Jump to content

Kristina


To be or...  

90 members have voted

  1. 1. Da li praviti nastavak?

    • Da. Definitivno. Ako ti je jos uvek u srcu, bori se...
      53
    • Ne. Cemu sve to? Zar nije bilo dovoljno ponizavajuce i ono sto si prvi put uradio?
      15
    • Crash, radi sta hoces... Iskreno, mene ne zanima sta ces uraditi...
      22


Recommended Posts

Meni nije jasno zasto svi u principu naduvavate kristinu. Mozda joj se prosto momak ne svidja.

Mada, opet da se ponovim samog sebe ja, ako nekad ides u njujork, ili preko bilo gde, za njom ce ostajati slatka barica. Cak ces verovatno i jebati dosta njenih drugarica.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 208
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Down the line, onog trenutka kada RUR bude izglasalo iznad 80% ZA, cela stvar krece.

Ne znam kako ovo da ti saopstim, ali admini mogu da menjaju rezultate ankete, pa ako ti treba nesto... [:D]

Moram samo da vidim da li postoji neka opcija u Admin panelu "Save all posts by Kjoot" [roflmao]

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

pa na njoj je i naucio da ne treba da trci puno :)

a mozda je i od onih sto smaraju druge da ne rade ono sto su oni radili ^_^

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Pa ti si stvarno nevin jbt....

Ovim postom mohi dokazuje da mu etiketa "top class hejter" pripada mu sa pravom :) /cheer

p.s. postujem u skoro 5 ujutru, sta wow radi od ljudi, strasno ... but ill quit one day.

To Crash> pazi 80 procenta ce biti tesko, tako da ako po tome gledas vec sad racunaj da od tog nema nista ;)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...