Jump to content

-WoW- Pricajte


Kole

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zanimljive stvarcice ali onda mi ostaje samo 28 na resto....verovatno se moze lepo healovati i sa tim buildom ali ipak mislim se bolji performans moze izvuci sa mojim buildom al to su male razlike koje su u vecini slucajeva beznacajne ....ali npr onaj talent sto unishtava sav treat Tranquility spella je u 99% beskoristan ali mi je pomogao par puta...u heroic Underbogu ..ona dva gianta pre prvog bossa ...nismo imali nikog da kajtuje a nismo ni preterano bili opremljeni.....ja morao spam ht i naravno uvek skinem agro sa jednog ...i posle par wipova ubili smo ih tako sto sam prvih 8 sec healovao sa Tranq koji je pravio 0 treata i tako je warrior uspeo da skupi neki aggro pa sam mogao da nastavim sa HT spamom :) uostalom ti nisi probao moj build a ja nisam tvoj .....tako da ne vredi raspravljati sta je bolje. Mislim da, naglasavam, SAMO ZA HEALOVANJE ne vredi bacati 22 talenta na balance radi 10 koji pomazu pri healing i pri tome zapostaviti vrlo korisne stvarcice na resto ... e sad za off-healing/dps u raidu to je lep build ali sumnjam da ima encountera gde se tako nesto ocekuje od druida......uostalom sve je jako relativno i nemoze se precizno govoriti niocemu

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Ljudi imam jedno pitanje:

Kada se kupi polovan wow+tbc account i uz njega dobijete i originalne kutije sa cd key-jevima da li moze taj account da se canceluje i da se napravi novi account sa cd key-jevima od starog.Ovo me zanima jer treba da prebam lika na nov account,a ne kupuje mi se brand new wow+tbc,pa sam mislio ovako malo da ustedim

Link to comment
Share on other sites

Ljudi imam jedno pitanje:

Kada se kupi polovan wow+tbc account i uz njega dobijete i originalne kutije sa cd key-jevima da li moze taj account da se canceluje i da se napravi novi account sa cd key-jevima od starog.Ovo me zanima jer treba da prebam lika na nov account,a ne kupuje mi se brand new wow+tbc,pa sam mislio ovako malo da ustedim

Ne moze

....

Link to comment
Share on other sites

ummm...mozhesh da proverish sa blizz supportom (mada to sto ocesh da pitash verujem da je banabilni offense u njihovom rulebooku) ali 99% sam siguran da kad cancelujesh account da su ti brojeviu zavrshili svoju karijeru i da morash potpuno nove da pazarish...

Link to comment
Share on other sites

Treba mi pomoć oko makroa. Može li se nekako namestiti makro koji će me prebaciti u shadowformu i promeniti action bar? Kao i makro koji će me izbaciti iz shadowforme i vratiti mi action bar1?

Kapiram da će mi na nekim većim levelima biti frka sa prostorom na baraovima, a mrzi me da klikćem, pa reko...'Ajde neko ko zna da mi pomogne, biću mu zahvalan.

Link to comment
Share on other sites

Kapiram da ?e mi na nekim ve?im levelima biti frka sa prostorom na baraovima, a mrzi me da klik?em, pa reko...

Meni je sa Hunter-om vec na 19-tom frka. [:(] Za PvP apsolutno mi je neophodno ~12 dugmica + bar josh dva za pet-a... a poshto nemam ni "u" od uber-micro, i sa manje ili vishe uspeha mogu da koristim praktichno samo 3-5 dugmica, shto to mi jednostavno nije dovoljno, to mi je vec sad problem - pogotovo kad twink rogue seronja krene da shprinta prema meni. [V]

Evo ako ti neshto znachi ova strana , imash sa leve strane meni pa vidi ima li neshto korisno za tvoju klasu.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Meni je sa Hunter-om vec na 19-tom frka. [:(] Za PvP apsolutno mi je neophodno ~12 dugmica + bar josh dva za pet-a... a poshto nemam ni "u" od uber-micro, i sa manje ili vishe uspeha mogu da koristim praktichno samo 3-5 dugmica, shto to mi jednostavno nije dovoljno, to mi je vec sad problem - pogotovo kad twink rogue seronja krene da shprinta prema meni. [V]

Evo ako ti neshto znachi ova strana , imash sa leve strane meni pa vidi ima li neshto korisno za tvoju klasu.

Nisam na

Link to comment
Share on other sites

Magteridon?

Juce je doziveo kulminaciju raspada

nije Magtheridon ...Sylvanas...strasno kako je lagovalo ..dodushe napisali su to na login screenu al opet nije u redu

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

nije Magtheridon ...Sylvanas...strasno kako je lagovalo ..dodushe napisali su to na login screenu al opet nije u redu

Mogu da pogadjam? Po hiljaditi put pao Kalimdor, ili je opet ubagovan ceo outland ? ili samo ceo server laguje ?:)

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

ma sve to....ali neznam zasto chat nikad ne laguje tako da se trade channal pretvorio u veliki barrens chat :P

lol ove zavrsimo botanicu ....nije normalno sta 2x arms/fury warriora rade ....obojica po 4 dela gladiator seta i gorehowl ....strasno ....i ja tu treba da tankujem? :P samo sam tauntovao mobove sto odu na prista ....i pustim manijake da krljaju.....bez ijednog crowd controlla

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

e jbg nisu bas toliko imba...normal ofc ....ali opet secam se kada sam radio prvu botanicu sa dva maga i rogom i islo je mnogo sporije i dosta vise smo wipovali sa 3 cc :)

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

OmG ti zivis pod krptonitom ? ;)

Pa ovaj ogromni patch sada sto izalzi sto menjaju 90 % lvl 70 itema ubacuju blacktemple i mount hajal menjaju alhemiju , boga oca ko ce ga sve znati .

VALJDA :P

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...