Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Statore siso moj nije toliki i tako nerabljen :)

koji dupli penal :D

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

obojica ste mali bangave sisice koje ne smeju da kache svoje slike :P

a tebi kori je mali trapez :P

mojih slika na ovom topicu ima,a korija nema od proslog ili cak pretproslog :)

a broj postova mu je sve veci...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Odrali su me 7 hiljada vise!!!!1111 Ne igi svati da postoji razlika kada placas za kes i kada placas preko racuna. Jer u jednom slucaju mozes da eskiviras PDV u drugom ne.

otkrij mi tajnu kako se to eskivira pdv, majke ti :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

otkrij mi tajnu kako se to eskivira pdv, majke ti :)

Ja imam filmu za pisanje u saksiju.

1. Ti me pozoves ja ti se ispisam u saksiju ti mi das kes i to je to. Nit sam ti izdao racun nit sta za poresku sluzbu ko da se nikada nista nije ni desilo.

2 situacija je da ti se ja ispisam u saksiju i ti mi platis preko racuna i onda moram da evidentiram.

Pokusaj da kupis neki mobilni preko racuna pa javi kako si proso :)

Link to comment
Share on other sites

pa moras da imas neki ulaz da bi mogao da napravis izlaz. ili da otpises to sto si prodao u keshu, a na otpis isto placas pdv.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ali moras da pravdas odakle ti voda da pisas :)

mali naivni statore :)

Jebote nemoj da se pravis da si veverica. Odem nekom kuci da popravim komp i uzmem mu 2k din na ruke nista racuni nista pdv. Odem u neku firmu da popravim komp oni mi plate na racun i sta onda plati pdv plati porez na dobit naguzi se da te prcaju crnci... Mislim o cemu pricamo. (30% radis preko racuna 70% trpas u dzep)

[DRALE PRESKOCI]

@ igi ja sam imao svojih razloga zasto sam platio preko racuna, jer sam to progurao kao osnovno stedstvo i imacu povracaj PDV-a, i za deo te cene ce mi biti umanjen porez na dobit.

[DRALE NASTAVI DA CITAS [:D] ]

Uostalom sta ti ja to pricam kada se tvoje poznavanje ekonomije zavrsava u cinjenici da mozes da promenis pare u menjacnici [:D] :*

Link to comment
Share on other sites

Uostalom sta ti ja to pricam kada se tvoje poznavanje ekonomije zavrsava u cinjenici da mozes da promenis pare u menjacnici [:D] :*

ako je ovaj hejt bio meni namenjen - meni je sasvim dovoljno, sto se tiche para, sto znam da ih zaradim. mnogo.... [:D] :* :* :*

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

To nije hejt to je cinjenica [:D] Ko sto se moje znanje o dizajnu zavrsava na tome da se tu koriste neke boje :)

dobro, ali mene niko nece ipak da zajebe za 100 evra za stampu. I to je chinjenica...sledeci put kada budesh stampao ovako nesto, onda daj meni ili peji, ili nekom drugom studentu arhitekture. ako neko zna gde, sta i kako da se stampa to smo onda mi.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

najvise najebe krajnji korisnik, kako god okrenes :)

DERI DRPAJ KRADI OMG

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ima jedna epizoda treceg kamena od sunca kad provaljuju kako funkcionisu porezi

izgleda otprilike ovako

ajde da kazemo da smo kupili boing 747, da se on razjebao, ONDA NAMA DRZAVA ZAPRAVO DODJE 4 MILIONA

e statore, u tom si rangu otprilike :))

cela poenta pdv je da je nezajebiv u principu. ti nekome popravis komp, ne das mu racun = nema garancije. ako je on spreman da pristane oke, ali ako nije, nije duzan da ti plati uslugu (mind, ovde pricamo o zakonskim resenjima). pogotovo sto je pdv po prirodi prevaljiv na krajnjeg korisnika, tako da su firme poreski obveznici, ali ne i poreski destinatari :)

PDV je teorecki nezajebih, znam bas sam se interesovao za to i citao "dodatnu literaturu". Ali evo npr kada sam kupio ovaj moj mob nisam dobio racun uz nejga. Kada sam ih pitao koliko bi bio isti taj fon u istoj to radnji preko racuna da platim oni su mi rekli 60% vecu cenu. A ti saberi 2 i 2 :)

dobro, ali mene niko nece ipak da zajebe za 100 evra za stampu. I to je chinjenica...sledeci put kada budesh stampao ovako nesto, onda daj meni ili peji, ili nekom drugom studentu arhitekture. ako neko zna gde, sta i kako da se stampa to smo onda mi.

platio sam ga oko 600 din vise nego sto si ti reko cenu onih 7k sam napisao sa tri uzvicnika i pet keceva posle skapirao sam da si svatio sta je pisac hteo da kaze.

Link to comment
Share on other sites

Ne stator je ovde u pravu jer je sfera "pruzanja usluga" nedefinisatljiva :)

Nema ulaz nema izlaz :)

No ne sumnjam da ce dinkic traziti da se i na IQ placa PDV, jer zaboga...

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...