Jump to content

-WoW- Pricajte


Kole

Recommended Posts

http://www.wowhead.com/?talent=sVxhMgzbxoZV0xhZxbxzr

Najbolji arena build za heal bota u areni ... blessed life ftw .

Inache kilijev build sa holy shieldom i aredent defenderom > tvoj sa eye for an eye .. zato sto ste podjednako nubasti za healovanje i izgubicete svaki 2x2 3x3 gde na drugoj strani imate paladina ... koji ce vas jednostavno out healovati , medjutim on bar ima survivability ( iako retardiran ) dok ti imas totalno beskoristan eye for an eye . Medjutim znajuci tebe hf u arenama sa tim sranjem .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pod stavkom 3 ( SLOVIMA TRI ) ... ti si postao trenutno najveci noob paladin koga poznajem... i ovo cu sada opusteno da kazem da sam 100% siguran ... nemam vishe sta da diskutujem o wowu sa tobom ... ti si teska noobara najgore kategorije i to je sramota sto igras toliko dugo klasu ... rerroll pls .

ovo je moj build inache http://www.wowhead.com/?talent=aVxhMxuotstVMphMc

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

HAHAHAHAHAHAHAHAHA :D :D :D :D :D :D :D

build koji si ovde linkovao se 90% poklapa sa buildom koji sam ja napravio kada sam krenuo arenu juce :D:D:D:D

hvala na pohvali ;>

1note - BoK - waste - useless u 90% slucajeva - uvek ima bolju zamenu medju ostalim blessovima

Edited by L'Italiano
Link to comment
Share on other sites

Ti si idiot .. sacrefice blessing se baca na druge ... na sebi nosis standardno bok ... na warriora sacrefice i bof ...

sta se ja raspravljam sa noobom ... imas skor 12 - 132 win - losses ... spit ... stfu ... noob !

Inache kada se predje 2000 rejting nije bitno sta igras dobijas abnormalne kolicine arena poena ... igram recimo 20 games a week sto je 1-2 sata nedeljno u areni i dobijam 2 arena dela na svake 3 nedelje ... sto je jelten imbalanced :D

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

prekini da se stormscionishesh

Haha 2 muve jednim udarcem. Ovo me nasmejalo do jaja, ulepsalo mi dan. "u are noob. no u are noob. no u are. no u are. fu. no fu. fu..." oko cega ? lol, ja sam mislio da to rade samo frekovi ali ... Bez uvrede momci, ali rofl. Sto se uopste svadjate oko bilda? Koga boli sta ovaj drugi ima?

:)

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Haha 2 muve jednim udarcem. Ovo me nasmejalo do jaja, ulepsalo mi dan. "u are noob. no u are noob. no u are. no u are. fu. no fu. fu..." oko cega ? lol, ja sam mislio da to rade samo frekovi ali ... Bez uvrede momci, ali rofl. Sto se uopste svadjate oko bilda? Koga boli sta ovaj drugi ima?

:)

A koliko bi trebao onda ti da budesh jadan kada ti TI "freakovi" ulepshaju dan TIM nebulozama kako ti kazesh?

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Imao sam tesko sranje od dana, dosao sam na forum da vidim da li imam nesto pametno da procitam i video sam ovo, roflao sam i morao sam da kazem da mi je smesno :P

lol, ja sam mislio da to rade samo frekovi ali ...

Nisam rekoa da su frikovi, ne umes da citas :P, barem ne italijano, storm je dobar like ali se ponekad gubi, kily je zanimljiv lik ali nije mu bili mesto da se mesa jer nema puno isustva sa paladinima (imo), a "ti djecace trebas naucit da procitajes sta je spisano ovema slovima na ovemu takozvanome postu i protumacis pre nego sto ista kazujes" :P

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

gz kili mada stvarno igleda ruzhno ko patnja

a to sto na thotu ko na alla postuju 99% kreteni koji ne znaju sta je dkp mi tako ide na nerve...brate ako item nema class restriction onda je za onoga chiji je dkp pa makar to bio i mag koji ne mozhe da ekvipuje sekiru...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...