Jump to content

RURology 06: Wallpaper takmičenje


Lucky

Recommended Posts

  • Replies 564
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ovo kao da je konkurs sa predizborni moto neke stranke jer svaki dizajn ima neku frazu na sebi :|

to je kao da bude da su neshto radili na slici :P

edit :

Staljo nije loshe.

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

ovo kao da je konkurs sa predizborni moto neke stranke jer svaki dizajn ima neku frazu na sebi :|

pa nismo na izlozhbi slika Miloshe ;) po meni, treba da bude slogan, jer je i to deo kreative... jebem li ga ;) ja ovo radim for fun, odavno se nisam igrao sa wallovima :))

Link to comment
Share on other sites

rurmeet.thumb.jpg

dosta za danas ;)

uh u koliko konteksta ovo moze da se stavi :))

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

e jes da ne radim ali samo da kazhem da bi trebalo da ima neke veze sa rurom, igzov i ona dva stamatova uopshte ne bih povezao sa ovim takmichenjem da nije rur logoa. i daj nek neko uradi neshto svetlo bog vas jebo :)

Rad generalno ne mora da bude vezan za RUR, kao sto sam i napomenuo. Ovo je takmicenje za sve RUR medije + stvari koje oni obradjuju. Lako cemo na neki super sjajan wallpaper dodati RUR logo ako bude trebalo. Ne treba da vas to posebno opterecuje pa da idete na taj fazon.

Ne zelim da ovde komentarishem flejm koji ste bacali, to cu uraditi na narednom topicu, vec ovde imam neka pitanja, prema kojima cemo videti dalje sta i kako:

AYS

-----

- Kada kazhes da je "sve tvoje", i da "jedan sraf sa desne nije", na sta tacno mislis? Ja sam, pogledavsi ovu jednu sliku koju je okacio rev, primetio da je sa nje uzet "shraf", cela ta "cevka" plus pozadinski elementi sa leve strane (koji su za potrebe naseg wallpapera "mirrorovani" i na desnu stranu? Uzecu u obzir i to da je .psd na deviantu (osim ako nisam loshe razumeo) slobodan za koriscenje, ali u tom slucaju mozhes slobodno reci "e, koristio sam te, te i te elemente" a ne "sve je moje".

AYS I TIBOR

----------------

- Sta je poenta linkovanja Blood Brushes? Uzmimo i da se ja ne razumem u tematiku bas savrseno, pa ne znam jel ti Ays hoces reci da je Tibor nesto loshe uradio, ili mu samo pomazes da nadje jos vise blood brusheva i koristi ih? :> Ja licno ne vidim problem u tome, nije kao da je ukrao bilo ciji rad, osim ako na toj stranci nisi mislio na neki rad posebno?

STAMAT I DAMJAN

----------------------

- Sta ja da radim sa vama dvojicom? :) Ajmo ovako ... posto je Stamat promenio wallpaper, da li ti Damjane imas jos bilo sta protiv toga da se on nadalje kandiduje za takmicenje, jer mi je to jako vazno. I pored toga sto je promenio rad, hocu da cujem tvoje misljenje, a kasnije cu se baviti i misljenjem "publike". U svakom slucaju, svi znamo da je to Damjanov rad, i ja ne bih o tome vise razglabao.

- Stamate, odakle ti TACNO dvd sa modelima, koji je fakultet u pitanju i koji asistent. Ti podaci ce nam pomoci da saznamo o cemu se tu radi. Ako uzmemo da zaista nisi znao da je to Damjanov rad, ja nemam problem sa tim da ti nastavis da se takmicis, ali te onda moram pitati, odakle si uzeo modele / ideje za ostale wallpapere, i na primer, ko je momak na crnom wallpaperu?

zbog ovakvih stvari je trebalo da se radovi shalju iskljuchivo na mail..

Svako mozhe poslati svoj rad i na e-mail i na forum, ali ne mislim da je lose kaciti na forum, ako nista, lakse cemo otkriti kada neko napravi nesto bezveze tj. ukradeno/preradjeno, a ne da se to desava u samom finalnom izboru.

SETH

-------

- Vidim da je diskusija prebacena na drugi topic pa cu tamo i odgovoriti, ali vidim da se spominje nekakva protekcija, pa ne znam tacno ko je kome dao ili ce dati ili daje, jer svi ucesnici ove rasprave imaju apsolutno istu mogucnost da pobede na takmicenju, nagrade nisu nikom preodredjene, i povrh svega, jedina osoba koja na bilo koji nacin ima veze sa takmicenjem i mozhe da donosi bilo kakve odluke sam ja, pa ako kazhes da je neko namestio, onda prakticno govoris da sam ja to uradio.

Link to comment
Share on other sites

@ Lucky

Quote: STAMAT I DAMJAN

----------------------

- Sta ja da radim sa vama dvojicom? :) Ajmo ovako ... posto je Stamat promenio wallpaper, da li ti Damjane imas jos bilo sta protiv toga da se on nadalje kandiduje za takmicenje, jer mi je to jako vazno. I pored toga sto je promenio rad, hocu da cujem tvoje misljenje, a kasnije cu se baviti i misljenjem "publike". U svakom slucaju, svi znamo da je to Damjanov rad, i ja ne bih o tome vise razglabao.

- Stamate, odakle ti TACNO dvd sa modelima, koji je fakultet u pitanju i koji asistent. Ti podaci ce nam pomoci da saznamo o cemu se tu radi. Ako uzmemo da zaista nisi znao da je to Damjanov rad, ja nemam problem sa tim da ti nastavis da se takmicis, ali te onda moram pitati, odakle si uzeo modele / ideje za ostale wallpapere, i na primer, ko je momak na crnom wallpaperu?

E ovako Laki pazi sad, ajde da razmislimo dali bih ja da sam znao da je to dmx-ov rad i da sam ga skinuo sa ovog sajta poslao rad na isti sajt sa tim modelom .... [poke] , zakljucak je jasan zar ne?

Sto se tice samog rada uopste nije problem da se udalji sa takmicenja, nema frke....i ja sam za tu varijantu,

a shto se tice coveka koji mi je dao disk mislim da je stvarno glupo da ja sad imenujem i pricam,i ne bih to uradio jel covek nishta nije skrivio eventualno to sto je i on dobio taj disk od nekog predpostavljam, a na tom disku je bilo i par slika i verovatno model u sekciji MODELS na instalacionom disku, tako da je to covek dobio verovatno od nekog i nije bio svestan za taj rad, tako da mislim da je stvarno glupo vise raspravljati o tome.

Shto se tiche originalnosti mojih radova ,svi moji radovi su moje licne ideje( kao shto rekoh mogu tebi da posaljem psd formate i ai formate radova) kazem da je cak i font moj na tim radovima ali dobro...

sto se tice motiva ili su moje fotke ili su skenovi ili sa neta (kao na primer mario sa nitendovog sajta) a shto se tice momka na rur 2 wall-u je moj ortak iz cod 2 klana i nik mu je Extreme , zamolio me je da mu uradim image za msn sto sam i uradio, i posto mi se svidelo kako je ispalo uz njegovo odobrenje ,poslao sam wall sa njegovim likom (za koji se odusevio) ako treba poslace ti mail radi chekiranja moje priche .

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...