Jump to content

-WoW- Pricajte


Kole

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sorry za off , sunjalo ti imas lika koji se tako zove na auchindounu?

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ajd pitacu ovde, u prichajte topicu, ne otvara mi se nov thread, ionako ce da preraste u pljuvanje uskoro...

besomuchno levelovanje moje be paladinke rezultovalo je odlaskom u outland (i oma pljuvanjem po dizajnerima jer prvi kvest koji sam uradio ima 4 nagrade ali samo plate pants imaju level req...go figure)

no

pitanje, za silne imba iskusne paladine, glasi: za retri/prot palu, koja oprema je bolja, warr style str/agi/sta (jer soc kad procuje i krituje, krituje zbog agija a ne zbog int...bar mi se chini tako) ili ici na obvious pala opremu sa str/int/sta (naranvo manje nego warr stuff) NO AGI!!! =o((( i +to spell dmg i healing i mana regen

e sad

mene ineresuje za ovaj bild koji ja furam dal' mi je mudro ici na no-int/mana regen opremu (mada i sad nosim mahom imperial plate gear, ono malo inta i spi potiche mi od prstenja i plashta) ono interesuje me da brzhe ubijam i imam sto manji downtime (od chinjenice da sa palom na odgovarajucem nivou ubijam 2x sporije nego hunt a posle toga moram chesto 10-30 sec da se sredjujem za novi fajt mi se plache)

jasno mi je da je int/regen oprema raznovrsnija jer ce se od mene sad polako ochekivati i da lechim pa mi treba mana tokom fajtova i bolji hilovi no realno ja igram palu sto je vishe moguce ko warra ;o))

any wise ideas?

Link to comment
Share on other sites

wowscrnshot030407214122ek6.th.jpg

enough said... dobro do dushe nismo mnogo dogurali al ajd;) bilo nam dosadno pa malo da se zezamo..

Edited by marko_nsw

.......O Pepelguzi ovo bila je balada

Ka*ala se dok je bila mlada.

Sad je nesto ostarila, u plucima je gusi

ali svome princu jos presrecna pusi.

Link to comment
Share on other sites

ja sam to uradio za prijatelja. na mail ti salje samo link za download clijenta, a nalog ti automatski upgradeuje cim zavrsis uplatu.

@kole - pala, za razliku od hunta, ima 2 seta opreme(minimum[:)]). dps oprema, u najboljem slucaju ti je STR, STA, INT, Crit rating i spelldmg. naravno, ok je i warladin oprema, ali samo ako daje dosta str(ap). konkretno, u hellfire ima quest(ne znam da li i za hordu) za http://www.wowhead.com/?item=25701 i http://www.wowhead.com/?item=31720 - BP of retribution je u svakom slucaju bolji item za paladina, upravo zbog tog spelldmga. seal ako crituje, to jeste od agija, base dmg jeste od APa, ali sve preko toga direktno dolazi od spelldmga(racuna se kao instant cast spell -> 43% od spelldmga se dodaje)

healing oprema, drugi osnovni set opreme, bazira se na max healu. pala, za razliku od popa ili druida, ne mora mnogo da se cima oko mane, zato sto je flash of light pateticno jeftin spell. dakle, treba ti +heal, +spellcrit, +mp5, +int(tim redom ja redjam prioritete).

auf. ako sam smorio ili ti nesto nije jasno, cekaj stormov post :D

@marko_nsw: jeste li bar ubili nesto? :) (WTB MASK OF PENITENT >_< nece da mi padne :(

Link to comment
Share on other sites

ajd pitacu ovde, u prichajte topicu, ne otvara mi se nov thread, ionako ce da preraste u pljuvanje uskoro...

besomuchno levelovanje moje be paladinke rezultovalo je odlaskom u outland (i oma pljuvanjem po dizajnerima jer prvi kvest koji sam uradio ima 4 nagrade ali samo plate pants imaju level req...go figure)

no

pitanje, za silne imba iskusne paladine, glasi: za retri/prot palu, koja oprema je bolja, warr style str/agi/sta (jer soc kad procuje i krituje, krituje zbog agija a ne zbog int...bar mi se chini tako) ili ici na obvious pala opremu sa str/int/sta (naranvo manje nego warr stuff) NO AGI!!! =o((( i +to spell dmg i healing i mana regen

e sad

mene ineresuje za ovaj bild koji ja furam dal' mi je mudro ici na no-int/mana regen opremu (mada i sad nosim mahom imperial plate gear, ono malo inta i spi potiche mi od prstenja i plashta) ono interesuje me da brzhe ubijam i imam sto manji downtime (od chinjenice da sa palom na odgovarajucem nivou ubijam 2x sporije nego hunt a posle toga moram chesto 10-30 sec da se sredjujem za novi fajt mi se plache)

jasno mi je da je int/regen oprema raznovrsnija jer ce se od mene sad polako ochekivati i da lechim pa mi treba mana tokom fajtova i bolji hilovi no realno ja igram palu sto je vishe moguce ko warra ;o))

any wise ideas?

hmm ...

