Jump to content

EXIT 007


Guest sinister

Recommended Posts

  • Replies 381
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

o jea :D da taj pendu..blaba :D je stvarno bio dobar :D pogotovu za one koji gotive drum :D

dens arena mi je bila smor :D ali sam video kojota :D kralja dens arene :D u 6 ujutru :D

i cini mi se da sam video lag-a :D ako si otisao posle na plazu :D sa nekim drugom :D onda jesi ti :D

Edited by Kal1mero

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

bio je bash dobar exit, iznenadjujuce dobar s obzirom da je bilo tendencije da bude uber trash

mada tokeni su smorili uzas, kao i smanjen broj shankove, i jebene glupache za istim koje su istripovale da su na FTVu a ne da toche jebeno pivo

e da pivo je majke mi nikad gore, skoro pa kao ona nesreca old gold, tj na trenutke je bilo okej pravi tubor a onda uzmesh i useresh se koliko je bljutavo... katastrofa

e jebeni englezi koji pishaju gde stignu

komotno sede neke devojke pored ograde sa nama i oni staju da pishaju pored njih, Objasnio sam im urlajuci na technom engleskom :) smao su se pokupili... budaletine... nek se igraju u svojim govancima na ostrvu

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

meni je bilo super!

prva tri dana vrh, poslednji dan sam se nesto smorio jer sam bio umoran kao pas a i muzika mi nije bila nesto posebno.

e da samo da izjavim, ako sam napravio neko sranje treci dan na superstar stage-u izvinjavam se. nisam bio sav svoj, tj ne secam se sta se tamo izdesavalo. :( koliko se ja secam otisao sam na superstar oko 12, imam pamcenje do recimo pola 2(to je neka moja procena, moguce da imam ipak do jedam pamcenje) i sledece cega se secam jeste da sam se probudio u 4, pola 5, bez mobilnog bez pamcenja... nashao sam mobilni ali pamcenje nisam :(

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

na basementu se raspalo ozvucenje sa leve strane... jebo ih njihovo ozvuchenje... trebali su

organizatori slaninarski lepo u kombi u subotu pa za BG da vide sta je ozvucenje za 50 soma ljudi na stonsima...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

e da samo da izjavim, ako sam napravio neko sranje treci dan na superstar stage-u izvinjavam se. nisam bio sav svoj, tj ne secam se sta se tamo izdesavalo.

izvalio sam da si bio nesto gori od mene pa nisam hteo bas nesto da se druzim sa tobom :)))

meni je pamcenje otkazalo nakon superstar stage-a :(((

fml

Link to comment
Share on other sites

koji si ti hejter. nasi su kao svi fini.

jbga za pola sata pored devojaka koje sede stalo je 15ak smrdljivih engleza i ni jedan nash shaban

sto ce reci srpski shabani>>>> smrdljivi englezi, jebeno imam pravo da ih hejtujem idioti. na shtrandu su se isto tako ponashali koimjebemater

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

u pravu je G, englezi shabani, pivo ochajno, iako sam popio 6-7, bolje nije bilo, jebem ih..

Snup skroz dobar, isto ko i basement, i posle Roger, meni za jedan dan puna kapa [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Rekoh ja sebi lepo, dosta je bilo exita, i iako mi je malo krivo sto nisam isao, zadovoljan sam.

Bice sve vise stranih padavicara i prasinara, takav je na kraju krajeva svaki rok festival u evropi.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

e, nego, zar nisu najavljivali da dolazi wu tang u punom sastavu (minus upokojeni)?

malo mi chudno da skoro niko nije znao da je meth trenutno na solo turneji, ali da ce nastupati sa ostatkom wua na turneji na koju ce uskoro da krenu po SAD

Edited by Jose Jimenez
Link to comment
Share on other sites

hah

prvi dan Prodigy omg

necu prezaliti sto sam bio tako daleko :(

Trente VRH,ali...uvek postoji to ali...Trenteov nastup nije bio za dance arenu,vec za mejn totalno,ovako ga je gomila shabana i debila totalno ishejtovala bez razloga,ono je fantasticno prosto bilo...Green Velvet mega,on mi je bio najbolji prvo veche,Richie ono,nista posebno,mada cuo sam da sam propustio poslednjih najboljih sat vremena...

Drugo veche...sta beshe bilo drugo veche :)) A da,prvo sam slusao ateist rep OMG,sjajno,pa sam slusao Bisti bojse,koji su mi kul,ali nisu mogli da me dugo zadrze jer sam nub poznanstva njihovog rada:( da bi onda otisao na Kruka koji me je pripremio i zamastio za pranje koje su mi priredili Wulford i Tenaglia,uf jebote

Trece veche...odlusao kraj Lorin Hil,super je to zvucalo skroz,onda mi bilo mega na bejsmentima,da bi posle blejao na superstar stageu i sprdao se u rur maniru sa drugarima :))Bili smo bash mnogobrojni...otisao posle na Roger Sancheza,bio je ono,nit smrdi nit mirishe,a Justin Martin je bio skroz kul,samo sam tad bio u spici nekoj pa mu nisam posvetio dovoljno paznje

I da,cetvrto,najvise iscekivano veche

hvala Blackstrobeu i Digweedu sto su ga usrali...Blackstrobe mrsh u kurac,koji promasaj jebote i Digweed kojeg toliko zeljno iscekujem,a on lik u fazonu daje mi set da slusam na gajbi u fazonu "narkomani ste,sad cu namerno da vas smorim"

Leger fantastican,da je on bio od 2 do 4 recimo,bilo bi mrtvih :)

Prydz odlican,mega voznja:)

Za vreme Blackstrobea sam pobegao na Wu Tang i bilo mi bas kul

totalno sam se uklopio u vajb :))

Toliko sa muzicke strane,a ostale spike tek predstoje :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...