Jump to content

Neverwinter Nights 2


voodoo_

Recommended Posts

Skroz i apsolutno negativan lik mozes da budes u Kotoru, sto sam ja bio, u stvari, prvi put nisam uspeo da budem totalno Dark Side, a onda sam odigrao jos jednom i sve ih ownovao, ne secam se da sam izvlacio, da izvinite, light saber.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

NWN2 Expansion - Mask of the Betrayer

After hinting at a possible add-on for quite some time, Atari and Obsidian Entertainment finally announced development of Neverwinter Nights 2: Mask of the Betrayer yesterday. According to the press release, this first official expansion pack for the RPG sequel will contain everything one would expect - epic levels, new races, new classes, new monsters, new equipment, and a whole lot more.

http://www.gamebanshee.com/interviews/maskofthebetrayer1.php

Link to comment
Share on other sites

Skroz i apsolutno negativan lik mozes da budes u Kotoru, sto sam ja bio, u stvari, prvi put nisam uspeo da budem totalno Dark Side, a onda sam odigrao jos jednom i sve ih ownovao, ne secam se da sam izvlacio, da izvinite, light saber.

u rangu si sisice dok ne odigras fo kao negativac :P

vuvu, da li ce moci u dodatku da se igra solo ako to zelis?

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

E podseti me da kazem. Stigao sam do Zamka svog itd, cak sam dva puta poceo igru. Jednom sa Dobricom i jednom sa Zlocom ali nisam je zavrshio nijednom. Smorila me kao zmaja, bash je dosadna.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Tek sad videh komentar mladjahnog G!!!-ja.

Pazi, u svim igrama koje sam do sada igrao, jedinu zelju da budem totalno dark side sam imao u Kotoru, jedino mi tu ima neku poentu. U FO nekako, sta ja znam, maksimalno bih bio neutralan, jer je moj omiljeni alignment u stvari chaotic good (ili obrnuto, nikad ne znam).

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Prc, od toga valja samo Torment i eventualno Baldur.

kaze neko kome je nwn olichenje rpg-a :)

Tek sad videh komentar mladjahnog G!!!-ja.

Pazi, u svim igrama koje sam do sada igrao, jedinu zelju da budem totalno dark side sam imao u Kotoru, jedino mi tu ima neku poentu. U FO nekako, sta ja znam, maksimalno bih bio neutralan, jer je moj omiljeni alignment u stvari chaotic good (ili obrnuto, nikad ne znam).

tvoj je problem sto si se identifikovao sa dnd pravilima (i njihovom kozmetickom modifikacijom u kotoru) :), koji su realno sranje sa tim aligmentima

u falloutu mozes da budes tri puta vishe na dark side nego li u kotoru, i plus je zabavnije :) ne razumem sta si omasio....

kod rpga je veoma vazno da se poistovetis sa izborom koji pravis, a kod kotora je toliko smeshno jer su svi zli izbori prilikom igranja previse ocigledni (kao da su bili naznacheni drugom bojom omg, cekaj pa mozda i jesu?!?!) da jednostavno previse znas (unapred) sta ce se desiti ako uradis to i to... mislim porediti mogucnost izbora u kotoru i falloutu je, najmanje, amaterski, dragi moj cika bolkonski :)

zato je fo u tolikoj prednosti, jer nista nije toliko ocigledno (dobijas dark side jer nekom trazis lovu koju si zasluzio ::) a u falloutu kao krajnji extrem mozes da eliminishesh ceo grad) , i moras da ga odigras vise puta (ili da sejvujes ko blesav sto je bzvz ako nisi fanatik) pa da totalno skapiras sta koliko moze (a naravno ako te to mrzi tu je walkthrough, pa pogledas sta bi bilo kad bi bilo...).. to donosi odluchujucu dinamiku u rolpleju, ako uopste preferirate rolplej u odnosu na arkadna sranjca kojima su danasnje rpg of the year prepune (da bre cak su neki pokusali i dijalog pretvore u arkadnu mini igru)

btw ovde ne spominjem nwn jer nema svrhe :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Alajmenti su govno!

Btw moram reci wood-u da sam uzivao u prvom delu NWN-a i mislim da je to jedna od boljih RPG-a u zadnje vreme. I dalje ne moze da se meri sa velikom 4kom koju je neko ovde vec pomenuo, ali je barem zabavan!

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

ne znam ja kad sam igrao nwn kec. grafika mi je bila ogavna, sve nekako kockasta, kontam ja da je to 3d i sve ali mislim igra je realno smesna.

imas mapu i 3 puta , moras sve da ih obidjes, sve da pobijes i onda predjes na sledecu lokaciju gde opet imas 3 puta i blablablablabla

ako nekoga ovo ne smara onda stvarno?!

dijalozi koji su blagi horor film, u stvari da budem precizniji to je uvreda za italijanske trash horor filmove 70tih.

henchmeni koji su smesni do tog nivoa "da nije smesno bilo bi tuzno"

mislim sta je vama?! koja jedna od najboljih igara ikada?!

u balduru, u tormentu, pa cak i u iwd-u ti moras da imas neku taktiku da bi presao igru. dok je moja jedina taktika u nwn-u bila(presao sam je par puta) napravi lika, gurni ga u fajt i zumiraj do kraja da vidis kako izgleda kul dok se fajta, ne mozes da umres osim ako nisi kompletni imbecil jer imas onaj stone koji te odmah teleportuje U SRED FAJTA u bazu gde se lepo izlecis, odspavas bacis na sebe pun kurac bafova i pokoljes koga god pozelis.

irenicus, sarevok, brother poquiem, isar i madea, the tainted one, za sve njih moras da imas taktiku i zivce da loadujes ponovo i ponovo i ponovo...

jebes igru kad zadnji fajt zavrsis tako sto jednom kliknes na glavnog negativca ispruzis se u fotelji, zapalis pljugu i otvoris konzervu kole...

zivele visokointelektualne igrice!!!

edit: pljujete po nwn-u 2 a igra je realno skroz kul, i sve sto zelim od jednog dobrog rpg-a ja sam tu i dobio, a to je dobra prica i zabavna igra. grafika je vrhunska, dijalozi sa druzinom su super, cela prica je skroz interesantna gde ne znas ko koga jebe do skoro samog kraja. a i ne mozes fajtove da predjes tako sto samo kliknes na protivnika, vec moras da taktiziras. posebno na pocetku

Edited by Jokerman

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

lose sam se izrazio.

grafika kao grafika nije toliko ruzna ali mi je glupa.

mislim u nwn2 kad sam u gradu ja stvarno imam utisak da se nalazim u gradu, kao i u balduru 1 ili 2

u nwn1cu nemam takav utisak, jer je sve nekako... peh stupidno

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

lol ukusi su razliciti. Meni je nwn2 dosadan u tri picke lepe materine a henchmeni mi idu toliko na kurac da bi ih sve pobio! A grafika je blago smeshna u odnosu na ono shto su mogli da naprave.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

jel mogu prvo da predjem igru bez expanzija pa da kad predjem igru instaliram motb i da igram sa istim likom ? posto kad instaliram motb ne mogu ni skip tutorial a i 1 q kad idem po shard je ubagovan uzmem shard i ne konta da sam ga uzeo ... ?

Link to comment
Share on other sites

Ako se dobro sećam, zadnju put kad sam igrao samo sam instalirao sa diskova sve što imam - znači, i MOTB, i Storm of Zehir, i pustio automatski patch iz launchera, i sve je radilo kako treba. Ne sećam se da li sam posle primenjivao crack, ali mislim da nisam. Možda ima neki mini image na gamecopyworld-u...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...