Evo ako ti ista znachi recicu ti moje mislenje i moje neke stavove .

Build koji ti koristish je verovatno build sa minimum 18 poena u protection sve ostalo u retribution .

Sam sam koristio dugo vrlo slichan build dok sam isao na GMa ... dakle u to vreme 18/33 , sada si ti verovatno samo dodao 10 poena u ret .

Taj sam build nisam igrao u expanziji .

Ovako ... osnove builda su cista ofanziva i nikakvo oslanjanje na defanzivne elemente paladina . Naravno kljucni elementi su ti strenght i agility critical itd.

Medjutim stavri su se u mnogome zakomplikovale iz vishe razloga .

Prvo je fanaticism ... izuzetno lep talent kao sto sam i mozes da vidis . On bukvalno daje definiciju samom stablu sada i taj neophodni ofanzivni element ( mnogo vishe nego crusader strike ) .

On te takodje na neki nacin i usmerava da koristis spell dmg .

Spell dmg se po pravilu tesko nalazi na itemima koji imaju agility . Takvih pre expanzije nije bilo , sada je stanje malo bolje ali opet nije savrsheno i kako bi trebalo da bude .

Drugi je nemanje spiritual attunementa koji je bar u mom stilu sada must have talent .

Iz vishe razloga a jedan je osnova paladina koji je po mom mishljenu koje i dalje ne menjam najgear depentant klasa .

Kao sto rekoh to je izuzetno ofanzivan build . To mislim u smislu da ces se vrlo malo lechiti u pvpu i da cesh gotovo uvek odabrati da igrash na dmg nego na heal . To iz same prirode paladina koji po pravilu jelte pravi najmanji dps u igri ( ali nikako losh burst sto se jedino i racuna u pvpu jelte ) zahteva imba gear . Nemogu niti je potrebno da ti govorim za manje lvle u osnovi svaki build ce posluziti za lvlovanje ... ali iz same osnove talenata recimo ako stavish 41 talent u retribution bolje je za grindovanje i lvlovanje da ides ostatak u holy stablo ... ali ne mnogo .

Tako da . Taj build recimo 43 ret 18 prot ce procvetati bar u mojim ocima u ( pvpu naravno ) kada se stekne imba gear ... recimo u ovom trenutku u to se ne moze ubrajati nista manje nego gladiator gear . Sa tim gearom bi mogao da igras napadachki i da se vrlo lepo zabavljas . Ali opet kazem sobzirom na trenutno tanje pvpa i kako paladin funkcionishe healovanje je neophodno a tu spiritual focus mnogo pomaze .

Sto se tiche statsova .

Naravno da to zavisi od builda , ali sto se tiche retribution paladina reci cu ti za pvp ( jer je realno to pvp build ) .

Najvazniji : Stamina , Melee Crit Rateing , Resiliance

Posle njih : Spell dmg , Strenght , Intelect ,

Manje vazni : agility , mana regen , melee hit , spell hit ( lol ako ovo nabavish mozes da stacujes za manje resist na HOJ mada ... ne pomaze mnogo ) .

Nevazni : spell crit , spirit i ostala sranja

Zasto ... zato sto ces uglavnom nalaziti opremu koja daje stregnht staminu intelect spell dmg i melee crit raiting , sam agility je nezastupljen na takvoj opremi .

U zavisnosti kakav stil koristish ali kao sto rekoh u pocetku ces do imba geara morati da igras manje vishe na dps , heal , dps heal itd , intelect je vrlo vazan

Recimo stats za uspeshan i imba pvp bi bio ( tj ono sto ja trenutno jurim ) .

10k hp

8k mane

1400 ap

25% melee crit

300 spell dmg ( ovo je bash minimum ali to je da bi se zadovoljila stamina i mana )

150 resiliance rating ( ovo ce biti lako sa arena setom ) .

Speed 2handera 3.6++ sto sporije to bolje naravno ... 480 ++ gornji dmg itd .

Enchanti 35 agility je trenutno najbolje sto mozes da stavish , 20 spell dmg na gloves , 6 stats na chest , 4 stats na bracers ( ili 12 stamina u zavisnosti da li lackujes vishe hpa ili ti treba vishe crita ) , head imash lep enchant iz lower cityija cini mi se 17 strenght i intelect , ( ringovi 12 spell dmg ako si enchanter naravno a jednog dana ako nabijes revered sa scale of sand / lol / 4 stats na rings ) boots neki sa staminom i neki random enchant na legs , 12 agility back naravno .

