Jump to content

voodoo_ vs MTV


Guest

Recommended Posts

  • Replies 231
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

eh da intruderu drago mi je sto si promenio pol.Sad mozes da se druzis sa azizom razumete se.

jel aziz samo kod mene budi asocijaciju na 'aziz, light!' ? :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Cenim ja sve kvalitetne muzičke pravce, i mogu da ih slušam na javnim okupljanjima, klubovima, kao podlogu u igrama i filmovima itd. Recimo u NFS Carbonu ima mnogo lep haus koji leže uz atmosferu samo tako. I kad odem kod drugara pa on pusti neki noviji tehno, i on tad legne mnogo lepo, ali ja to kući ne mogu da slušam. Jer kad dođem i sednem za kompjuter, pustiću samo ono što će mi tada pogoditi "žicu", bilo da ga izvodi filharmonija ili ga strugali neki masni drkoši. Najčešće je ovo drugo, ali nemam čega da se stidim, ako mi se mlati glavom, pustiću Antrax, ako mi se sluša neko drljanje pustiću drljanje, ako sam u emo fazonu pustiću neki densić ili stariji rok, ali slušati na silu nešto zato što je kvalitetno, neću. A ti batice svakim svojim postom odaje[ utisak urbanih likova s početka ovog veka, koji furaju dredove, znaju sve o aktuelnoj muzici i imaju nipodaštavajuće mišljenje o svima koji su posvećeni samo jednom pravcu i glupi su i retrogradni pride. A taman sam se nadao da je to napokon izašlo iz mode.

I pre nego što nastavite sa flejmom, podsećam da je ova tema o meni vs komercijali, a ne o metalu vs bilošta.

Tako da mi je ta doslednost metal muzici fanaticka i iz pogreshnih pobuda tj iz straha od ispadanja iz neke drustvene klasifikacije ako bi ne daj bozhe slushao i neshto drugo osim metala (prim. omg slushash metal padavicharu ili omg slusash tehno dizelashu).

I sve ovo je sasvim u okvirima teme zato sto mi tebi objasnjavamo da si nekompetentan da komentarises bilo koju muziku sem mozda metala (a i to nisi zato sto si u stanju da komentarises samo metal u odnosu na drugi metal) stoga tvoje komentarisanje mtv-a baci u vodu. Realno i svoju sliku o meni mozesh da bacish u vodu poshto ja nikad nisam slushao mainstream iako isti ne mora biti losh ali ga ja nikad nisam slushao.

Ali ti i mohi tretirate metal kao neku detinjastu pojavu koju ste odavno prerasli i svi drugi koji to slušaju su zaostali. E ja recimo rep tretiram kao nešto što sam prerastao još u osnovnoj, al ne idem po forumu i ne serem drugima, nisu svi ljudi tokom svog života stecali iskustva istim redosledom i valjda oni znaju šta im sada leži i srcu prija.

Naučite da poštujete tuđe jebeno mišljenje i ako se ne slažete s njim.

Glupane ako josh uvek nisi skapirao ja i dalje slusam metal i isti mi kvantitativno zauzima najvishe prostora na hardu posle hc/punk-a i ne ne lozhim se na njumetal i metalkor vetj na tresh metal u slucaju da i to nisi skapirao do sada poshto vidim da ti mozak radi na rezervi.

Eto ja nisam prerastao nishta samo sam bolje definisao ukus u svim muzickim pravcima koje slusham tako da vise ne slusham bilo koji metal, rep, pank, dram ili trens vetj ono shto mi prija. I stojim kraj konstatacije da jedan covek ako je iole produbljen ne mozhe natji zadovoljstvo u jednom muzickom pravcu a da pritom ne pristane na kompromis da slusha i sranja chisto da bi popunio prazninu koja nastaje iz aktivnog odbijanja slusanja drugih pravaca iz gorenavedenih razloga.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

drugari,

recite mi nesto molim vas. mene sad jako zanima da li sam ja shupak jer slusam mainstream samo? i to najgori komercijalni mainstream house...

meni se ta muzika preterano svidja i uzivam slusajuci je, ali sad kad citam ovaj topic cini mi se da to ne valja :(

jel nesto nije u redu samnom?

Edited by krava!!
Link to comment
Share on other sites

drugari,

recite mi nesto molim vas. mene sad jako zanima da li sam ja shupak jer slusam mainstream samo? i to najgori komercijalni mainstream house...

meni se ta muzika preterano svidja i uzivam slusajuci je, ali sad kad citam ovaj topic cini mi se da to ne valja :(

jel nesto nije u redu samnom?

samo cuti i uzivaj...

nisi shupak, samo ti drugi diktiraju stil zivota.

e sad, ako tebi taj stil odgovara, onda cuti i uzivaj, i bolje se ne uplici u rasprave, ispasces sam sebi strina, i pricace se da si jebao koze.

po cemu mu drugi diktiraju stil zivota?Ae objasni?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Tako je samo napred ratnici metala borite se pravdu slavu pocepane gace i zene ... dok je metala bice i zena da se jebe ! TO GLORYYYY

http://www.thepunishermerchandise.com/musi...g_the_world.jpg

yaaaaarrr

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

drugari,

recite mi nesto molim vas. mene sad jako zanima da li sam ja shupak jer slusam mainstream samo? i to najgori komercijalni mainstream house...

meni se ta muzika preterano svidja i uzivam slusajuci je, ali sad kad citam ovaj topic cini mi se da to ne valja :(

jel nesto nije u redu samnom?

Covek, to je sasvim ok, to je komercijalno zato sto se svidja vetjini. E sad, imash gomilu retarda, koji zele da odskacu od svih i da se prikazu na drugaciji nacin medju ljudima, tipa satan, vudu, ja, itd.

Vidish njih i mene takav tip muzike ne zadovoljava psihicki, zato sto je smooth, soft, fensi, itd. Jednostavno izbor muzike zavisi od covekove prirode i trenutnog raspolozenja, slicno kao i oblacenje, izbor zanimanja, itd. A to se zove prirodna selekcija. Ovde nije poenta price o muzici, vetj o toleranciji. Jednostavno nekim ljudima sa ovog foruma je strano da neko zivi na "drugacijoj frekvenciji". Npr, ja sam video da ljudi uspevaju da se opuste uz taj CORPSEGRINDCOREUNDERGROUNDMETAL, i ja se cudim tim ljudima, nit ih mrzim, nit ih volim, jednostavno su mi cudni, ali su ljudi. Kad pogledash sebe, videces da ce se neki lik koji slusha klasiku, isto tako cuditi zasto ti slushash pank, rok, haus, itd.

@satan

low kick za skolu, znash da nabodes, ali... ja josh uvek radim, iznajmljujem stan i izdrzavam sebe i svoju kevu, mozda to nije normalno za moje godiste, pogledaj sebe, jel ti planirash da zavrshish skolu, da se iselish iz kutje tvojih roditelja? A da... to je tvoja stvar.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...