Jump to content

Prostori za


Recommended Posts

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

matori,sve moze da se iznajmi ;) samo je pitanje koliko mozes da se otvoris...

a taj isti vajt smo ja i protagonist iznajmili onomad za 18ti. doduse,tada se zvao sargon. i cena je bila slicna ko i u ostalim mestima. sad ne znam kako je.

edit: znaci plejeru,ako zivis ko kori u maloj mostanici,ne mozes da iznajmis vajt.

:)

Edited by Mitch

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Zipa ovo... Sargon je mogao da se iznajmi, to znam... Al onda ga je kupila ekipa koja drzi Freestyler, renovirali ga, i sad je White u top 3 klubova u gradu u paketu sa Magacinom i H2O-om. Ako cemo tako, moze da se iznajmi i Arena lol i jos da mi dodje Daft Punk, kao surprise act.

Kapiram da se White iznajmljuje uz 3000+ evra, al to je vec nerealno.

Edited by Plejer
Link to comment
Share on other sites

taj rad,ako vec ne mozes da das vise od 1000eur,vidi da spojis sa nekim da radite zajedno. a 3000 je nekome itekako realno,pa otud i ta cena pretpostavljam. jbg,posalji protagonistu pm,on ti je dobar sa tim ''menadzerom'' koji je drzao sargon,sad je valjda u sex i gradu,pa vidi da sa njim da se raspitas oko cena i ostalo. tj da te spoji sa njim.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Hm, ne znam za ovu sezonu kako ce moci Kristal da se iznajmljuje.... moguce da ce u opticaju biti samo ponedelja-sreda i nedelja... koliko znam vec ima program cetvrtak,petak,subota. Za white moguce je, cini mi se da oni imaju program petak,subota??

Vanilu moze sigurno, znam da su neki ortaci tamo pravili zurku i verovatno je ta cena posto je napucan klub :)

A white ne bih bas stavio rame uz rame sa h2o i magacinom :)

ne znam sta bi jos mogao da iznajmis, za koliko ti uopste ljudi treba i koliko si spreman da izdvojis pa mogu mozda da pomognem???

Sperminator - zaštitnik materice

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sa jos dva drugara napravio zurku za 600 evra (znaci nas trojica po 200) i sutradan smo izneli ono malo pica sto je ostalo.

A milion puta sam bio po zurkama gde se kenjalo kako je neko potrosio 500 evra samo na pice pa se u pola 12 pila kisela voda jer nista drugo nije bilo :D

Jednostavno ne mogu da shvatim sta to vredi 1500 evra na zurci za 18. rodjendan.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Divi ga kori, stvarno mislish da moze White da se iznajmi? loool

A za Kristal, imam vezu, al se nisam raspitivao, ne znam dal se otvorio...

White ti je oko 1500-2000eu, samo nedelja i chetvrtak. Ili odredish da delite pazar pa ti ga daju za dz...tj samo da bude odredjena cifra napravljena.

Baltazar ti je 300eu + 40-50k din

Od manjih imash onaj klub25 on je skroz gotivan, VIP 400eu za do 300 ljudi, imash Milano (ex Van Helsing) za 600eu

Expo ti je 8000eu na 24h

Tako ko god reko da je arena 3000 se zajebao,pre mozhda 30000eu na 24h...sobzirom da dobijesh boga oca personala.

I tako..ima josh dosta...

Ja sam sa jos dva drugara napravio zurku za 600 evra (znaci nas trojica po 200) i sutradan smo izneli ono malo pica sto je ostalo.

A milion puta sam bio po zurkama gde se kenjalo kako je neko potrosio 500 evra samo na pice pa se u pola 12 pila kisela voda jer nista drugo nije bilo :D

Jednostavno ne mogu da shvatim sta to vredi 1500 evra na zurci za 18. rodjendan.

