Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

u principu jesu, ali dobijati kintu od zapadnih donatora ne znaci i lobirati za njihove interese. Mislim tesko da bi nam neki ruski ili kineski donator mogao udeliti kintu

Zapadni i bilo koji drugi donator ce ti dati kintu ako ce tvoje delovanje pomoci shirenju njihove ideje ili kako god hotjesh to da nazoves. Znaci organizaciji koja finansira tu ribu je u interesu da gay bude ok u srbiji kapirash? E sad druga stvar je sto vecini u srbiji smeta da gay bude ok i samim tim zapad direktno finansira domace placenike da rade protiv njih.

Ljudi ne razumeju jednu prostu stvar, niko ne daje pare za dzabe, niti ijedan donator daje pare zato sto je dobar covek, vec zato sto zeli da ima interese od toga u sta ulaze, ja bih to lepo resio kao Putin, zabranio da se bilo koja nevladina organizacija bavi politikom.

Nikoga ne zanima da nama pomogne vec ih zanima kako da na nama zarade, a mohi ima viziju da svet hoce da nam pomogne a da smo mi glupi pa ne shvatamo i mislimo da je sve zavera.

Poenta NEvladine organizacije je neutralan pogled i kritika na neki domen, uglavnom politichki, unutar drzhave. Postoje razni interesi. Eto evropi je u interesu da cela evropa bude evropska unija sa jakim i stabilnim drzhavama da bi parirala amerima recimo i taj njihov interes nije losh po nas ako mi to dobro sprovedemo. Ali jebiga ti zhivish u x-filesu ... Pritom nisu svi ljudi loshi, jesu mahom ali nisu svi.

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

dsc00100qv8.jpg

hajde sada svi da quoteujemo dunjinu sliku kako bi se pravili da nam ne smeta njena velicina :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ma zuckasto svetlo pa se presijava, al dobra je fora, nisam ni izvalio :)

pazi kako sam dig'o desnu obrvu, u sha bilo fazonu [roflmao]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

a vazno da se ti javish UVEK kada ja pokachim mohija, pa cak i iz zezanja (valjda si primetio smajli na kraju). sta si mu ti - pravni zastupnik? studirash pmf a ne pravni... [:D]

Ja to jer zloupotrebljava

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

forevero, brate, covece, forumashu ,sokole...

nije hejt, ali leba ti, kako ti vidis ista od te kose ???

must say da ako je tebi kul, i ako te niko ne cima go for it, ali za mene je ovo ipak way out.

ko da si utekao iz nekog sajberpanka, sto je skroz kul, ali je tek za jedno 50 godina [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

brate zheezro, ti mu neshto prichash, ko o chemu kurva o poshtenju [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

foreverova slika

skill

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...