Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da li bi neko bio zainteresovan za kupovinu WoW golda? Pravim anketu, molim PM me ako biste, pocinjem gold selling uslugu, likovi ce biti napravljeni na serverima ka kojima ima najvece potraznje, tako da, posaljite mi privatnu poruku sa imenom servera na kojem biste bili zainteresovani da kupite zlato (cisto u smislu prikupljanja informacija). Cene ce biti barem duplo jeftinije nego ostale strane usluge istog tipa. Takodje nudim i powerleveling

Moguce je da bih kupio malo golda na Dunemaulu (Horda). A za powerlvling nisam siguran. Baci mi neke cene pa cemo videti.

Фак д пепси, фак д пица, ол ви нид из гибаница/шљивовица!!!

Link to comment
Share on other sites

Prodajem account sa lvl 70 priestom na LaughingSkull-u.

DPS gear : http://ctprofiles.net/5164189

Healing Gear: http://ctprofiles.net/5163952 , samo sto ovaj hand of eterniti ne pokazuje dobre statse, nem' pojma sto, i ne pokazuje popunjene sockete. Attunement za karazhan naravno zavrsen i imam sve kljuceve za heroic instance.

Na accountu se nalazi i lvl60 paly na shadow moonu,oprema je bila ''ok'' pre oko godinu i po dana,sad je beda.

Na accountu je ostalo jos nedelju i po dana, ponude saljite na PM

Edited by LoSmi
Link to comment
Share on other sites

Evo ovako cena je 12.000 din.

Shadow Moon PVP

Hunter 64

Mag 60

Priest 60

+ 3 karaktera oko 29

(Nemogsesetimserver)

Rogue 43

Boulderfiest

Lock 40

WOW obican + burning crusade (nije aktivna pretplata)

Javite se na mail momalite@gmail.com ili mobilni 064-474-1199 za detalje ili dogovor

Link to comment
Share on other sites

WTS Tauren Druid lvl 70

-na Laughing Skul PVP serveru.Oprema solidna,2k golda na liku gomila epic healing pre tbc opreme,pretplata aktivna jos 20-ak dana.Mogucnost ulaska u gildu na Sylvanasu koja radi Karazhan i to ga radi vrlo dobro ;) Lik je pre transfera na Laughing skull bio veoma postovan i uvazen.Attunement za Karazhan ce biti uradjen za dan-dva.Cena vrlo vrlo povoljna.Javiti se na PM

Link to comment
Share on other sites

Prodajem lvl 70 ork warriora ...

Server-frostmane

Na njemu ima oko 300-400 g ne secam se tacno ..uradjen kharazan pre Q flyingmount bla bla bla ....

Ima solidnu tank opremu + nesto od dps opreme

Char moze da se transferuje....

Cena prava sitnica 60 E

Ps.samo da napomenem da acc nije uplacen i nikada nece biti ....

Info: bilicdarko@yahoo.com tel:064-2400178

Edited by kajla
Link to comment
Share on other sites

Prodajem Human maga 70lvl na chromaggus serveru do jaja jak gloves t4 random epici iz karazhana i jos itema iz heroic modova... Exalted sa HH i tako dalje ...

Fly mount 60% 950fire spell dmg .... IMBA ^^ Revered sa svima za heroic modove ali to vam i ne treba vise jer sam sve iteme iz heroic skoro uzeo :)

Cena oko 150evra po dogovoru

Moje ime Milos Telefon 063/7357-478 moze i /w u igri nick je mumijaa

Edited by JetSet

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

prodajem Shamana alijansa < sylvanas . 70lvl t4 elemental rukavice enchntovane 20spell dmg, head , legs thidefury enchantovano isto . 2 epic kharazan fingera,epic kharazan braceri , waist , ima opremu za sva 3 speca.

ima epix mounta , plavog flyinga , mining 380, 3 guilda po progresu na serveru.

cena 150 bid 200 BO . mozda moze i zamena za nekog uber dunemaul hordaskog lika :) .

tel 064 229 26 39 . moje ime je marko posaljite poruku na fon il mail na kicpe@yahoo.com il PM ovde. poz

chucknorris1205880463.jpg
Link to comment
Share on other sites

E ovako, prodajem WoW, bez TBCa....tako da ce cena biti neshto niza

1. lik, koga trenutno igram je 49 lvl twink, human warrior Sharulja na Stormreaver sereveru

http://armory.wow-europe.com/#character-sh...&n=Sharulja

Ima crnog konja kao mounta u banci ima kojeshtarija shto se tiche mithril bara, golden bara isl... mining/blacksmith....

2. lik je moj main, kojeg nazalost ne mogu da igram jer neam tbc (a relno ni ne igra mi se tbc jer je po mom mishljenju totalan smor, al to je sad nebitno)

http://armory.wow-europe.com/#character-sh...&n=Sharulja

Ima 2 epic mounta, belog i brown kodoa, enc 300 sa tada nekim od najboljih ench-ova...ima nekog bilja i potova u banci i neshto malo para. guildless je.. ima oko 300fire i nature resistanca sa opremom.

enc i herb od profesija

NAPOMENA: ovaj attack power je netacan, tj, kod huntera treba dodati josh i aspect+aura kod humana battle shout....jer to nisu bilokoji buffovi oni su na charu sve vreme jelte....

aj PM pa da se dogovorimo za cenu....

!!!!!! acc je uplacen do 10. aprila !!!!!!

