Jump to content

-WoW- Pricajte


Kole

Recommended Posts

LAWL NAB pitanje. Gde mogu da redeem-ujem token-e koje sam zaradio u bg-u, da budem precizan WSG-u? I da budem josh precizniji, ako postoji NPC za to u Ironforge-u?

Wulfi sav savet koji ti ja mogu dati je da se ne zajebes da ides u arene, sem ako nisi bas ljubitelj wow pvp-a.

Recimo meni su rekli zlikovici da je to kul, onda sam se lomio oko 29lvla u WSG, uzeo neke plave maceve i jos valjda ogrlicu, za 2 levela dobio oruzje neuporedivo jace, a sve nagrade iz arene bacio (ne ne mogu se ni vendorovati).

Odradi onaj Arati bazen i alterac valley cisto radi dosta expa i lakih par kvestova i na 51 opet odradi alterac jer se dobiju jako dobra oruzja.

Uvek ces kroz kvestove dobijati oruzja istog kvaliteta, koja se mogu i vendorovati posle i disenchantovati i tako.

www.allakhazam.com - fin sajt, ne obracati paznju na komentare tipa "i soloed this easy with my <lvl> <class>"

www.wowhead.com

www.thottbott.com

PM Koleta :)))

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wulfi pobogu, pa valjda se zna da se moje nordijsko ime izvodi iz Odina ( ili Ullera kad pokushavam da budem low profile ;oP)

th_55465_I_see_122_1143lo.JPG

inache milo mi je sto iz tvojih pitanja vidim da uzhivash i polako provaljujesh igru, opusteno, uzhivanje u istoj je najbitnije

[blue]

also prelistaj manual ;o) mislim ne znam dal si se shalio kad si predlozhio da preplivash more, ali ja sam znao da postoji fatigue pre nego sto je igra izasla...

Ne diram vishe manual. Listao sam ga u toku instalacije i moji znojavi prstici su uchinili da ostari 30 godina za 30 minuta. [:D] A bash je bio lep. [b)] Anyway, objasnio mi je Deda na mail da je najbolje da gnjavim nekog da mi otvori portal...

Wulfi sav savet koji ti ja mogu dati je da se ne zajebes da ides u arene, sem ako nisi bas ljubitelj wow pvp-a.

Za sad mi se veoma svidja. Jedino ne volem te twink likove. Stvarno bzvz, kite-ujem lika preko celog bg-a, pet ga drobi sve vreme i na kraju dobijem to da sam mu skinuo 25-30% i da ce da me siluje u dva udarca prvi put kad mi omashi concussion shot... [V]

Recimo meni su rekli zlikovici da je to kul, onda sam se lomio oko 29lvla u WSG, uzeo neke plave maceve i jos valjda ogrlicu, za 2 levela dobio oruzje neuporedivo jace, a sve nagrade iz arene bacio (ne ne mogu se ni vendorovati).

Odradi onaj Arati bazen i alterac valley cisto radi dosta expa i lakih par kvestova i na 51 opet odradi alterac jer se dobiju jako dobra oruzja.

Uvek ces kroz kvestove dobijati oruzja istog kvaliteta, koja se mogu i vendorovati posle i disenchantovati i tako.

Shta znam, ova riba u Ashenvale-u ima OK stvari za moj nivo. Stvari koje meni ne drop-uju nikako. Npr. ono prstenje (protector's band) je bahato, bash bih uzeo dva komata (ako mogu dva ista prstena da se nose) i puno bi mi znachili. Caretaker's cape je isto kewl, a i onaj trinket izgleda simpatichno. :) Ma svejedno, zabavan mi je bg fight, uprkos twink-erima. Sad sam lvl18 nemam nishta protiv da do daljnjeg ostanem tu i samo pikam Warsong Gulch. [^]

www.allakhazam.com - fin sajt, ne obracati paznju na komentare tipa "i soloed this easy with my <lvl> <class>"

www.wowhead.com

www.thottbott.com

PM Koleta :)))

Ovaj poslednji nachin je najbolji jel' da? I to shto cheshce i shto opshirnije i uz "1337 sp33k" i podeliti svim klincima iz kraja Koletov mail pod parolom "taj je gosu, brate, on ce sve da ti objasni"? [:D]

Nego, kad dobijem josh koji nivo hteo bih evenutalno da se glupiram malo i na contested teritoriji. Jel' zna neko mozda da mi preporuchi neki PVP server gde ima akcije na contested teritoriji za likove <60 nivoa? Pod akcijom ne podrazumevam gank-ere. [:D] Znachi, igra li ko vishe na taj nachin ili je apsolutno svima cilj da se lvl-uju shto pre na 60-ti i pravac Outland?

