrecna pusi.

Link to comment
Share on other sites

Fascinantno.

Pre izvesnog vremena otprilike isti ljudi su ovde pricali kaka je warr maltene besmislen za bilo sta sem MT, mada i to druid moze bolje.

Sad je odjednom imba :)

Nije ni malo imba : skup je za odrzavati. nema stealth. nema lecenje. nema mozga. treba mu oprema. najteze solira

E sad ako vi mislite na one arene sto se mlatara za mac/cekic, tj pvp onda ok :)

Meni je i dalje pve mnogo zanimljiviji od pvp-a

I da zapravo @topic, dobih juce 70, imam pticicu, i sta sad da radim :(

Nema cuvanja resteda, HS-ovanja u grad, gledanja koje kvestove da grupisem... :(

Ovi moji sto rade karazahane (kako god) igraju nocu, ja tad ne mogu...ej zivote :)

Za prvi screen ja bi te banovo :)

A svaka cast za zilonac-kacigu sa svetle okice :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Sto si takvo bilde derpe . Zavisi od servera gde igras i battle grupe . Ja nemam tih problema recimo i jos mnogo ljudi ... a igra sam hordu na haomarushu gde nikada nista nisam pobedio .

Uvek je tudja trava zelenija ... kada komsija ima vestacku @#$%^&*(

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

da na haomi i ja kad sam igrao alijansa je sve dobijala

ali realno svi oni pvperi koji su tamo igrali pre godinu+ su imba svi

ali od tad igram na serverima koji su svi u istoj pvp grupi gde SAMO horda pobedjuje u opste mi nije zanimljivo da kad pitam pvp guildove ili bilo koga da niko ne zeli da igra pvp ili premade makar kad je neki bg week

svi su pve whores /spit

sa pristom onim sa sccrenshota sam jos uvek guild master pvp guilda na bolderufistu a u pvp guildu sa 50+ ljudi NIKO NE IGRA PVP ALO WTF GTFO IZ IGRE !!!

a kad udjem u pug 50% vremena protiv premadea iz horde igram i trim graveyard corpsecamp ko nub najgori

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...