Jump to content

The Burning Crusade topik


Sajro

Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nemam linak ovdena ali cisto da znate da je Computer Land organizovao Otvaranje dve posebne radnje u 00:01 koje ce raditi celih 1h za prodaju TBC exp-a.Tako da znajuci da kada je pocela prodaja prepaid kartica od njihove stane,ista je prosla neslavno,mislim da ce se ovoga puta malcice zamisliti pa to lepo organizovati.Sudeci po najavi na sajtu

http://www.compland.co.yu/games/wowbc/gde_kupiti.html

mislim da ce sve biti ok.Eto za ljude koji razmisljaju o raznoraznim porudzbinama sa koje god strane i iz koje god zemlje.

IZ OVE BRE. [8D]

Edited by nogga
Link to comment
Share on other sites

Nemam linak ovdena ali cisto da znate da je Computer Land organizovao Otvaranje dve posebne radnje u 00:01 koje ce raditi celih 1h za prodaju TBC exp-a.Tako da znajuci da kada je pocela prodaja prepaid kartica od njihove stane,ista je prosla neslavno,mislim da ce se ovoga puta malcice zamisliti pa to lepo organizovati.Sudeci po najavi na sajtu

Vec je bilo price oko toga na forumu, u dva druga topica, a i nece biti otvorene samo dve radnje, vec nesto vise :) No nije to sad ni vazno, i ja se nadam dobroj organizaciji.

A sto se tice trajanja, i meni je logicno da rade sat-dva, tesko da ce neko sedeti celu noc da bi sacekao tih 10ak igraca najzaludnijih, na primer. Oni koji hoce da kupe docice u ponoc, a ne u dva ujutru, posebno ako ne zele da zakasne.

Link to comment
Share on other sites

Pa ja cisto sumnjam da ce shopovi imati vise od 10 primeraka igre ;)) Mislim, nadam se da je Mikica uzeo koliko mozhe, ali ne zavisi ni od njega, zavisi od kolicine koju mu daju, pa mozhe da se desi da opet bude ona varijanta da se vivendi javi i kaze "a pa vi ste dobili vas kontigent u januaru, sledeci je u junu" :)

Link to comment
Share on other sites

Zeleo bih da dobijem odgovor na pitanje koje glasi?

Kako ce TBC funkcionisati , jer ces morati da imas normalan wow acc pre toga pa da naknadno kupis TBC i cd key upgradujes na sajtu da mozes da igras u outlandu ili kako vec.

Zanima me jos da li cu moci da igram sa starim acc TBC ( da ne mogu da udjem u Outland dok ne kupim TBC cd)

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

hmmm...iz nekog razloga nemam trenutno mod opcije, ali kada ih dobijem, konfi, dobijash 10% warna zbog postavljanja pitanja na koje je odgovoreno u prvom postu ovog topika (kao i na josh 10 mesta na wow subforumu zbog chega je napravljen ova topic i njegov prvi post...)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...