Jump to content

SP u Odbojci, Japan


Lucky

Recommended Posts

Sve u svemu, nashe su odigrale solidno loshe u prva dva seta i izgubile ih, i to nesto 25:17 i 25:15 ako se ne varam. Medjutim, onda su u trecem setu, iako su gubile mislim 13:6, uspele da se povrate i preokrenu rezultat, tako da su taj set dobile 25:21, za ukupnih 2:1.

Onda su krenule super da igraju cetvrti set, cak su i vodile (u jednom trenutku je bilo 10:6), medjutim tada su brazilke "pojacale" i povecavale svoju razliku. Par puta je bilo prilike za izjednacenje, ali su na kraju dosle na samo nekoliko poena do osvajanja meca. Nase se malo vratile (22:20), ali napravile nekoliko gresaka za 24:20 za Brazil. I jos jednom nasom gresom Brazil uzima cetvrti set rezultatom 25:20.

Ako mene pitate, usle su u mech suvishe stegnuto protiv favorita, ali su se onda u trecem setu opustile i u cetvrtom zaista imale prilike da pobede. No opet, brazilke, iskusnije, iskoristile su priliku i pobedile.

Drugi zakljucak je da je ovo na kraju ok, vidi se da nisu igrale kako umeju, a opet su "dobro prosle". To im daje nadu da "sutra" budu mnogo bolje, jer znaju da nisu igrale najbolje. Generalno, posle ovoga sto sam video, msilim da mogu da dobiju Brazilke vec neke naredne godine, moguce na evropskom prvenstvu :>>

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Izgubishe nashe... nazalost... dobro su igrale.... prva 2 seta zlo...

25:17,25:14,21:25,25:20...

Sutra je josh jedna prilika... utakmica za 3 mesto...

Ali shto se mene tiche odlichan je uspeh biti medju prvih 4 na svetu...

Mushkarci igraju 17og ,e tu se iskreno nadam da ce neshto da urade...

Edited by uNkind

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Mec za trece mesto nase igraju protiv Italije, posto je Rusija uspela da ih savlada sa 3:0. Cini mi se da Italijankama fali neka igracica, moguce da su zbog toga izgubile. Bice tesko protiv njih jer ipak imaju motiv da nam se revansiraju, a doduse, i nase znaju da su ih vec jednom pobedile.

Za bronzanu medalju se igra u podne, pa ukoliko znamo da je mech od 14h bio u 06h po nasem vremenu, onda je ovaj od 12h u 04h :)

Link to comment
Share on other sites

Za bronzanu medalju se igra u podne, pa ukoliko znamo da je mech od 14h bio u 06h po nasem vremenu, onda je ovaj od 12h u 04h :)

normalno... nece valjda jedan mech za sedmo mesto da ima trash termin :D

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

eh jbt,cekah jutros tekmu i odgledah je uz velike napore...jbg,sta reci,ostaje zhal za onim porazom protiv Japanki,ko zna kako bi tekla tekma sa Rusima,a i preveliki su pritisak stvorili na njima posto su sjajno igrale,dok su se zajebavale,bile su najjace :))

peglacemo opet Italijanke

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

BRONZA, BRONZA!

Mozda nesto lakse nego sto bi iko ocekivao, SCG vs ITA 3:0 (25/22, 25/22, 25/21). Cestitke nasim devojkama koje su stigle do medalje i tako osvojile prvo odlicje za zenski ekipni sport jos od vajkada ;) a o samoj odbojci da ne pricamo.

Rece komentator veseli da se vracaju u subotu popodne i da ce tada biti organizovan docek, pa vi vidite sta cete :)

Ukoliko je neko propustio mech a hoce da ga pogleda, repriza je danas u 18h, a ukupno trajanje je tek negde oko sat i 15 minuta.

I onda, odma' nakon toga u petak - SCG vs Rusija, muska odbojka, sa pocetkom u 7:55h po nasem vremenu, isto drugi program!

Link to comment
Share on other sites

Svaka chast devojkama,ja sam jedva zaspao ,pa nisam imao nameru da se budim jedino dok sam se okretao u krevetu u jednom trenutku sam pogledao tv ,video sam da je 2:0 za nas... i nadao sam se da smo pobedili,ali evo sada vidim da jesmo tako da bravo PLAVE!!!

-Sada krecu mushkarci... trebalo bi da urade neshto....dace bog...

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Dodela medalja, ko bi hteo da gleda, negde oko podneva!

videli smo na svetskom u japanu u kosharci da bronzane ekipe nema na dodeli medalja, ali da se prvo daje zlato, pa onda srebro pa bronza, to josh nisam video :D

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

pa poslednji put nastupaju pod imenom SCG...

nego,gledao sam opet i nisam imao opet snage da se oglasim nakon tekme

JEEJJJJ [:D]

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Dok cekamo da se odbojkasice sutra vrnu u Srbiju, negde oko 14h je valjda docek, muska reprezentacija je krenula u pohod na osvajanje medalje, i u prvom mecu, koji je prakticno i mnogo vazniji psiholoski nego rezultatski, nasa ekipa je uspela da pobedi, i to sa 3:0 u setovima (25/22, 25/18, 25:23).

Cestitke njima, naredni mecevi su sa Kazahstanom, Korejom, Tunisom i Kanadom, it o sve u narednih 5-6 dana. Nadamo se da tu nece biti nekih iznenadjenja.

Link to comment
Share on other sites

Docek je danas u 15h a ne u 14h.

Na drugoj tekmi nasa reprezentacija pobedila je i Kazahstan, rezultatom 3:1 ... Igrala je neka cudna postava, ali je i ona uspela da pobedi ovu ekipu, osim tog pada u drugom setu kada su izgubili 25:22, sve ostalo cini se da je proslo kako treba. Napet je delimicno bio i cetvrti set kojeg smo mi dobili sa 25:22. Prvi i treci pak, 25:16 i 25:18.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...