Jump to content

Weeds


Recommended Posts

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

bilo je preair-ova na njuzu, naravno, ali nisam hteo da skidam pa da onda opet čekam da se nastavi sezona. sad mogu da gledam svake nedelje na miru.

mnogo mi je mračna ova druga epizoda bila :(

Link to comment
Share on other sites

odgledah prvu sezonu sada i pored toga shto ne volim ovakve tipove serija moram da kazhem da je ovo ispod nekog praga kvaliteta i uopshte ne kapiram ove vashe komentare mega, strava i sl. prvo okosnica priche je rofl, al ajde to na stranu mozhemo da pustimo mashti na volju. drugo likovi su totalno neinventivni i klisheirani, al ajde i to na stranu. glavna riba totalno ne zna da glumi. najmladji klinac smara. 2 stvari koje valjaju u seriji su Andy (al samo rola, gluma je horor) i Celia (i gluma i rola). od 10 epizoda nasmejao sam se na 2 u 2 scene.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Dobro de, moze mu se kao olaksica uzeti to sto Elizabeth Perkins zaista igra najbolje od svih, ali daleko od toga da su ostali losi, dapace.

Mislim da je Mauda pre svega potreslo to kako je lako uzgajati marijuanu, sto je on oduvek smatrao kao veoma zajeban i mukotrpan posao koji se nikako ne moze isplatiti.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

i trebalo ti je da pogledash celu sezonu da bi to shvatio? ti bash ne volish sebe trenutno:)

pa nemam pametnija posla da radim sada, a i rekoh ajde da budem kul i utoku kao i svi ostali.

ovaj maud je dragocen stvarno...sta je problem, nedostatak autentichnosti te nervira ili? ;oP

zamerke na konto glume su totalno van pameti, kao da si gledao nesto drugo...

realno ako ova riba koja igra glavnu ulogu glumica sa svojom neprilagodjenoshtju u svim mogutjim scenama (a scena gde treba da glumi neprilagodjenost kao npr kad je kod chamuga glumi kao da je kod frizera) onda vi stvarno morate da pogledate neshto drugo sem serija.

a za nedostatak autentichnosti .. lepo sam rekao na pochetku "pricha na stranu". ako vetj hotjesh vodu na tu vodenicu ova serija izgleda kao 'domatjice' sa 'hihi gajim wutru' dodatim fazonom. bozhe svashta. ajde razumem rtd amere koji mogu da kazhu za ovo sjajno, al da se chovek odavde odushevljava na ovo pa ono ne znam .. sem ako nije zarazhen b92titisom.

Dobro de, moze mu se kao olaksica uzeti to sto Elizabeth Perkins zaista igra najbolje od svih, ali daleko od toga da su ostali losi, dapace.

Mislim da je Mauda pre svega potreslo to kako je lako uzgajati marijuanu, sto je on oduvek smatrao kao veoma zajeban i mukotrpan posao koji se nikako ne moze isplatiti.

realno samo matora se vidi da ima neki pedigre. ostale kao da su skupili iz starbucksa sa pauze.

jeste. bash me je to pogodilo i jeste JAO JAO kako je to lako da mozhe i domatjica iz amerike to da radi JAO JAO kako sam naivan i glup bio sve ove godine. jadan ja nishta ne znam.

ahahahaha

bo-le!

znachi sad sam te zamislio kako prolazish pored dva lika koja se raspravljaju, krenesh prvom da obhjashnjavash kako to nije u redu a onda odjednoom shutnesh onog drugog u groin...strashno =o))

bozhe na shta se ti lozhish. stvarno chovek bi pomislio da si neko poamerikanizovano detertd kad te chita na forumu.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Ljudi moji, pa nije poenta u zapletu.

odlichan si. vetjina koji su rekli da je losha su rekli zashto. svi koji su rekli da je dobra rekli su "mega" i "strava". vrh brate!

poenta je da je zabavno. a oni koji bi da je sve realno sa perfektnom glumom neka gledaju vesti

odlichan si. niko nije prichao o zapletu/realnosti to je samo pomenjeno uzgred i posle objashnjeno jel su neki i na tome insistirali. jasno je meni (a kapiram i ostalima) da ovo "desperate housewives dealing pot". komentar za glumu je bash roflkoptichan.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Na prvoj sam stranici topika koju ti verovatno nisi procitao napisao da postoji opis serije u 21. broju RUSHa. A evo ti jos jedan primer:

"weeds je najduhovitija i najsarmantnija serija koju sam pogledao u poslednje vreme, i nadam se da ce zadrzati kvalitet pisanja"

koji je napisao Stija. Ti si rekao da je zaplet sranje i da ostavimo to po strani, da su likovi kliseizirani i da ostavimo i to po strani, a da je gluma sranje osim matorke. I sad ti meni objasni kakvi su to argumenti?

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

prochitao sam sve, al nisam chitao rush. samo je stija izneo svoj komentar (sem komentara o fizichkom izgledu ribe), a ostali su napisali fantastichno. komentar u 2 superlativa opsinog prideva teshko da je neki opis.

rekao sam da je zaplet sranje, a posle i objasnio zashto je sranje (domatjice+wutra, totalno amerikanizovano). likove (andy, celia, mali klinac, glavna riba) sam rekao shta valja/ne valja. za glumu (matorka i glavna) sam rekao shto sam rekao.

ne znam. meni izgleda kao da ti nisi prochitao.

al evo da ne ispadne da samo kudim, polovina druge sezone se vidi pomak u kvalitetu scenarija i glume. jedino thoughtful u celom scenariju jeste koncept starijeg klinca, al i on je daleko od nekog klishea (ljubav slepa je, uchinitju sve da zadrzhim ribu)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

jel neko prati trecu? prosto ne znam sta da mislim kolko okreta su napravili. dobro, zanimljivo i po prvi put u dugo vremena u bilo kojoj seriji osim mozda malo Dextera, ne mogu bas da predpostavim sta ce biti u sledecoj epizodi.

ko je voleo prve dve sezone preporucujem da krene sa trecom, ima vec 6 epizoda na torentima :)

P.S. strucna lica sa ovog foruma su definisali moje opise kao ekstremno losim, cak sta vise odbojnim po nekoga ko bi trebalo da pogleda seriju. medjutim , dalja istrazivanja su pokazala da treba ignorisati moj los stil pisanja i literalno obrazovanje sveobhvatno i jednostavno mi verovati na rech :)

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...