Elem nakenjah se mnogo . U osnovi za lvlovanje radi kako ti je volja , a za ozbiljan pvp na lvl 70 ovako kako sam napisao na kraju ... sav ostali spam ignorisi .

tataratira .

edit i da josh jedna stvar ... dobar si paladin kada procenish kako treba da se namestish u borbi i kako ces da izvuches pobedu najefikasnije , bez obzira nekada ce biti vaznije i bolja odlika da se zaletish i sumanuto iz dpsujes a nekada ce cak biti i vaznije da prekines dps na liku koji ima 10 % hpa da bi spasao healom tvog saborca koji je na 20 % hpa itd .

hf gl

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Bravo, Storme. Od tebe se baš lepo uči i ovakvim postovima daješ smisao ovom forumu.

E, sad. Pošto više nije trol post - jebote "regar" da te jebo! Nemoj da čitaš to djubre od prevoda, uzima bar 40% knjige. Neshvatljivo je koliko je loš, a original nije teško naći.

poz

Link to comment
Share on other sites

Brate nemoj me sada ... evo pre 5 minuta sam ... pre 5 minuta su umrli rob i kejtlin ... bez obzira na prevod ... prvo nisam mogao da shvatim , citao sam pasuse 2-3 puta , nisam mogao da verujem , onda sam listao knjige u nadi da ce negde dalje vaskrsnuti ... srce mi je slomljeno ... nije isto kao i kada te devojka sjebe ... ali ono ... kao kada te najbolji ortak izda ... sto mi je ortak koji mi je dao i trecu i cetvrtu knjigu uradio ... samo mi je rekao : " Ko si ti pa da , gordi lord rece , nicice pred mene kleknes " ... i rekao mi je da ce ROB ziveti ( ja sam sumnjao naravno posle druge knjige pa sam ga pitao ) , REKAO JE DA CE ZIVETI KAKAV OGAVNI LAZOV .... sada znam znachenje tih reci ... posle svega ovoga ... ne znam da li cu moci da citam knjigu dalje ... smucio mi se dan jbt ... treba da putujem u Beograd , a totalno sam ogorcen ... ubio bi Martina sto je napisao ovo da mi je sada pri ruci , dakle da ti viziju da ti ideju , stvori od iluzije stvarnost , neverovatno kako te namesti ... kao najveci dushmanin , prvo te totalno ispuni i onda te ucini tako praznim i nesrecnim ... jednostavno se osecam izdano .

Ajde smorio sam sada sa "..." banujte me , ne zasluzujem da zivim :( .

Edited by Ayreon

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Evo me stigao sam u Beograd ... u vozu sam se oraspolozio i nastavio da citam ... bilo je lol kada me je jedna devojka pitala na foru "Izvinite jel ovo Rakovica" ... definitivno moram da se obrijem ~_~

Sto se mene tiche i knjige ( ja naravno volim da preterujem znam znam ) ...

Serijal se zove : Pesme leda i vatre

Postoje cetiri knjige pise ih Dzordz R.R. Martin ( najbolji zivi pisac epske fantastike , a po meni je bolji i od Tolkina ciji sam fan bio pre nego sto sam poceo ovu knjigu da citam , mada ovo sto pise Martin je neverovatno unikatno zbog same komplexnosti likova itd ) .

Prva knjiga se zove : Igra prestola

Druga : Sudar kraljeva

Treca je iz 2 dela ( retardirani izdavaci ) : Oluja macheva ( trenutno citam drugi deo )

Cetvrta je isto iz 2 dela : Gozba za vrane

Serijal ce imati 7 knjiga to je poznato ( cak se znaju i nazivi mrzi me da ih kopam ) Trenutno se ocekuje da ispishe petu knjigu i da je izda bar do kraja godine .

Samo ovo mogu da ti kazem ... Ko uzme i procita Prvu knjigu i ne zatrazi istog dana drugu knjigu da cita ( drhtavih ruku ) ja mogu odma da prestanem da igram wow .

Ortaci koji su procitali sve cetiri knjige , na foru samo mi kazu koji si ti sreckovic ... i ja ih pitam zasto , vec sluteci odgovor koji sledi... pa procitaces to prvi put , prvi put ces to josh doziveti ... josh ne znash sta te ceka . A uvek kada sam krenuo da citam bilo je na foru ... ne znash sta te ceka ... onda ja procitam prvu knjigu i dodjem da pricam odusevljen kao malo kucence a oni me samo gledaju daju drugu knjigu i kazu ne znash sta te josh ceka i tako je bilo i sa trecom i garantujem da ce tako biti i sa cetvrtom .

