Jump to content

Heroes


Recommended Posts

Ne kazhem da nisi, ali ja se jos uvek tripujem da su mozgovi tu i da ih on ne jede. Mozhda ih samo "pipne" pa preuzme motji ;) btw, nisu losheg glumca odabrali za njega, mada s obzirom na to kako je lako "pao" u prosloj epizodi, vec polako ocigledno prestaje da bude vazan.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 795
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sto rece bole, razvlace pricu ko slinu, razumem ja , prva je sezona, formiraju likove i pricu iza njih ali malo vise akcije nikad ne skodi. Nadam se da nas cuvaju za finale, gde ce svi da jure da spasu grad. Ali garant ce da odrade kao sto su radili za Andromeda seriju, na svakom kraju serijala svi su mrtvi ili umiru da bi se u sledecoj sezoni svi cudom spasili i preziveli.

Nego jer moze neko da mi objasni koja je originalna moc Saylera ? Ima neke veze sa cinjenicom da moze da prepozna kvarove u stvarima/ljudima , ali kako bi tu moc nazvali ?! :(

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

znači da hiro mora da nabavi taj mač :)

nego, recite kako je prajsles bilo kada se pozdravio sa isakom!

i da, ne znam da li sam ovo napisao ovde ili rekao boletu na msn-u, tako da ću za svaki slučaj napisati još jednom: u jednoj od predstojećih epizoda hirovog ćaleta igraće george fuckin' takei !!!!!!11111111111112!212121"!~!"!~~""!111

već zamišljam scenu

ćale: hiro, i'm your father. you must obey me!

hiro: you were never my father! sulu is my father!

koji sam geek hihi ;)

Link to comment
Share on other sites

OK je bila epizoda, zaista zabavnija od prethodne, ali opet nije da je bilo toliko akcije i zabavnih scena da nisi mogao da ostanes na stolici od uzbudjenja. I ima previse onih scena kad razmisljas sto nisu nesto uradili ranije pa da izbegnes 25 minuta dodatnog video materijala.

No ok, ostavlja dosta otvorenih pitanja za taj 22.1. :)

Link to comment
Share on other sites

u fabrici papira, gde je držao sajlera, mu crnja možda i ne treba. tripujem da tu imaju neku mašinu (lol) koja blokira moći.

naravno, eden je morala da je ugasi da bi mogla da kaže sajleru da se ubije.

Link to comment
Share on other sites

kako je onda ajzak crtao? Mozda ce da dele moci na aktivne i pasivne. A cale je rekao sajleru da mu ne moze nista dok je u toj sobi.

Pa dobro, onda mozhemo da se pitamo i kako je ona naterala ajzaka da se nadrogira onomad pa da naslika sta ce biti dalje. A cale je rekao da mu ne mozhe nista "ovde", sto ne mora da znaci da je bas u toj sobi. Sve u svemu, to su te sitne rupice koje mene umeju malo da nerviraju, ali sta sad :)

Mislim da je fazon bio u plastichnim i metalnim predmetima

Ne znam na sta tacno mislis, ali je on uzeo moc od onog lika za telekinezu generalno, posto je ovaj pomerao sholje a to je radio i sam sajler kasnije. Osim ako mozhe da pomera sve sem plastike i kartona ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...