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

Prodajem acc:

Warlock 67 na Aggramar serveru aliance sa 1300 golda,par alta na njemu,epic konjica oko 6500 hp i 7500 mana.

Ponude saljite na PM,na e-mail adresu furiousnis90@hotmail.com ili na phone 063/7-231-421 ili bilo shta vas drugo zanima.p0zz

Edited by Jugodata
Link to comment
Share on other sites

ovako kupio bih rouga nije mi vazno jel ally/horda i nije mi vazna rasa :)

bitno mi je da je 60/70 lvl da je pvp server i da moze transfer

ponude na PM

molio bi da u PM bude neki ctprofile ili tako nesto

dao bi od 80 do 100 e max

Link to comment
Share on other sites

ello zelim da prodam ili da menjam undead warlocka 70 za neku pristojnu cenu ili nekog lika sa slicnom opremom ( pala ili neki healer imaju prednost naravno da budu horda i na pvp serveru i da mogu da se transferuju )

na acc imam jos paladina 38 sa 300 enchating [:p]

http://ctprofiles.net/5234246 oprema od locka samo se nevide soketi

ima epic flying mounta i oko 400g i milion stvari u banci sa jos jednim altom kao banka

ima jos par random epica iz karazana i dosta starih epica ( kojih mi je bilo zao da bacim t1 ,t2 etc )

sa svima revered tako da ima kljuceve za sve heroice [:D]

od profesija tailoring i herbalisam 375 tako da sa parama nikad nije problem

menjao bi kao sto sam rekao za slicnog lika ili 2 slabija

a sto se cene tice primam ponude ali normalne [:I]

ponude saljite na mail klos@neobee.net

naravno mozete ako imate wow da napravite lika na dunemaulu i da licno vidite lika

inace ja sam iz panceva pa neko iz blizine bilo bi ok

Edited by pap
Link to comment
Share on other sites

kupio bih lika pa pvp realmu , hordash level 70, da pomogucstvu ima reverdede, za heroice (sve bi bilo najbolje ili da bar nije daleko) ostala oprema nije bitna, epic flying mount je uvek bio pozeljan ali ne i obavezan, class : rogue, shaman ili warrior (tauren) ponude postujte ovde, saljite na pm, ili na mail marko_games@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

PRodajem garazu 15m*2 , Borislava Stevanovica 132a, ima kanal sve potrebne instalacije struja voda.

Popust za sve wowere i ja sam svojevremeno igro iz garaze.

send me pm

edit by uprava:

Da, zarez, ovaj post je komichan, zato i nije obrisan zajedno sa buljukom drugih postova koji NISU oglasi, nasmejte se i produzhite dalje, ne morate lupiti reply svaki put.

Link to comment
Share on other sites

TRADED

Class: Priest

lvl: 70

Realm: Frostmane, Alliance

+1440 Healing

Tailoring: 363/375

Herbalism: 375/375

Ima Epic mounte, Flying Mount (obicni) i par epica u banku.

http://ctprofiles.net/5246096

Account ima jos 59 dana za upotrebu.

qopahk0.th.jpg

Ima i Gnome Warrior 43lvl full plava oprema. ima i Kang the Decapitator sa crusader (not equiped) i Bloodrazor.

220 nesto Blacksmith i 220 Mining.

2 Twinka, 29 Druid i 19 Hunter (imba)

Tradujem za bilo sta samo da je HORDE na Frostmane i da nije Shaman il Pallalalaladin. Naravno mora biti lvl 65+. Dobra oprema je veliki +

Za info pm me il /w ingame !

TRADED

Edited by Lunat1x
Link to comment
Share on other sites

WTT

4x lvl 60 i jedan lvl 70

Server: Chrommagus

Human Warlock [60]

Human Rogue [60]

NE Hunter [70]

Server: Haomarush PVP

Orc Shaman [60] [Naked, moze se dobiti neki green itemi preko GM-a]

Server: Shadowmoon PVP

[Human Mage] [60]

Hunter ima dobru opremu, oko 150G + dosta G u mats ovi drugi nemaju neke super iteme osim warlocka koji ima tier 2 kapu (lol)

Tradujem za bilo sta samo da je Horde (moguce na frostmane) i da je lvl 65+

account traje jos 15 dana.

PM me il add edmondberani@gmail.com pa da se dogovorimo

Edited by Lunat1x
Link to comment
Share on other sites

.

Zanimam se sa TCG WOW-om (karticna verzija igre). Izvukao sam neke ultra retke karte koje se koriste za online igru. Kako ne igram WOW online, evo moje ponude:

SALTWATER SNAPJAW EXTREMELY RARE (RANDOMLY INSERTED APROX. ODDS ..ONLY 1 IN 576 PACKS)

REDEEMABLE FOR A Riding TURTLE MOUNT for your WOW ONLINE character.

CAN BE USED by any character level 20 or higher. NO MOUNT TRAINING REQUIRED

cena 100 eura

http://cgi.ebay.com/SALTWATER-SNAPJAW-LOOT...1QQcmdZViewItem

THUNDERHEAD HIPPOGRYPH PET

REDEEMABLE FOR UNIQUE HIPPOGRYPH ONLINE PET, ONLY OBTAINABLE FROM THE CODE ON THIS CARD

cena 30 eura

http://cgi.ebay.com/THUNDERHEAD-HIPPOGRYPH...1QQcmdZViewItem

Za info PM ili mail drakonija@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...