Jump to content

RUR quake.squad


Recommended Posts

Sta mislite da se napravi neki RUR.squad ? Mozda RUR uspre da bude sledeci SK-Gameing ko znaa ....

ovo gikovanje mi teshko pada ali ajde,..

if rur can't do it noone can!

laki je pravi lik koji to moze da sprovede ako hoce, ja sam definitivno za..... [all]

imamo net, neshto igracha i iskustva, moze da upali, nevidim shto ne bi ako je upalilo i u raspalijim zemljama od nashe.. [xx(]

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Okeej .... pala mi ideja mislim klan RUR nikad nije imao neke extra igrache.Kad bi npr. namestili quake team koji ce biti sastavljen od najjachih tipa ReMeDy, Sima, Sergio, ja :), OXO, Raven,NIko <3 dodo bi i Tiger-a ali decho je posvecen devojci :) GL rambo!! nego da se vratim na ideju Laki bi mogao da nam pronadje sponzore neke i tako te stvari da bude menadzer ;D kao sto je zr0 uspeo da probije fnatic...Eh sad sve zavisi od RUR ekipe dali su oni za ili ne... Ako bi uspeli nesto tako da uradimo probicemo se na svecku scenu, a ako ovako nastavimo scena je mrtva kod nas[nema turnira niti ichega sve stoji u prazno,] a ima dosta talenta i dobrih igracha koji bi uradili nesto na sveckoj sceni.... laki i ostali momci sve zavisi od vas :)

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ce to da se raspadne sve kao i svaki put,nedostatak volje,obaveze itd...Vec 4-5 puta smo pravili klanove i igrali onaj clanbase nakon kupa svi su izgubili volju za igrom i vezbom..Jedino sto mi se svidja jeste to sto bi laki vodio to a on mi lici na nekoga ozbiljnog i sposobnog da vodi,organizuje tako nesto..

I WILL EAT SHIT IF THEY MAKE ME BIG

= rumbl3 a.k.a vuduu =

Link to comment
Share on other sites

Zaboravi na sponzore neko vreme..Niko ti nece biti sponzor zato sto klan rur ima hajpersajber sajt..HAJPERSAJBER :O

Potrebno je dobiti neki server host za pocetak,npr nemacki neki..Samo ne eunet ili sbb..Server u nemackoj je ok za pocetak..

Nego,ako to bude sve kako treba ja cu se pridruziti,do tad cu igrati sa ovim estoncima tdm i svabenzima ctf :) GL

I WILL EAT SHIT IF THEY MAKE ME BIG

= rumbl3 a.k.a vuduu =

Link to comment
Share on other sites

Brate, vi se josh nadate da neshto radite na q3 turnirima...

Sigurno tjete biti najbolji kad bukvalno niko vishe to ne bude igrao. :D

GL u svakom sluchaju!

P.S. Pitajte Kikija da li je raspolozen za takve egzibicije poshto je sada u BGD-u i u formi je(pitajte Zera :D)

Lex: "Pa on je gluplji od tebe!!!"

Cervantes: "Niiije!!!"

Lex: "U pravu si, nije gluplji od tebe!!!"

http://s2.bitefight.ba/c.php?uid=22240

Link to comment
Share on other sites

ahaha, kakav topic :) Mada sam mislio da ce biti vishe ovih lol odgovora, kad ono ... iznenadili ste me :) Sve u svemu, ja sam kao i uvek tu da pomognem i asistiram i podrzim itd itd, ali ako se vi kao igraci generalno ne dogovorite, dzaba sve to. Opet, niko ne mozhe da utice na ljude da li nesto hoce ili nece, pa to treba dobro ispitati.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...