Jump to content

2vs2 team's


coll

Recommended Posts

a za arenu mislim da niko sem par ljudi nije bash kvalifikovan da kaze koja je najbolja 2 man arena ekipa, posto nije video/igrao istu. te ne zna kako stvari funkcionisu u praksi :P

pa.. ja sam probao neku vrstu turnira shto su ljudi organizovali na dragonmawu/frostamanu, iako to nisu lvl 70 ljudi, opet se moglo videti da mage + lock timovi dominiraju.. iako lvl 70 je druga pricha

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa zato sto ce uvek jedan iz protivnickog tima biti polymorhed tokom borbe tako da ono...

pa ne mora da znachi, kao shto je rekao StormScion, pale (ako imalo znaju da igraju) mogu sebe napraviti praktichki immune na poly buffujuci bosacrifise na drugog, a kolko ja znam priestovi, lockovi (felhunter?), pale a mozhda i shamani(?) mogu da dispelluju to, dok je druid praktichki immune.. al poenta je da taj duet koji sam naveo ima i drugih vrsta CCa... 2x silence, fear, deathcoil, fn, fb, CoC...

Al kolko znam oni se obichno specuju (za te arene) i za Iwin button, tako da taj instant pyro...

Ma mage + lock = win.

Link to comment
Share on other sites

Paladin je jednostavno najaci class u team pvp-u. Zbog toga je i dodan za hordu a lolz0r shaman alijansi :)

Sta mislite kako bi izgledao pvp da i u TBC alijansa ima paladina a horda ne? Lol, smesno ... Dobro kapiram da je blizz bio lenj da pravi i pve encountere takve d amogu obe strane da je ubiju, pa im bilo lakse da samo uvale jednim paladina a drugim shaman ...

Dok smo radili na drakthulu turninre 5vs5, tim koji je imao dobrog paladina je uvek dobijao, ali uvek. E sad, da paladina treba znati igrati stoji, jer n00b loladina ima na tone, a stvarno dobrih palisha par komada na svakom serveru :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Ja cuvena sajon kurva i ti moj gnome pet sa roze kosom i sukubusica nasha konkubina da nas sluzi ... bice zlobno cuvajte se hordashi loshe vam se pishe :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

glupi smrdljivi gnome sa roze kosom ... ajde idi jedi govna ... ako ti neko nije razvalio vilicu ... a da ti nemash vilicu ... pozdravio te debeli rekao je da cesh da izgubish oko LOL

elem on topic . realno gledam sada ... 2 roguea iako mnogo kazu da sabijaju po meni je najslabiji tim kao i 2 druida ...

btw discipline 41 priest i warrior ms build je prilichno fina kombinacija ... jer priest je mnnnooooogo optoran .

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

btw discipline 41 priest i warrior ms build je prilichno fina kombinacija ... jer priest je mnnnooooogo optoran .

ma warrior smrdi, sad ne mozhesh ni 15+min abilities da koristish, tako da bai bai reckless/sw :<

jednostavno ne vidim warriora u tim 2v2 kombinacijama, al zato za ove vece ima i neke shanse

ali da, druidi sucks (no CR) , a rogue-ovi su i uvek smrdeli :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...