Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poz ljudi :)

Kupujem lvl 70 rogue-a na Twilight's Hammeru.

Moze da bude i na bilo kojem drugom serveru ali da je server pvp i da se karakter moze prebaciti.

Ponude saljite na uros.milenkovic@gmail.com ili zovite na 0655970999

Edited by urosm
Link to comment
Share on other sites

Kupujem 3k-6k golda za Server Lightning's Blade

Ako je moguce contact na i_medak@yahoo.com ,ovde na forumu/Mail .

Takodje ako neko zna koje su trenutne cene za 1k golda u evrima ili dinarima jos bolje

Ako nista barem neki siguran site za wow-gold >,<

Link to comment
Share on other sites

Lvl 70 Mage Mastadon[Jaendar] sa oky itemima Armory tu takodje ima epic flying mount [280% speed] oko 800 gold-a kod njega[i jos na alt-ovima], krs boziji enchanting sastojaka u banci i mnogo cega.Trenutno je u PvP guildi.Tu je takodje 41lvl NE Druid i 5-6 likova oko 20lvl-a

Ponude i vise pitanja slati na mail [drzoidbergscg@yahoo.com]

Edited by Dr.Zoidberg
Link to comment
Share on other sites

Prodajem:

1)

Lvl 62 Orc hunter, full epic, tier 2 full, xbow iz BWLa, puno epixa Epix mount(vise, ne secam se koji) (pve server)

Lvl 64 UD mage, uglavnom TBC oprema ( pvp server) Epic mount

Lvl 61 UD rogue, plavi itemi... ( pvp server ) Blue mount ( ima epix mount ali ne skill )

Lvl 56 UD warrior ( pvp server ) Blue mount

Lvl 45 Orc Shaman 2x epix itema... (pvp server) Blue Mount

Svi likovi imaju extra rep, znaci nikoga nisu scammovali itd.

Puno low(20-30) lvl altova.... ali bas PUNO :D

Acc traje do 27. Maja '07

2)

Lvl 68 Tauren Druid ( pvp server ) 2x Epix mounta, Flight Form, Oko 1000 golda, u guildu koji radi Kara. Ima epix iz MC/ZG Rested do lvla 70.

Lvl 43 Blood Elf Paladin ( pvp server ) Oko 70 g, mount, prot spec(ima gear i za retri), plava oprema

Likovi imaju extra rep sa serverom.

Nema vremena na accu.

Sigurno sam nesto zaboravio tako da :P

Dakle prodajem ova dva acca za drugara, moze meni na pm ali bi bilo bolje njemu da se obratite:

Br: 062/871-83-15

Edited by Shomibg
Link to comment
Share on other sites

ppl kupujem acc sa likom 61+ na frostmane alijansa. cak bih menjao moj acc imam wara na Haumarush 66lvl solidan gear - epic mount raptor, rogue 60 na Sylvanas alijansa ima epic mount, dobar gear (GM dirk). i mage na Frostmane 36 =) .

Znaci dao bih svoj acc uz doplatu ako treba , naravno TBC je i uplacen do 1. jula, so ako neko ima zainteresovan neka me kont. na PM. Vas lik mora biti na frostmane alijansa 61+ war / pala =) poz svima

Edited by jovica
Link to comment
Share on other sites

Prodajem GOLD !!!!!! koliko god zelite SERVER- DUNEMAUL (za HORDU) PM mi ponudu i ostavite kontakt telefon ... pozeljno Beograd ... aj uzdravlje!!! [:)]

Edited by LaLaLa

Bnet - bObbY011

WoW- bObbYserbia @ Dunemaul TROLL HUNTARD FOR EVER

Cs - bObbY

Link to comment
Share on other sites

WTS acc. na kojem se nalaze:

- Druid Râle (Tauren - male...) 70 lvl, resto spec. atm., (Tailoring 375 - Primal Moon., Alchemy 375 - Pot Mastery...)

http://armory.wow-europe.com/character-she...t&n=Râle

- Hunter Tanyia (Troll - female...) 68,5 lvl, marksmen. spec. atm., (Mining 375, Herbalizam 375...)

- Rouge Achillês (Undead - male...) 63 lvl, dagger spec. atm., (Tailoring 360 - Primal Moon., Alchemy 375...)

