Jump to content

TBC Srpska guilda-Alijansa (status)


silmarill.x3m

Recommended Posts

Krenuli smo skoro svi sa transferima, Burning Blade server je u pitanju ... kada transferujete svog karaktera potrazite nekoga ko je u guildi UNITED, da vas invite ...to je ime guilde cisto da se skupimo svi .. pa cemo odluciti koje cemo ime da damo ... znachi UNITED na Burning Blade serveru, ko je pricao sa duletom (silmarill) i ko zna o cemu se radi naravno nek krene sa transferovanjem :)

Toliko od mene :)

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jupi ja tu vec imam paladina doduse trebalo bi mi jos 2 dana da izlevelujem ja to :)!

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

jos jedna mogucnost protiv noob servera, makar sto se tice matsa: kada ljudi izvale da postoji gild kojem trebaju ti-i-ti matsi ima da naduvaju cene... tipa, radite na bosu koji ima nature damage, GNRP sa 2 golda za 5 skoci na 2 golda za 1 pot... mozda jesu noobovi ali nisu retardi ^^

a da ne pricam o herbs etc. kada navucete hejt & ljubomoru na sebe (sto je gotovo izvesno), mats ce u inat da budu skupi. WoW = RL u mnogo cemu, a ponajvise u tome sto ljudi uglavnom gledaju kako da napakoste boljima i/ili uspesnijima.

kada je jedan hardcore gild lakse se prati progress - ovo iz iskustva mog servera, tacno se zna kada je jedini gild poceo Saph, elemental water je odmah skocio na 10 golda za 10 :p

Link to comment
Share on other sites

hehe...ocemo HC pro raiding jebe mamu guild za koga ce svi da cuju ....a na sve nacine pokusavate da nadjete sto lakse okolnosti pod kojima ce se to desiti...ako vec planirate pro onda vam skroz nije bitno gde ste i kolko kostaju matsi i ostale gluposti.....biti najbolji medju najboljima je uspeh jer ako oni mogu mozete i vi....u slucaju da ste ozbiljni a u slucaju da niste moze i neki lowbie server gde imate velike sanse da budete najbolji i da ste poznati na tom severu :)

sry sto nema novi red i tako te fore imo sam keca iz srpskog...

Link to comment
Share on other sites

Pa ideja je uspela,svi 'najbolji' su dosli na BB,guild je osnovan i sad lvluje u Outland-u.

Ali po obicaju ja sve poslednji saznam,tako da se nisam ubacio u guild,jer su mesta popunjena,a + niko ne voli rogue-ove. [:(]

Tako da cekam neko cudo,pa mozda nekog uhackuju ili da neko ode u retirement,pa da se ja ubacim,jer elitni Srpski guild...je odlicna ideja,a sada vec i realnost.

Link to comment
Share on other sites

Pa ideja je uspela,svi 'najbolji' su dosli na BB,guild je osnovan i sad lvluje u Outland-u.

Ali po obicaju ja sve poslednji saznam,tako da se nisam ubacio u guild,jer su mesta popunjena,a + niko ne voli rogue-ove. [:(]

Tako da cekam neko cudo,pa mozda nekog uhackuju ili da neko ode u retirement,pa da se ja ubacim,jer elitni Srpski guild...je odlicna ideja,a sada vec i realnost.

Poceli smo , idemo , gazimo , kako stoje stvari ... ljudi su trenutno okupirani ispitima i poslovima ... 90% memebra je uzelo 61lvl , a za sada 3 coveka 62 (Lethality- hunter , Vaskee - warrior , Owange - warrior) sto se roguova tice cak mi se cini da ima mesta ali to sve moras da vidis sa organizatorima :D mi smo tu samo da budemo najbolji enjoy !

Life is biatcha ... Then they have invented MMORPG ... Now it is worse!

Link to comment
Share on other sites

rofl laka horda, ne zasmejavaj

horda na frostmane-u se ne ubraja u lakse....

Ouch, nisam se dobro izrazio. Sorry.

Nisam mislio na frostmane, vec na taj novi realm gde nasi ljudi koji igraju alijasnu krecu sa novom gildom u nove TBC pobede :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Nije nesto jaka horda, naletelilo smo na nekoliko primade grupa do sada, neke smo izgubili nesto tesno neke smo otrsili, u wsg-u smo se izivljavali na groblju itd.. :DD , sto se tiche servera server extra radi, kada je bilo otvaranja BC-a ... 25 ljudi u Blasted lands`u :))))))))))), a 4 coveka u outlands-u :))), sto se tiche rada servera isto nemamo nikakvog laga ili nesto .. server radi extra, niko nista ne bere, niko nista ne kopa .. momci iz guilda su se nabrali black lotusa za 2-3 dana sto nisu u zivotu videli na ostalim jakim serverima, fazon uzeli su po 20-40 komada :), sto se tiche ragenata i oni su dzab dzabova ... lbs je bio 2golda pa smo mi uzeli AH u nase ruke i stavili oko 7-8 g to :)) , ima 2-3 guilda u alijansi koji kao rade naxx ...3-4 bossa .. tako da ono nemamo neku konkurenciju :D , eto to vam je nesto ukratko za sada :)))

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

naravno da se ne ubraja u lakse, zato sto ih je farq disciplinovao da idu choporativno :)

Jbt tog Farqa znam jos od starih dragonmaw dana.. kampuje low lvl likove u STVu. 2-3 sata posle toga forum pun whinera.

Ae imam locka sa nesto t1 pa cu i ja da se prijavim za taj guild na burning bladeu.

Link to comment
Share on other sites

ja sam nabavio 9 novih imba itema . Axe 83 dps , 4 trinketa tipa trinket daje 33 spell dmg i kada ubijesh nekoga 900 mane ( 2 min cd ) 33 spell dmg je equip , nov cloak ,, novi bracer itd ... a ja recimo imam average opremu ...

Tek sam poceo da dobijam posle 66 lvla

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Videcemo sta ce da bidne ;D

Inace uporedio sam Bloodfang Hood sa nekim green itemom... Bolji BF ali skoro neprimetno. Tako da moze se reci da TBC green potpuno prevazidju t1. Video sam plave rukavice koje su bolje od nightslayera za negde oko 5-6 stat pointsa ukupno.

Edited by Shomibg
Link to comment
Share on other sites

Videcemo sta ce da bidne ;D

Inace uporedio sam Bloodfang Hood sa nekim green itemom... Bolji BF ali skoro neprimetno. Tako da moze se reci da TBC green potpuno prevazidju t1. Video sam plave rukavice koje su bolje od nightslayera za negde oko 5-6 stat pointsa ukupno.

Pocev od 61 lvl svaki zeleni item je u rangu sa t2 svki plavi je bolji od aq40 :S jbg sta je tu je ...

Life is biatcha ... Then they have invented MMORPG ... Now it is worse!

Link to comment
Share on other sites

e sad, kad ste poceli da pricate o itemima...

Kad se pojavila beta, bilo je onih diskusija o itemima i o tome kako ce t2/t3 biti i dalje korisni na lvl70, sto se sada ispostavlja da je potpuna glupost.

Medjutim, mene zanima zasto niko posle 5 dana bete (kao sto sada diskutujemo posle 5 dana burning crusadea) nije mogao da donese isti zakljucak?

Nego sam slusao raznorazne price kako ce gear i dalje biti bitan i sta ti ja znam... mogao sam da dodjem go i da sasvim ugodno levelujem.

Narocito dmg gear, koji sam skoro 80% zamenio. Priest btw.

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...