Zavisi dosta dal uzimash od dobavljacha ili u supermarketima....u super marketu kad uzimash....600eu pokrije 400-500 ljudi na neka 3 sata - zapravo i manje...ako prichamo o profi alkoholisanju...ako prichamo o matematichkoj...100eu je dovoljno za 500 ljudi xD

Edited by Dreadlord

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Klub25 nosi naziv po kapacitetu ljudi koji staju u njega :)

@Dreadlord...otisao sam do Metroa i kupio sve sto mi treba. Jelen,two fingers,guarana,vodka,crno i belo vino (ne secam se tacno koje),koka kola,djus,kisela.

Doduse svako od nas trojice je poneo sa gajbe po jedan viski,eto to sam zaboravio.

A pod profi alkoholisanjem verovatno podrazumevas pivo iz stakla,chivas i ostala izdrkavanja?

Edited by Doca.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Klub25 nosi naziv po kapacitetu ljudi koji staju u njega :)

@Dreadlord...otisao sam do Metroa i kupio sve sto mi treba. Jelen,two fingers,guarana,vodka,crno i belo vino (ne secam se tacno koje),koka kola,djus,kisela.

Doduse svako od nas trojice je poneo sa gajbe po jedan viski,eto to sam zaboravio.

A pod profi alkoholisanjem verovatno podrazumevas pivo iz stakla,chivas i ostala izdrkavanja?

Ne ne ne cena pica...nego da su svi raspolozheni i da imaju normalan do veliki cug...a ne ono kao dva piva i gg no re, flasha ftw xD

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Pridruzujem se voodoo-u u hejtu :)

Napravite kucnu zurku, za 200 eura kupite trave vinjaka i martinija i em cete se razvaliti em cete mozda i jebati.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Tako ko god reko da je arena 3000 se zajebao,pre mozhda 30000eu na 24h...sobzirom da dobijesh boga oca personala.

loool pa lose sam ja napisao post, sad cu da ispravim... mislio sam na white, nisam lud da mislim da je arena 3k^^

White ti je oko 1500-2000eu, samo nedelja i chetvrtak. Ili odredish da delite pazar pa ti ga daju za dz...tj samo da bude odredjena cifra napravljena.

Baltazar ti je 300eu + 40-50k din

Od manjih imash onaj klub25 on je skroz gotivan, VIP 400eu za do 300 ljudi, imash Milano (ex Van Helsing) za 600eu

Expo ti je 8000eu na 24h

Tako ko god reko da je arena 3000 se zajebao,pre mozhda 30000eu na 24h...sobzirom da dobijesh boga oca personala.

I tako..ima josh dosta...

Zavisi dosta dal uzimash od dobavljacha ili u supermarketima....u super marketu kad uzimash....600eu pokrije 400-500 ljudi na neka 3 sata - zapravo i manje...ako prichamo o profi alkoholisanju...ako prichamo o matematichkoj...100eu je dovoljno za 500 ljudi xD

nemam ja sad potrebu da potrosim 1500 evra na 18., ali tako se krecu cene klubova koje uzimam u obzir...

bitne stavke koje moraju da se ispune:

1. klub poseduje puno osoblje i profesionalno obezbedjenje, dj nije neophodan

2. klub je sredjen i izgleda kao celina

4. garderoba

5. relativno novi UREDNI toaleti, kao u kaficima na obilicu

6. vidljivo mesto za dja (nije obavezno)

iznenadilo me je kad sam cuo daj je baltazar toliko jeftin.... moram da odem dole, da vidim dal su neshto menjali.

hvala na predlozima, ali vip, milano, puls i te gluposti ne dolaze u obzir. vip je bzvz, milano zagusljiv i podeljen, u pulsu furaju itison... ljudi reko ja FANCY mesto i dao za primer vanilu...

inache na zurq cu da dovedem ozbiljne djeve, tako da nema ni govora o domacoj muzici. naravno radi se o odabranoj ekipi, koja nije iz fazona "a kad ce narodnjaci"

racunao sam oko 300 ljudi, za sta vanila i white apsoluto odgovaraju, a ne mogu da stvorim sliku koliko baltazar prima...

Edited by Plejer
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...