Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

Prodajem:

WoW, TBC i ACC

Podaci o acc :

Server: Dentarg

Class: Warrior

Race: Tauren

Level: 63

Pofession: mining 320 / blacksmith 320

Cena: 65 eura ( u cenu ukljuceni i wow i tbc i acc )

Za dodatne informacije nazvati 063/82-92-994 ili dusantr@EUnet.yu

Prodato

Edited by Trnke
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

WTT-Horda UD Priest 70 lvl PvP Server Dunemaul.Epix Mount(Konj) ima i Fly Mounta (Onaj od 60%).Ima od healing opreme preko 1300 bonus a od spell bonusa ima oko 500(Nisam ni sakupljao to :D).Ima par Epix itema,tek je usao u Karz guild...Od profesija ima Enchanting 310/375 a druge profesije nema(Bilo me smor da lvlujem to).Na liku ima 100 gold-a atm, ima to jos Warr 46lvl i Rogue 37(Nije toliko bitno al ajd da napisem i to).Priest ima skoro revered sa svima samo treba uraditi jos po 1 il 2 runa za sve :D.Menjao bi ga samo za nekog Rogue(70 lvl ofc) i da moze transfer da se uradi.

P.S.Prednost ima Horda a jos vecu ima ako je rogue FEMALE :D.Za sve ostalo P.M.

Edited by Red^
Link to comment
Share on other sites

Na prodaju Warrior 70

PvP server Frostmane dobra populacija i pve progres , moze transfer.

Warrior je odlicno opremljen. Karazan, gruul, magtheridron epici. Ima podjednako dobar gear i oruzija za sve talente, dakle arms/fury/prot . npr, gorehowl, axe of groon lords, spiteblade, emerald reapper, king's defender itd itd, josh dosta tbc epic opreme i sve to enchantovano/gemovano sa najskupljim enchantima, 2x mongoose na 2hand i 1hand oruzijiu.

Evo nekih screenova :

http://img405.imageshack.us/img405/2664/wtswarrbq4.jpg

http://i8.tinypic.com/5y1wwux.jpg

ovo je samo preview,tu je josh dosta.

ima EpicFlying mount , 2000 golda u backpacku , u banci josh 2k golda u matsima, easy to sell, 9x primal might.

Atuned to ssc, ima sve kljuceve za heroice

Profesije maxed, herb/alchemy. Ima jedan tbc flask za sad i skoro sve formule koje dropuju. Transmute speced je, moneymaker, shto moze da se vidi po mountu/matsima i ovom "vishka" goldu shto ima. Gomila potova rdy to use itd.

Acc je trenutno aktivan, pa ako je neko zainteresovan moze da inspect ingame. Cena 300e Kontakt na pm ili msn

prodato

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Prodajem dva lika na Frostmane rog i lock oba 70 lvl ima na accu nekoliko altova jedini koji je vredan pomena je warrior lvl 59 na Dragonmaw-u.

Kape - rog

Neemo - lock

Rnini - warrior (iskoristite armory za inspect)

rog i lock imaju fly mounta 60% :( 800g na frostmane na dmawu je beda

lock nema nista bukvalno :P rog je dobro obucen Elemental LW 375 ima neke rare recepte (ofc epixe) nesto epix popreme craftovane (uglavnom) i gladiator weapon

i svih vrsta oruzija pa kako god hocete da se bildujete :P

Nemam diskove za WoW samo expanziju (TBC)

250e nije fixno zavisi od toga kako cemo se naci i gde jbg necu da placam put :)

samo me PM za broj telefona

I nemoj te da me smarata za pitanja i podpitanja imate armory! (thx in advance)

Edited by rnini

Primevil=Oneshoted

Marlena se naljutila na mene :( STO!!! CRAI xD

Link to comment
Share on other sites

prodajem account sa

night elf hunter 70lvl

orc shaman 70lvl

human warlock 64lvl

human rogue 60lvl

human mage 60lvl

night elf hunter 49lvl

blood elf mage 26lvl

undead rogue 39lvl

undead warlock 24lvl

VEOMA JEFTINO

molim da neko kupi :( :D

znaci ispod svake normalne cene dajem samo da prodam

ponude na pm ili msn imm0l4t3@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Menjao bih lvl 70 Rogue(dobra oprema i sa svima Reverd, U Karazhan Guildu...Moze da se Transfer!) na Sylvanasu Horda za lvl 70 warrior u Ally(i nemojte da bude neka krshina...)Znaci Gear nije mnogo bitan, Epic je Plus ali samo da je Ally i da mozhe Transfer...

Svi zainteresovani Neka me PM.

vulgarni potpis

--admin

Link to comment
Share on other sites

E ovako ..

IWLTB ("i would like to buy" :D) Acc .. moze sa likom moze i bez njega ... treba mi dakle WoW + TBC acc . Spreman sam da lvl-ujem.

Imam igru ali mi treba nov acc ...

Ako neko ima nesto za mene posto kosta cena vrednosti ?

Stavite ponudu ovde, na forum.

e svasta

Link to comment
Share on other sites

Na prodaju 2 karaktera [sva tri na istom acc]

1. Rogue LVL 70 [male human] server: dragonblight [pve] migrirao pre mesec dana, pre karazhan plava oprema + pvp epici, epic mount[konj] + 60% flying mount.

2. Paladin LVL 70 [male human] server: burning blade [pvp] slobodan za migraciju, pre karazhan plava oprema, 4 epic mounta + 60% flying mount.

