Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovako...

Prodajem acc:

Hunter, ime "Huntmaster", lvl 70, dwarf, Twisting Nether (Oficir u jednoj od boljih ally gildi, "Heaven Can Wait")

Oprema je full epic, 2 Tier 4 dela (head, gloves), Tier 5 shoulderi...sa najboljim enchantima i gemovima koji se mogu uzeti.

Enchanting 375, Jewelcrafting 375(sa vecinom rare designa za gemove i skoro svim meta gem designima, znaci ako neko hoce da se potrudi moze da uzima 500g dnevno samo na ovome).

Revered/exalted sa svim TBC frakcijama naravno...

Epic mount i trenutno oko 5500g...

Minimum bid 350e...buyout za 500e.

Kontakt: radalek@hotmail.com ili 064/242-89-63

Link to comment
Share on other sites

NUDIM BRZ, KVALITETAN I JEFTIN POWERLEVELING!

Leveling, honor farming, gold farming

Leveling:

1-60 - 80 eura (zagarantovan lvl 40 mount, 1-60 za 2 sedmice)

60-70 - 60 eura (zagarantovan 60% flying mount, i bar 2k golda - 1 do 2 sedmice)

1-70 - 120 eura (zagarantovan 60% flying mount, i bar 2k golda - 3 do 4 sedmice)

PvP: radim samo battlegroundse

PvP lvl 70 rare set item - 15 eura (honor farmam za 2 do 4 dana)

PvP lvl 70 rare quality 1h oruzije - 15 eura (honor farmam za 2 do 4 dana)

PvP lvl 70 rare quality 2h oruzije - 30 eura (honor farmam za 6 do 8 dana)

PvP lvl 70 epic quality armor pice - 15 eura (honor farmam za 2 do 4 dana)

PvP lvl 70 epic quality gem - 7 eura (honor farmam za 1 do 2 dana)

Honor farm necu raditi za samo jedan item/gem! Minimalna narudzbina mora biti u vrednosti od 50e!

Gold farm:

1.5 - 3k golda sedmicno, sa level 70 likom (i PvE speccom, ne ocekujte da cu da farmam sa holly priestom) - 80 eura

mozemo da se dogovorimo oko playtimea, tako da vlasnik acc-a ima vreme da raiduje/uloguje se da proveri napredak

*VAZNO*

iako sad postujem, necu biti u mogucnosti (zbog ispitnoh obaveza) da pocnem sa levelingom do 14. jula, ali mozete me kontaktirati odmah pa da se sve dogovorimo unapred

PM me ili mail na djukka86@yahoo.com

I da, ja sam iz BG-a, preff licno sklapanje dogovora (u nekom internet caffeu), ali moze i da na daljinu pa placanje preko ziro racuna

Link to comment
Share on other sites

Prodajem Shadow Prista - Server Alonsus (normal) Undead

Ima oko 700 Spell dmg-a, 2/2spellstrike infusion, 2/3 shadow embrace seta, par epica iz karazana. Uglavnom 10 od 17 stvari je epik.

Profesije: 375 shadoweave tailoring 312 enchanting

Epic hodajuci i obichan leteci mount.

Nalazi se u dogroj guild-i, rade karazan/gruula uskoro pochinju magteridona.

Vremena na acc-u ima do 15. avgusta.

Link za Armory: http://armory.wow-europe.com/character-she...amp;n=Spriggann

Pocetna cena: 200E

Email: stihilus@gmail.com

MSN: vukasin_stancevic@hotmail.com

tel: 064 33 95 182

Edited by Druid of the claw
Link to comment
Share on other sites

WTS ...

Tauren Warrior lvl 70

Boulderfist realm

Prot spec

Trenutno na sebi ima 4/5 T4 ( fale legs koje moze da uzme kad hoce bukvalno) ostala oprema je karaz/gruul/ssc u guildu je koji radi ssc i TK i postoji mogucnost ostanka u guildu, ima alch i herb 375 master elixir ... ima oko 2500g u keshu i u banci jos toliko i vise ... tako da epic fly mount moze da se uzme odma ... !!!

info i ostala pitanja na PM

P.S. Od opreme ima i full Nature resistance epic set ... 303 NR unbufed !!!

Edited by sunjalo

....

