Jump to content

Heroes


Recommended Posts

lolek ja sam bre prepoznao aliciu witt kad sam je prvi put video u glupoj seriji sa sibil shepard da je ona klinka koja je sa 4-5 godina glumila aliju u linchovoj dini i sad ocesh da mi kazhesh da nisam mogao da prepoznam ovu koja jes da je malo porasla ali ima ISTU facu kao kada je glumila alinu tjerku...puh lease =o))))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 795
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lolek ja sam bre prepoznao aliciu witt kad sam je prvi put video u glupoj seriji sa sibil shepard da je ona klinka koja je sa 4-5 godina glumila aliju u linchovoj dini i sad ocesh da mi kazhesh da nisam mogao da prepoznam ovu koja jes da je malo porasla ali ima ISTU facu kao kada je glumila alinu tjerku...puh lease =o))))

jeste, jeste, i ta prica sa aliciom, vise nam je svima preko glave. "Ja sam prepoznao nju kad je bila u dini, ja sam kole, je sam faca, zovite me kole faca", mis'im, kole, od stare slave se ne zhivi ... ;)

Link to comment
Share on other sites

pa kad netjesh da priznash da sam znao da je ova klinka iz eli mekbil aka polazne reference za tvoje celokupno poznavanje glumaca moram da potezhem teshku artiljeriju... a i realno stvarno klinke koje su glumile sa 4 godine u filmovima se svaki drugi dan pojavljajuju sa 20 godina u sitkomima i ja svashta pricham sram me bilo sto nemam vishe takvih primera ;oP

Link to comment
Share on other sites

elem odgledah prvih 5 epizoda, sesta se skida as i type

utisci:

spoiler intensive naravno...kad ce da nam proradi

?

elem

milo ventigamigilishigili je i dalje mali gej...ljigav mi je za sve pare i iako ok glumi i solidno je napisan lik i dalje ne kapiram kome je pushio na kastingu da dobije tako kljuchnu ulogu...

hiro je car, odvalio sam se od smeha kada se pojavio u crnom kostimu po prvi put =o)))

stiven (aka chirliderkin tjale koga cu zvati po njegovoj ulozi iz dinastije) je krajnje interesantan, pogotovo sto radi sa nikinim/alinim muzhem, mislim da mu on dodje kao neka 4ta frakcija u celoj prichi, tj imamo ekipu, fbi/gov, stiven+kmica i syler kao poslednji entitet =o)

samim tim samo ochekujemo da majka postane neko zlo i naopako kad su mu roditelji to sto jesu =o)

ne kapiram kako i zasto se svuda pojavljuje taj stilizovani helix...na knjizi tjaleta indijca kao logo, pa ali ima tetovazhu, pa privezak majkinom tjaletu oko vrata, pa chirliderka ima nazhvrljano to na rubu knjige...samo gledash kako se provlachi svuda i svakuda....kapiram da im se pola merchandisea zasniva na tom logou =o))

uglavnom serjia je predivno napisana, mnogo mi se svidja, samo se bojim da ova pricha ima materijala objektivno za jednu sezonu, posle dal' ce da krenu neku novu akciju ili ce da prekinu kad je najsladje (ne, naravno da netje nego ce da razvlache) ali ono, dok traje ovako kako trraje, ja sam krajnje hepi =o)

Link to comment
Share on other sites

they're not?

damn al sam ja tjorav =o(

btw kako prevodimo horn rims na srpski? socijala ramovi? =o)

odgledao shestu...desilo se zachudjuuce malo stvari u ovoj epizodi...mada sada se lepo vidi da je u pitanju drugi crnac + da je tjale shadowcat =o)

btw samo chekam da pokazhu kakve moci ima eden =o)

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam kako posle prve i delom druge epizode nesto moze da se odvija "zacudjujuce sporo" tj. sa "zacudjujuce malo stvari" ;)

btw, nisam odgled'o sestu jos uvek, moracu to da pokupim od nenada, mada mi se nesto ne zuri s obzirom da svi kazu da nije nesto zabavna.

Link to comment
Share on other sites

znate kako, ako se u jednom trenutku serije pojavi japanac u crnom sa katanom na ledjima i kazhe "ja sam iz buducnosti, spasi chirlidersicu da bi spasio svet" onda nema smisla trositi vreme razmisljajuci zasto ne jedna nego 2 ribe na razlichitim krajevima zemlje spavaju sa po 2 suerheroja svaka =o))))

nemojte da me nerivrate da ne pochnem hand count ko oce da vidi chilrliderku da se muva sa nekim...preferably eden ;oP

Link to comment
Share on other sites

misterija sajlerove nacionalnosti i dalje je aktuelna =o)

no eto npr. sad u sedmoj se izdeshavalo mnogo vishe stvari nego u ovoj pre...mada heroes koliko je genijalna serija ostavlja mi utisak modernog americhkog stripa od 16 strana...prekratko

zato sve vishe razmisljam da pochnem sa heroesima isto kao i sa lostom - chekam 4 epizode pa pogledam =o)

i zhivo me interesuje da li ce majkine moci da budu limitirane ili ce da bude akcija da je on zapravo nathan samo josh nije provalio sta sve mozhe =o))

Link to comment
Share on other sites

Sto se Majke tice, on je pre svega hiperinteligentan, tako da se ja nestone plasim za njega, kapiram da je vec provalio sta ume, a mali je pa moze i da se razvije.

A epizoda je bila sa neocekivano puno akcije. Skapirali su da sa zaustavljanjem vremena mogu da prave mnogo atraktivne scene.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...