Oba karaktera imaju odradjen prequest za karazhan.

+ Warrior lvl 61 [night elf] server: burning blade [pvp] slobodan za migraciju. plavo-zelena oprema, epic mount.

Cena po dogovoru.

Telefon 063-71-92-660 trazite mikija

Link to comment
Share on other sites

E ovako:

WTS acc(wow+tbc)

Ima jedan lik ud mage 54 lvl (full frost, pa ko uzme nek kombinuje nisam ga res ni jednom) rested verovatno do 56:D

Server Magtheridon(pvp), nick: Fawo nikada nije migrirao...

Koga zanima oprema nek pogleda na armory.

Od profesija ima Mining i Eng...

Bruka materijala u banci razno-razni, ovako grubo da procenim jedno 500-1000g mats.

Ima u dzepu jedno 1200+golda, plus jos 2500g na altu al taj alt je na drugovom acc al gold je moj posto sam ja tatamata za kesh:D tako da ide sve to zajedno sa tim likom.

Oprema dobra za taj lvl ima dva frozen banda sto moze da se izdvoji od opreme.

Reputacija ekstra dobra...

Vremena vise nema:D

Pa ako je ko zainteresovan, posaljite ponude a ja cu proceniti kome cemo ga prodati. Ponude mozete slati na PM, ili na MSN:ownedstyle@hotmail.com ili na mail:ownedstyle@hotmail.com...

Klubbing,Klubbing zezanje do bola u clubu ces me naci samo ispod stola

sig.jpg

"Cool quote" - Cool guy.

-cs aka t0X1c

-wc3 aka Boske

-wow aka fAwo

Link to comment
Share on other sites

prodajem wow+tbc

jedini char vredan pomena je troll rogue lvl 70 na frostmanu (ima spreman transfer). char ima letetjeg mounta (obichan) i oko 2k golda (mada nisam ga igrao od februara a vechito sam petlja po aukciji pa se zaista ne setjam kolko tachno kesha i materijala ima).

prestao sam ubrzo poshto sam udario 70 pa kapiram da nema neku specijalnu opremu u odnosu na ovu sada shto ljudi furaju. uglavnom je plav sa par epika iz pre tbc-a. karazan preq je ili odradjen ili mu fali poslednji deo q, ne mogu da se setim.

ima kul rep na serveru, primljen sam bio u jednu od najjachih hordinih gildi u to vreme (mozhda i sada, ne pratim ali u pitanju je Chapter IV) iskljuchivo na osnovu reputacije i respekta vetjine chlanova :]

shta znam, gledam ebay i cenim da vredi oko 140-150 evra. ali nikako da nadjem nekog sa paypal-om pa da probam da ga prodam ovde, da se reshim tereta :[ 120 evra

Link to comment
Share on other sites

prodajem warlocka 70 lvl na burning blade-u

ima vec post o tome ali malo ljudi je videlo verovatno posto iz dana u dan se otvaraju novi replayevi.

Acc je Roflpops sa retardiranim o :)

Neki su ga vec i videli

Hocu samo da kazem da je cena 300 evra i da ispod toga ne mogu da idem.

Lik je imba obucen ima fly epic mounta takodje i Netherdrake-a sto znachi exalte sa Netherwingom

Profesije su mining / tailoring 375 oba, a tailor imam 3 epic recepta.

Uradjen attument za SSC za The EyE ali sam pri josh malo pri kraju.

Armory

samo josh da napomenem da necu nikakav trade vec da ga prodam.

Link to comment
Share on other sites

Menjam druida na area peak serveru od profesija skoro pa da nema nista :) ima dosta svakakvih matsa skoro sve kljuceve ima dosta epika od toga dojaja feral staff iz karazana feral je ima dobar tanking gear ima dobar dps gear healing gear onako exalted sa cenarionom ofc :P zbog tanking mejsa sa ostalima je reverd negde oko 200g itd itd kontaktirajte me za vise informacija a ono sto ja trazim je da bude alijansa lvl 70 klasa nebitna kontak ta mail vule20@sbb.co.yu

Link to comment
Share on other sites

Prodajem acc sa:

NA HORDI, MAZRIGOS:

a) Warrior ud [Hadrian] U osnovi dps i pvp warrior (30,90% chance to crit) ali ima 530 defensa, dovoljno da tenkuje sasvim dobro. Kao fury axe spec ima 36,71% ne racunajuci mongoose buf. Epici koje imam...t4 dps: head i hands; arena: legs, shoulders, chest i arena poena za jos dve stvari; worgen claw necklace; general's plate:bracers i belt; helm of the stalwart defender; oruzja: arms-deep thunder enchant savagery, fury-decapitator enchant mongoose, gladiators hache mongoose, xavian stiletto; shield: crest of the sha'tar; trinketi: bloodlust brooch; prstenje: dps-band of the exorcist, a'dal's command; violet signet of the great protector...

b) Hunter tauren [sagax] lvl 70, uglavnom plavi i epici sa lvl 60, od zanimljivih stvari ima epic bow: steel hawk crossbow.

NA ALIJANSI, FROSTMANE:

c) Rogue elf [Morsus] lvl 60, nax oruzja, mesavina t2 i t2.5, od setova epici iz bwl i aq40.

d) Warlock human [Kirlian] lvl 42.

Za vise informacija pm ili 065/6662000 Bojan

Edited by Morsus
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...