Jump to content

Server?


TeacH

Recommended Posts

Pa izvini , sajro , tebi bi bilo lepse da kad mu vi napisete " no life-ru " da on kaze " picke jedne nisam ja no lifer " da se malo svadjate? Pa i ja bih to radio

da mi neko svaki dan to prica xD

Mislim da se "self-pwnujem "

Nisi bio tu kada je Killy doshao na Haomarush server i kada su mu svi pomagali sa goldom, boostingom, objasnjenjima kako igra funkcionishe i slichno.. takodje nisi bio tu kada je provalio "da mu niko ne treba" i da moze da bude imba hc gosu, nisi bio tu kada je ispao pichka prema istim ljudima koji su mu pomagali, nisi bio tu kada je od obichnog zbunjenog RUR forum usera postao "imba hardcore pwnzor". Pre nego shto si to napisao, mogao si da razmislish - zashto je Killy jedini koga svi "zajebavaju"? Da nije mozda jer je zasluzio? Da, jeste.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"Ja sam napravio orc hunta" ..... Pa zar nisu svi hunteri orc-ovi ( orci kako vec ) .... xD .... E pa ja sam bas krenuo sa NE Huntardom :P ... :D

totalno si u krivu

po bajanstvu rase za hunta se redjaju as follows: tauren > troll > dwarf > bilo koji night elf sem onog sa tamnom straftom preko ochiju i iskezhenim zubima ko da kenja > orc > drenai > blood gejlf > dotichni NE koi ima facu ko da kenja

=o)

Link to comment
Share on other sites

znate sta ... sve je to tacno i ja se ponasham kao retard a i vi previse kenjate na tu temu i tako mozemo do kraja zivota ... jer taj krug moze da se vrti mnogo dugo

kada sam kupovao wow (proklet bio dan) sam imao zelju da izgubim rl i da igram 20h dnevno posto sam se mnogo bio napalio na igru

i vec na pocetku prvih dana sam toliko igrao da su ortaci , sa kojima sam nazalost izgubio vecinu kontakata danas , vec tada mi govorili da prekinem da igram jer je bio fazon da nisam izlazio naplje niti nista drugo radio jer bi radije igrao wow ... i posle nekog vremena je bio samo wow u planu

tek posle nekog duzeg vremena kao sad npr mozete da svatite koliko se u stvari gubi sa wowom ... i koliko sam se ja licno promenio i postao izdrkani kreten zbog retardirane igrice .... rl , prijatelji , sve sto nije wow sam izgubio i jos dobio attitude ...

mislim naravno da mi je zao zbog svega toga ali u ovom trenutku ja ne znam sta da radim iskreno , jer ako budem poceo da jurim da vracam rl ( sto mi je i pateticnio malo sad) morao bi da prestanem da igram

a sto mi se ne radi .. jer ocu da igram bc da vidim sve a i mozda ako izadje sad uskor neki server da pocnem novog lika ili cak da nastavim da igram warriora i maga na ovom serveru , u bednom pvp guildu gde wasjpujemo u zg-u ...

jer u normalne guildove ne mogu da se vratim jer sam sve to sjebao svojim ponashanjem

ali verovali ili ne wow mi je ponasnje promenio na ovakvo uglavnom ..

znaci nikad se ja nisam ovako ponasao prema svima i terao u kurac sve ..

ali dobra stvar je da svatam to ... mislim da inace svaki svoj problem svatam ali je mnogo tesko promeniti se na bolje

sto cu sigurno pokusati u buduce i evo ...

izvinjavam se svima ako sam vas uvredio zbog bilo chega

stvarno cu se truditi da se ponasham bolje u buduce i ne postujem ovde nikakave postove zbog kojih ce neko reagovati , a neki su mi i bili namera (kao prozivanja haomarusha :) )

eto tako , to bi bila moj life story .. [:)]

sto se tiche tog servera spinereaper , ne nije nov bas sam pre 5 dana usao u pitao 60 lvl ljude koliko je star i svi su mi rekli pre godinu dana

Link to comment
Share on other sites

Pustite killy-a da zivi svoj zivot. Izabrao je WOW, uziva dok igra, izgubio RL. To je njegov zivot. Svako od nas je odgovoran za svoje postupke u zivotu. A ovo je samo jedna jebena navlakusa. Kada budete imali 40 godina, bice jako zanimljivo kako cete da objasnite svojoj deci kako ste potrosili godine zivota uz jednu igru, a na kraju nista od toga niste dobili. (ovaj tekst se odnosi i na mene, jer sam podlegao pritiscima kolega sa posla i opet krenuo da se bavim WOW-om. Na zalost.)