Druid mi je bio main char., mada istini za volju nisam neshto proveo puno vremena u igri...zato mu je oprema solidna ali bi mogla biti puno bolja...no i sada ima bez trinketa i buff-ova nekih 8.8k mane, 1350+heal-a i 120 mp5s u combatu...ali def. treba uzeti Lifebloom Idol iz SL (uradio sam prvog boss-a 30-ak puta...i nije hteo da padne...) novi wrist i neki off-hand...druid ima sashiven Primal Mooncloth heal set., sashivene Primal Mooncloth (20 slot...) torbice i vecinu tailoring recepata pre TBC-a...i poneki Epic is TBC ere...neshto arcane ress. opreme...solidnu opremu za dps i tankovanje koja nije enchantovana ni socket-ovana buduci da se meni svidjao resto. druid...

Hunter je pre TBC bio full epic...sada je samo farm-alt., ipak iz sretnih vremena su mu ostali Lok'delar, Stave of the Ancient Keepers (staff...), Rhok'delor, Longbow of the Ancient Keepers (bow...) i Ancient Sinew Wrapped Lamina (epic 18 slot Quiver...)...! Namera mi je bila da ga lvl up na 70, da mu kupim 5k g. mount-a...i da sam njim farm biljke i rude...ali ako je neko hunter fan ovaj lik bi (obzirom na kolichinu para koje idu uz acc. ...) mogao za 5 dana postati main sa pola epic inventara...! U njegovoj torbici je i Volanos Longbow (sa +12 dmg scope...) da ima chim ding 70...

Rouge nije nishta posebno...trenutno mi sluzi samo za profesije...tj. Primal Might transmute i Primal Mooncloth, Spellcloth i Shadowcloth craft...cak nema ni epic mounta...

Sva 3 lika su trenutno na Boulderfist realm-u, slobodni za transfer na bilo koji PvP realm...nikada nisu bila prijavljena GM za loshe ponashanje i slichne gluposti...nikada optuzivani za ninja-nje i scam-ovanje...

Na acc. se kod glavnog "bankara" lik Trezordzija nalazi oko 3800 gold-a...12 Primal Might-a...26 Primal Mooncloth-a...nekih 10-ak gemova sa +heal (ili intelect...) 2mp5s...80 Essence of Water josh iz pre TBC ere...a u ore banci 23 stack-a Fel Iron Bar, 7.5 stack-a Eternium Ore, 3 stack-a Knorium Bar...ima tu josh brdo kojekakvih drangulija ali da ne navodim sve sada...

Acc. je vazeci do 19-20.06.2007.

Cena kompeltnog acc. sa svim gore-navedenim je 250 e., ako je neko zaiteresovan neka poshalje P.M. ili neka pishe na Skotina_No1@yahoo.com...

Link to comment
Share on other sites

poshto nikako ne mogu da prodam strancima bez paypala,update-ovacu ovde

dakle,prodajem account sa:

(boulderfist server)

lvl70 undead rogue /r13(warlord)/aldor exalted/375herb/300eng/270fire resistance/exalted sa wsg/ab/av/tb +par lvl70 epica i skoro sve moguce lvl60 epice(zg,mc,bwl,aq)

lvl70 tauren hunter full blue pre karazhan gear/375alch/1920ap/20%crit.kljucevi za skoro sve heroic instance,attuned za karazhan

lvl61 undead warrior

(karazhan server)

lvl70 blood elf paladin full pre karazhan blues/1300healing/9.5k mana/attuned za karazhan

(haomarush server)

lvl60 orc warrior/r11(lit.general)/ 300mining/300blacksmithing

lvl60 undead rogue 300leatherworking/300skinning

sa oba lika na boulderfistu moze da se udje u bilo koji guild,rogue opshte poznat kao najbolji pvp rogue na serveru i prvi r13.pre prestanka igranja hunter je bio u najboljem pve guildu na horde side(kara/gruul na farm statusu) a rogue gm najboljeg pvp guilda)

svi likovi imaju epic mounte+na accountu su i josh nekliko low lvl likova(lvl30 druid,31hunter,25shaman etc etc)

hunter i paladin imaju enchantovane sve iteme najboljim mogucim enchantima,rogue samo par itema

na accountu ima neshto malo golda(100-200),poshto sam sve razdelio "ortacima"

postoji mogucnost oko pojedinacne prodaje likova,inace cena za kompletan account 250e,fixno