I jel' OK shto pitam svashta na ovom topiksu ili da otvorim drugi? [:)]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

ovaj topix je tome namenjen :)

tip1: nemoj gnjaviti za portal

tip2: wowhead je bolji od thotta i allakhazama(precizniji)

tip3: nemoj se nervirati oko twinkera. jednostavno, ako si onaj koji leveluje, uzmi nivo i izadji iz pvpa. oni su tu da bi ostali tu. a twinkera ima na obe strane, tako da - nadaj se da ce ti uleteti twinkeri u tim :)

Link to comment
Share on other sites

aaa ne, nage ne bih igrao nikada (iako imaju 4 ruke za fondlovanje sisitja ;oP) samo pande...a ne bih i njih ako ih urade loshe =o)

smara me sto su sada (sada je relativan termin, rade to skoro od pochetka ali tek od TBC mi to bash smeta) pocheli da rade aktivno sa WoWom ono sto rade sa WC3, SC i D2 godinama, (a realno i ono sto u white wizzardu rade sa WH non stop) svako malo izdaju pecheve kojima balansiraju neke stvari ali druge disbalansiraju chime jedna strana postaje sretjnija a druga manje...ironichno, oni sto postaju imba su zapravo oni sto ostavljaju igru =o) njima nema napora, nema izazova, postaje im dosadno...sa druge strane ovi sto im je otezhano pochinju da igraju intenzivnije, da se naprezhu...i umetnost je izbaciti reviziju pre nego sto se prvima smuchi da budu gimpovani a drugima da budu imba, ...naravno ovo sto rekoh je pojednostalvjenje stvari mnogo...nisu 2 nego 15ag grupa igracha u toj kombinaciji =o)

Link to comment
Share on other sites

Ja ne igram kako treba? Pa danas sam ubio loladina 4 levela manjeg od sebe. I to na brodu :D

Disclaimer: Ne bi ga ja ni pipnuo da me reta nije napao. Jo

Edited by Santa

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

hmmm

Oko ashbrindera ... da mozda ce chain da ide kroz out land ali sam prilicno siguran da ce ashbringer da ukljucuje i arthasa .

Inache slazem se sa koletom oko patcheva oko patcheva .. to je standardna blizardova strategija da zadrzi igrace .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

pa zapravo... =o))

ashbringer je mograineov mach, scarlet crusade su imaly holy akcije i mach jeste imbjuovan holi dmgom ali scarlet crusade su marionete burning legiona, samim tim bi vracanje macha iz "korpumirane forme" u koju je konvertovan POD DEJSTVOM KEL'THUZADA u originalnu formu treba da involvuje ili demone od chijeg kristala je mograineov mach iskonski ili neke holy priestove koji god da su, a ne iste te andedove koji su ga korumpirali, zar ne? ;o)

Link to comment
Share on other sites

A sto ti lepo ne uplatis wow, odradis sam sebi parental control i igras se sa nama 21-24, a ne ovako da se patis :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

keke igor samo polako ubacuje u sve vishu i vishu brzinu sa pokushajima da me ponovo navuche na drozu...a ja se pravim da me teshko navutji, chekam da ponudi neku prsatu schwedzhanku (na koje sam, zna se, slab) pa da kao pokleknem ;oP

edit in response na ovo dole

ou

maj

gaaad!

koji bezobrazluk, neverovatno loshe kad igrachi znaju o igri vishe nego support osoblje...

Link to comment
Share on other sites

sad bas gledam ....blizzard je ostavio dosta stvari "u shteku"....Zul'Aman je vec najavljen kao 25 man raid ....Grim Batol isto ali verovatno 5 man. Svi su zaboravili na Uldum a ima i dosta teritorija koje su nedostupne a nalaze se na mapi.....mislim da Northernd nece skoro

btw Xzor method jeste sa sylvanasa a evo i malo opsirnije diskusije Guild Mastera Methoda sa Game Masterom

http://www.worldofraids.com/news/gmtalk1.jpg

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

sad bas gledam ....blizzard je ostavio dosta stvari "u shteku"....Zul'Aman je vec najavljen kao 25 man raid ....Grim Batol isto ali verovatno 5 man. Svi su zaboravili na Uldum a ima i dosta teritorija koje su nedostupne a nalaze se na mapi.....mislim da Northernd nece skoro

btw Xzor method jeste sa sylvanasa a evo i malo opsirnije diskusije Guild Mastera Methoda sa Game Masterom

http://www.worldofraids.com/news/gmtalk1.jpg

iako sam prestao da igram wow, ovo sranje je u meni izazvalo takav /ROAR da se zgrada zatresla. kako pizdim kad vidim nesposobni blizzard u akciji

Link to comment
Share on other sites

@moyo ... da , onda instance portal u stormwindu , instance portal u winterspringu itd itd ... ima jos da se radi i igra ;) i farma lololol

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ko bude hard core igrao u sledecoj expanziji taj je budala ....realno :) mada mnogi misle da smo mi sto igramo TBC budale al sta da se radi :P

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...