Edited by posmatraci
Link to comment
Share on other sites

znate sta ... sve je to tacno i ja se ponasham kao retard a i vi previse kenjate na tu temu i tako mozemo do kraja zivota ... jer taj krug moze da se vrti mnogo dugo

kada sam kupovao wow (proklet bio dan) sam imao zelju da izgubim rl i da igram 20h dnevno posto sam se mnogo bio napalio na igru

i vec na pocetku prvih dana sam toliko igrao da su ortaci , sa kojima sam nazalost izgubio vecinu kontakata danas , vec tada mi govorili da prekinem da igram jer je bio fazon da nisam izlazio naplje niti nista drugo radio jer bi radije igrao wow ... i posle nekog vremena je bio samo wow u planu

tek posle nekog duzeg vremena kao sad npr mozete da svatite koliko se u stvari gubi sa wowom ... i koliko sam se ja licno promenio i postao izdrkani kreten zbog retardirane igrice .... rl , prijatelji , sve sto nije wow sam izgubio i jos dobio attitude ...

mislim naravno da mi je zao zbog svega toga ali u ovom trenutku ja ne znam sta da radim iskreno , jer ako budem poceo da jurim da vracam rl ( sto mi je i pateticnio malo sad) morao bi da prestanem da igram

a sto mi se ne radi .. jer ocu da igram bc da vidim sve a i mozda ako izadje sad uskor neki server da pocnem novog lika ili cak da nastavim da igram warriora i maga na ovom serveru , u bednom pvp guildu gde wasjpujemo u zg-u ...

jer u normalne guildove ne mogu da se vratim jer sam sve to sjebao svojim ponashanjem

ali verovali ili ne wow mi je ponasnje promenio na ovakvo uglavnom ..

znaci nikad se ja nisam ovako ponasao prema svima i terao u kurac sve ..

ali dobra stvar je da svatam to ... mislim da inace svaki svoj problem svatam ali je mnogo tesko promeniti se na bolje

sto cu sigurno pokusati u buduce i evo ...

izvinjavam se svima ako sam vas uvredio zbog bilo chega

stvarno cu se truditi da se ponasham bolje u buduce i ne postujem ovde nikakave postove zbog kojih ce neko reagovati , a neki su mi i bili namera (kao prozivanja haomarusha :) )

eto tako , to bi bila moj life story .. [:)]

sto se tiche tog servera spinereaper , ne nije nov bas sam pre 5 dana usao u pitao 60 lvl ljude koliko je star i svi su mi rekli pre godinu dana

http://server3.uploadit.org/files/HUNKara-wowsig.jpg

Hehe salim se

Pazi ne znam te dugo , tachnije od onog turnira war3 u forumu i kapiram ja da si ti koliki si drkadzija online toliko dobar u rl ali jbg ... znash kako kaze Shvarceneger : life is a bitch and the you die ;(

tako da ono ... jebesh sta ljudi misle o tebi online , samo RL se rachuna , nisi mnogo izgubio veruj mi .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Nisam rekao da je nov.Server postoji od feb 2005 kako su mi rekli,ali je bio spanski i prebacen na engl od skoro.Jedna guilda na hordi igra MC i to je sve.Tako da se moze reci da je nov,na neki nacin.Dobra sansa za sve koji bi ispocetka pre BC-a.Inace napravljen je kanal YU,pa ako krenete ispocetka vidimo se tamo.

Link to comment
Share on other sites

Vidim ja na WoW Censusu pishe da je napravljen 2005. ali ne kapiram kako je bio ESP server kada je Spain client tek skoro doshao live i sa njim novi serveri.

Takodje odem na Spinebreaker WoW official forum i vidim u PvE/PvP progress topiku: 0 bwl guildi, da ne pricham o AQ40 i Naxxu, 1 ZG guilda na obe strane i 1 MC guilda na Horde strani.

Isto ljudi kukaju na WoW official general forumu da hotje novi server, niko ne spominje Spinebreaker.

Ovo je sve totalno konfuzno, iz prilozenih informacija koje sam video (jelte prochitao) dolazim do sledetjeg zakljuchka:

Spinebreaker je server koji je otvoren u feb. 2005., nekako je tada bio Spain server iako nije bilo tada servera sa tom, WoW game, jezichkom podlogom, sada je od jednom English na kome ljudi nisu ni Ragija ubili (vratimo se na to da postoji od februara 2005.), Blizzard nishta nije objavio zvanichno oko a ljudi na official forumu kukaju za novi PvP server iako imaju jedan (verujem da im je dovoljno to shto ni jedna guilda ne radi MC full, skoro pa isti k*rac to ili totalno ispochetka).. da li je neko pored mene zbunjen, ili sam samo ja u pitanju?

/totally_confused_look

[?][|)]

Link to comment
Share on other sites

Ja sam cuo price da je taj spinebreaker trenutno los server i ne bih preporucio da ljudi tu reroluju.

Na zalost najnoviji pvp server je Jaedenar koji je izaso negde u aprilu,a koliko vidim blizzard nema nameru da izbaci novi pvp server pre expanzije.Tako da ako zelite da rerolujete najbolje je sacekati expanziju kao ja npr :).Sto je jos tuznije Pve serveri su izlazili na svakih mesec dana od izlaska Jaedenara,tako da najnoviji server vam je Alonsus(pve) star oko mesec do mesec ipo dana. poz

Link to comment
Share on other sites

Mozda je server los,ali za rerol je najbolji trenutno po mom misljenju.Do BC-a je odlicno mesto za ubijanje vremena,a posle toga ko zna mozda i ostanem na njemu.Sinoc sam bas gledao forum servera i negde sam procitao da ima vise Ally igraca.Uglavnom moja iskustva do sada su samo pozitivna.Ljudi su ok,hoce da pomognu,u instancama znaju sta treba da se radi itd.Ma da ne diskutujemo vise o tome da li je server dobar,ili los,ko hoce neka napravi lika i neka se sam uveri u to kakav je server.Ko svrati neka join YU kanal,pa se vidimo. [;)]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...