evo i nekoliko slika,jbga isteko mi acc pa ne mogu da uradim bolje screenshotove

http://img178.imageshack.us/img178/7530/99302634gi5.jpg

http://img62.imageshack.us/img62/5578/24253183ho1.jpg

http://img404.imageshack.us/img404/7382/90084854sw5.jpg

http://img233.imageshack.us/img233/1820/65293090bm2.jpg

http://img404.imageshack.us/img404/268/79167119zo6.jpg

http://img74.imageshack.us/img74/4350/72602364lh0.jpg

http://img62.imageshack.us/img62/5179/27144643bg3.jpg

ako hocete da proverite armory nickovi su

high@boulderfist(rogue)

highftw@boulderfist(hunter)

high@karazhan(paladin)

hLgh@boulderfist(warrior)

phyx@haomarush(warrior)

mijailovic@haomarush(warrior)

nemojte da me zovete i da pitate da vam prodam nekog od ovih lvl70 likova za 50e.

nisu ti likovi tek izlevelovani na lvl70 i puni zelene opreme.i hunter i pala su full blue pre karazhan,dok je rogue skoro full

i ima 2 lvl70 epica.

hunter takodje ima 24k honora a rogue 10k.

evo bicu konkretan rogue je 130e,hunter i paladin po 80e

warrior i rogue su zajedno 50e

a orc warrior(haomarush) je solo 50e :D tj prodavao bi ga samo sa kompletnim accountom

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

prodajem account sa

night elf hunter 70lvl

orc shaman 70lvl

human warlock 64lvl

human rogue 60lvl

human mage 60lvl

night elf hunter 49lvl

blood elf mage 26lvl

undead warlock 24lvl

undead rogue 39lvl

samo ceo account ne prodajem po jednog lika startna cena je 200e

jer ima zaista mnog charactera i svi su ok obuceni za svoj lvl

za vise informacija pm

Link to comment
Share on other sites

Na prodaju :

Lvl70 NE hunter , server : Stormreaver , name : Apetko ..

Armory

Treba tu jos nekih plavih itema da se izgrinda iz neki instanci da bi bio jos malkice bolji.

Ponude na PM .

Acc je aktivan i transfer je moguc.

p.s. Ima epic mounta za lvl60, flying pticu ( ne epic ) , 2.5k golda na hunteru trenutno

Edited by SaKaL_HuNtEr

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

ako hocete da proverite armory nickovi su

high@boulderfist(rogue)

highftw@boulderfist(hunter)

high@karazhan(paladin)

hLgh@boulderfist(warrior)

phyx@haomarush(warrior)

mijailovic@haomarush(warrior)

update-ovao sam i gore cene ali evo i ovde

nemojte da me zovete i da pitate da vam prodam nekog od ovih lvl70 likova za 50e.

nisu ti likovi tek izlevelovani na lvl70 i puni zelene opreme.i hunter i pala su full blue pre karazhan+kompletno enchantovani najboljim enchantima),dok je rogue *skoro* full blue i ima 2 lvl70 epica.

hunter takodje ima 24k honora a rogue 10k.

evo bicu konkretan rogue je 130e,hunter i paladin po 80e

warrior i rogue su zajedno 50e

a orc warrior(haomarush) je solo 50e :D tj njega bi u principu prodavao samo ako prodajem kompletan acc

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Na prodaju Warrior 70

PvP server Frostmane dobra populacija i pve progres , moze transfer.

Warrior je odlicno opremljen. Karazan, gruul, magtheridron epici. Ima podjednako dobar gear i oruzija za sve talente, dakle arms/fury/prot . npr, gorehowl, axe of groon lords, spiteblade, emerald reapper, king's defender itd itd, josh dosta tbc epic opreme i sve to enchantovano/gemovano sa najskupljim enchantima, 2x mongoose na 2hand i 1hand oruzijiu.

Evo nekih screenova :

http://img405.imageshack.us/img405/2664/wtswarrbq4.jpg

http://i8.tinypic.com/5y1wwux.jpg

ovo je samo preview,tu je josh dosta.

ima EpicFlying mount , 2000 golda u backpacku , u banci josh 2k golda u matsima, easy to sell, 9x primal might.

Atuned to ssc, ima sve kljuceve za heroice

Profesije maxed, herb/alchemy. Ima jedan tbc flask za sad i skoro sve formule koje dropuju. Transmute speced je, moneymaker, shto moze da se vidi po mountu/matsima i ovom "vishka" goldu shto ima. Gomila potova rdy to use itd.

Acc je trenutno aktivan, pa ako je neko zainteresovan moze da inspect ingame. Kontakt na pm

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...