Jump to content

Prodajem KIT KAT cokoladice...


Crash Override

Recommended Posts

Znate ona glupava Nestle nagradna igra sto je prosla? E pa ostale su mi jos cetiri kutije belog Kita Kat Chunky-a i dve sa crnim Kit Katom...

Cokoladice su otpakovane i ponovo zapakovane u onaj najlon za pakovanje. Sve je maximalno higijenski zapakovano i odradjeno by me.

Ukoliko ima zainteresovanih neka se jave na PM. Novi Sad, a moze i BG (ove nedelje sam na sajmu knjiga pa eto)...

1 kutija = 24 cokoladice = 350 din = 50% jeftinije nego u prodavnicama...

Edited by Crash Override
Link to comment
Share on other sites

Aha, kapiram ... pa jel si barem dobio nagradu? :)

Zavisi kako gledas... Mislim tel nisam dobio, ali zato sam dobio broj tela od devojcice koja je radila na kasi gde sam kupovao cokoladice... u vise navrata sam isao po kutije, i na kraju me je pitala da ne igram ja to mozda nagradnu igru. ja sam rekao da su te nagradne igre za decu, i da je jedini razlog zasto svaki dan kupujem po par kilograma cokolade ona... Pffffffffff :) Nisam ostao praznih ruku.

Link to comment
Share on other sites

Zavisi kako gledas... Mislim tel nisam dobio, ali zato sam dobio broj tela od devojcice koja je radila na kasi gde sam kupovao cokoladice... u vise navrata sam isao po kutije, i na kraju me je pitala da ne igram ja to mozda nagradnu igru. ja sam rekao da su te nagradne igre za decu, i da je jedini razlog zasto svaki dan kupujem po par kilograma cokolade ona... Pffffffffff :) Nisam ostao praznih ruku.

ocekujmo uskoro resurekciju prastarog topika ;)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

sram te bilo, prodajes otpakovane cokoladice za usranih 350 dinara, umesto da podelis nekoj deci.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ma i ja preterujem, sori.

utjari lovu kad vec hoces i mozes.

sto je najjace, pre ce ljudi uzeti kad moraju da plate za njih, nego da im delis dzabe, odma' ce im nesto biti sumnjivo..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...