Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

WTT 60 Drood t1 7/8, Salamandar Scale pants, wild growth shoulders blabla(+390healing), full feral gear.

Paladin sa 1kAP i 21% crit, UD priest sa 130spell dmg i 230healinga, za bilo sta. Znaci, sve osim paladina, druida i priesta. Horda ili Alijansa, doesnt matter. Ponude na PM ili msn: milosh_91@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prodajem ili menjam tauren shamana full tier1/tier2 + brdo itema pored (malistar i RDP od shildova,staff of rampart grow,set iz silithiusa i jos brdo pored....) . Inace shammy je na serveru Anhquirai... moze zamena za warriora ili rouga ... svi zainteresovani neka se jave na tel.062/376361 Ivan

Link to comment
Share on other sites

WTB - priest-a alliance, oprema nije bitna uopste. . ne zanima me da li je full t2 ili 2.5 ili t3, u BC-u je nebitna, znachi samo da je lvl60 moze da bude i GO bez ikakve opreme, sa nekog bilo kog PVP servera i da je MOGUC TRANSFER ...zamolio bih nekog-a ako ima tako nesto da proda da mi se javi na 0648777035 radi daljeg dogovora, hvala

Edited by SaKaL_HuNtEr

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

Prodajem Hunter60, Rogue58, Paladin60, Mage50 (GOLA).

Mag je go jer sam se bio uzjebo i izbriso ga a vratio sam ga ali sada nema opremu! Hunter je na Trolbaneu Rogu i Mage na bloodscalpu PVP serveri i a paladin na PVE serveru!

Ako je neko zainteresovan, neka baci PM.

Spreman sam da ga ispod cene prodam.

Edited by trader
Link to comment
Share on other sites

Ako neko hoce lvlovao bi nekog Warriora od pocetka do lvl 60, razlog je posto nemam TBC jer nemam kinte ni za to ni za vreme a moram da igram wow :) . Lvlovao bi bilo koju rasu sem dreneja zbog pomenutog za J (dzabe) a dobro bi i dosla neka kinta ako bi ste bili dobrovoljni da date :) . Info za nesigurne: Ovo nije scem, posaljite mi PM ako ocete da imate lvl 60 warriora sa pvp superior (plavim) setom i epic 2 1h oruzija, stitom i jednim 2h mace TUF ili gm/hw 2h axe/poly/sword/axe/mace-om ako budem imamo vremana, puno rep-a, uglavnom cu nabiti rep za glavni grad te Fikcije i grad igrane rase a za 2-3 ostala grada bice minimum reverted.

Moci cu da pocnem od 10 Februara kad mi se zavrse ispiti. Kuci imam samo instaliran wow tako da ako vam je acc upgrade-ovan za TBC neznam da li cu moci da ga koristim.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

WTS

60lvl mage human (shadowmoon), tailoring 300 / ench 170

60lvl rogue human (chromaggus),

60lvl warlock human (chromaggus), 300herb /185alch

70lvl hunter elf (chromaggus) ench 305 i ima mnogo essencija za tipa do 350

60lvl shaman orc (haomarush)

ili trade za UD lock-a

kontakt/ponuda na PM

Link to comment
Share on other sites

Prodajem lvl 60 Orc Warrior na Bloodscalp serveru.

Setjam se da imam epic mount. Od itema nemam nishta posebno, imam neke lepe plave iteme i to je sve ... imam i par fire-res itema, al kontam da itemi i nisu toliko bitni poshto je izashao TBC.

Anyway, ko je zainteresovan, neka se javi na private sa ponudom, pa tjemo se dogovoriti :)

Link to comment
Share on other sites

Prodajem 2500 golda na Frostmane serveru. Cena je 65 eura. Ako niste na mom serveru, mogu se transferovati ali je cena onda 85 eura. U obzir dolaze samo osobe koje su iz Bgd-a ili su spremne da do njega dodju. Ako ste zainteresovani, posaljite mi pm.

Link to comment
Share on other sites

Hocu da prodam wow igru..

NE 60lvl Rogue, PVP realm Jaedenar (od opreme ima 4/6 FM i 2/6 Knight set GM dagger i GM Swiftblade. Od ostale epic opreme .. Dawn-ov neck i Zandalar bracer, Don Julio ring.. 5 Epic mount-a) ima 20k Honor poena tako da moze da se kupi jos jedan deo FM seta ili neko oruzije..

Samo ocu da se otarasim igre tako da ne trazim puno .. Javite mi se na mob 0643436736 (Danilo) ili posaljite PM ako nekog zanimaju jos neki detalji .

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Prodajem:

60 human paladin:plava oprema, obican mount, sa malo golda,300 minning/blacksmithing

65 human rogue: pvp/bc oprema, 2 epic mounta :D, 1500golda, full mining/skinning

40 human priest:skoro full plav, nema mounta, 100g, enchanting 270, tailoring 260

Svi likovi su na Dragonmaw-u i na istom acc-u, ponude na pm

Prodajem i prazan EU acc

Link to comment
Share on other sites

menjam svoj account sa :

human mage 70 lvl (obican flying mount i 450g), Frostmane

human warrior 64lvl, Boulderfist

troll hunter 62lvl, Burning Steppes

undead mage 60 lvl , Haomarush

pored toga

45 lvl human paladin, Boulderfist

34 night elf warrior, Xavius

44 human warlock, Ahn'Quiraj

za bc account koji mora da ima makar jednog lika 70lvl sa flying mountom obicnim i minimum jos jednog lika 60+ lvl

po mogucstvu neka healing clasa

priest, druid, paladin ili shaman(u obzir dolaze i klase koje ja nemam sve ostale)

prodaja dolazi u mogucnost samo ako neko ponudi razumnu cenu za sve likove

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

WTS Tbc account :)

Lev 70 paladin ..

Oprema Tier 3 + nekoliko epica iz karazana ..Epix flying mount 300g .. jos dosta toga ide snjim .

Gold 300 . uskoro mozd aneki tier 4.

lik je Na Aggramar serveru Btw

Offer na Thcja@yahoo.com

Edited by thcja
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...