A ja kapiram da se 99 % citalaca navuche totalno na knjigu i shvati da to nije josh jedan epski roman one prve noci kada Drogo odvede Deneris ( to je negde na pola prve knjige ) :P mislim da ce se Lurdusami sloziti tu samnom :PPP . ILi eventulano kada Ned Odesece onom dezerteru glavu na pocetku , ali to nije ni blizu toliko upechatljiva scena kao gore navedena sa Deneris .

Ima pregrst dobrih citata ali ovaj iz moje signe i sa slike iz moje signe ( u originalu jelte ) ubedljovo najzvuchniji kada procitate ko ga kaze kako ga kaze i kada znate o kome se radi :) .

Osecam se tako povlashteno :P .

Inache koliko je Martin dobar pisac dobro je poznato da prima pretnje smrcu od citalaca ... jer jednostavno ... to su tako brutalna iznenadjenja ... ovo sto je meni jutros uradio dok sam citao cele noci ... i ja sam doshao na pomisao da ga ubijem ... da mi je bio pri ruci sigurno bi ga tukao dok my sve zube ne bi sasuo u grlo .

Elem da ne spamujem vishe ;)

Inache L'Italiano ja sam lepo rekao sta sam rekao za njegovo lvlovanje i tu nema mnogo filozofije tako je kako je , njega ce sam lvl i quest rewards u outlandu naterati da nosi ono sto se daje hteo on ili ne :P ... Ja sam samo malo prosirio temu na pvp da bi mogao opsirno da kenjam ... u slucaju da jednog dana zaigra pvp ozbiljno jelte .

Edited by Ayreon

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Samo ovo mogu da ti kazem ... Ko uzme i procita Prvu knjigu i ne zatrazi istog dana drugu knjigu da cita ( drhtavih ruku ) ja mogu odma da prestanem da igram wow .

ok, mozhesh da prestanesh da igrash wow =o)

nisam se uvatio oma za drugu knjigu (iako sam sa prvom skinuo oma i 2 i 3, 4ta u to vreme nije izasla josh bila) jer znam koliko sporo martin pishe, ni za 10 godina (od ovog trenutka) ceo serijal nece biti zakljuchen pa sto da se cimam do tada =o) i ako verujesh da ce imati samo 7 knjiga oh kako se simpatichno varash...

also, traktat napisa choveche a ja samo pitao dal na warr ili pala gear da idem da bi mi downtime bio manji =o)

pa nisam ja retard, aka 95% igracha paladina, da ne kapiram da mi treba healing gear za instance i da u team pvp treba lechiti a ne juriti frag =o)

also #2 - jebote patak pa paladini imaju 3 t4 i 5 seta, za tenking hiling i dps...looodeeelooo =oD

Link to comment
Share on other sites

e offtopic , al treba mi pomoc majke mi :)

verovatno puno vas ovde zna kako se pishe recimo 1243 na englskom pa onda recimo 132 ? help plx got exam soon ! :(

.......O Pepelguzi ovo bila je balada

Ka*ala se dok je bila mlada.

Sad je nesto ostarila, u plucima je gusi

ali svome princu jos presrecna pusi.

Link to comment
Share on other sites

imaju li nekim slucajem knjige u pdf formatu na eng ? Btw, mora da je neka the departed fora pa se ayreon ovako uzbudio :PP

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

awww, kako mozete da chitate knjige u .pdf-u?!?

Mene zabole mozak i eyeballz posle pola sata. Mozda mi je monitor sranje i mozda sam tjorav kao shishpaRcov, ali give me good ol' paper!

Shteta shto je u nashim "divnim" bibliotekama i knjizarama pravi epic quest (raid, 40 men) natji knjigu na engleskom...

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

racunaj onda ono sto sam ti ja rekao - itemi sa STR, STA, INT i spelldmg&healing su ti najbolji. naravno, kada je item sam po sebi govno, samo ga ignorisi :)

samo se kloni prot talenata, jer ces se navuci na njih :D nemoguce je nekome(ko nije igrao prot paladina) opisati osecaj kada te udara 20-30 mobova a skidaju ti 10-15hp po udarcu :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

awww, kako mozete da chitate knjige u .pdf-u?!?

Mene zabole mozak i eyeballz posle pola sata. Mozda mi je monitor sranje i mozda sam tjorav kao shishpaRcov, ali give me good ol' paper!

Shteta shto je u nashim "divnim" bibliotekama i knjizarama pravi epic quest (raid, 40 men) natji knjigu na engleskom...

Lal, ja to soliram. Prvo, neke knjige treba imati. Drugo, nije te

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...