Link to comment
Share on other sites

Prodajem protection paladina 70 level .... epic geared, sve frakcije exalted... 500g .. armory link: http://armory.wow-europe.com/character-she...mp;n=Weedikovac

cena : 600e , dogovor moguc

milosjor@yahoo.com

Moze pojasnjnje zasto ovaj pala kosta ovolke pare ? Mnogo para za...

Klubbing,Klubbing zezanje do bola u clubu ces me naci samo ispod stola

sig.jpg

"Cool quote" - Cool guy.

-cs aka t0X1c

-wc3 aka Boske

-wow aka fAwo

Link to comment
Share on other sites

WTS warrior 70 lvl Blouderfist alliance.

Dps speced atm, 3/5 gladiator 1, tanking gear solidan, grull/karazan itemi. Overite armory: armory

Pretplata istekla, cena 200e. Pm za vise informacija.

bump!

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Powerleveling brza,iskusna,kvalitetna pomoc u wow-u za kratko vreme

Cene

1.1-60 lvl-a cena je 6000din

2.60-70 lvl-a sa minimum 1000g i letecim mauntom 6000din

Ovo je spisak na kojim serverima bi mogao da prodam golde,a moguce je i grindovanje na vasim likovma.

Twisting nether, magtheridon , sylvanas ,burning blade, arathor cena 1000g je 2200din .

Za vise informacija nazvati na 0638104607 ili poslati mail www.miljanmipi@yahoo.com .

Sigurnost zagarntovana

Edited by mipi
Link to comment
Share on other sites

Server: Magtheridon/Alli

Ime: Eleina/Paladin

I tako... Prodajem main lika + nesto altova (warr 60, 19lvl Rogue Twink itd.). Sve o opremi, skillovima itd, mozete videti na Armory-u. Ukratko: Full t4 healing, full t4 dps, 4/5 t5 healing (2x t6 healing uskoro - 2 nedelje), 2046 +healing nebafovan. Jos gomila off-set itema za heal i dps, epic takodje. 5/5 Gladiator healing, 3/5 Merciless Gladi Healing, Gladiator's Salvation, Merciless Libram, 2k rating sva 3 arena team-a i naravno "Armored Netherdrake" iz Arena 1, moj tim je bio 5i u Battlegroup-i. Full t1, t2, 5/9 t3 takodje u banci :). 150d played, igram od prvog dana WoW Release-a u evropi. Imam enchanting sa pre TBC/AQ formulama i skoro lvlovani Tailoring, za healing sranja. Znaci iskljucivo prodajem, NE MENJAM niti bilo sta slicno. Pocetna cena 3000 (Eur naravno). Koga ne zanima ili hoce da spammuje sa glupostima, molim da me ne kontaktira.

Iskreno, ne zelim da "prodam" lika za smesne pare i ako ga budem prodao ikad, min cena ce biti gore navedena. Takve stvari na e-bay-u i slicnim site-ovima nisu nista cudno, pa molim bez h8-a :)))))))

subascg@yahoo.com

Edited by cRuis3r

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

WTT :

Undead lvl 60 rogue

Tauren lvl 60 hunter

Blood Elf lvl 45 Paladin

U obzir dolaze samo lvl 70 warriori (tauren/orc/undead male) i (Human/Night Elf takodje male) oprema nije bitna.

Edited by Lizzard King!!!
Link to comment
Share on other sites

WTS ili WTT (prodajem / menjam)

70 priest full epic (crafted , kara , gladiator) alianca Twisting neither i moze transfer... name: harsha

cena fixno 120e, acc nije uplacen..

account 2 : 70 hunter epix / blue oprema (gladiator kara i exiled rewards) cena 100 eura.

armory priest : http://armory.wow-europe.com/character-she...er&n=Harsha (ima 10k hp sa buffom)

armory hunter : http://armory.wow-europe.com/character-she...nor&n=Zozzy.

menjam 1 ili oba karaktera za warriora maga ili locka a moze i rogue. prednost imaju UD characteri.

ako je vas karakter nadrkan jako moze i da ja doplatim. kontakt na 062556401 nemojte mi slati pm jer idem na more tamo sam do oko 9 - 10 avgusta.

Edited by cika kure
fvbfhf.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...