Jump to content

RURology 06: Wallpaper takmičenje


Lucky

Recommended Posts

  • Replies 564
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lucky - taj iz sake? hm to mi je bila ideja, kao prsten sija on drzi kao moc u rukama ludilo cela saka mu sija od energije kojom zraci prsten - bez tog efekta ostane obicna saka i zlatni prsten sa zupcanikom.. ja bih licno smanjio efekte na samoj kozi sake, da bude cistija.. mislis da je bolje bez efekta 'ja imam moc' ? :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ne, ne, super izgelda taj wallpaper, fazon je u tome sto taj efekat izgleda jeftino. Ako neko mozhe da ti pomogne da ubacis neki drugi efekat tog "isijavanja", to bi moglo da izgleda znatno bolje. Sama ideja kao takva je super, i ne treba je menjati.

Link to comment
Share on other sites

@ Lucky - Ma da slazem se. Ortak mi je nabacio dkada je video MY BALLS da se desava wallpaper takmicenje i ja pavijan brze bolje potrcao da pustim slicicu. Inace kada mi je doslo iz ...... u ...... napravio sam RURovskiji. Hvala!!!!

Edited by Kartmen

Screw you, hippie.

Link to comment
Share on other sites

Kartmene u kom prog radish? Ako je max evo predloga za ovaj nenavijachki :) > odradi svetlo malo profi (skylight), ovako je cela kompozicija jako "oshtra" iliti bode ochi. Pozadina malko da vuche na sivu ili da je odradish sa prelazom sivo-plava. Raytrace-ujesh te barice namestish manji ugao uz odrzhavanje preglednosti i eto. Naravno sve je to samo predlog.

@lucky mene ne chekajte (likovi su mi zagubili delove za komp, eulinak tvrdi da je poslao i da mi se sigurno vrti oko kuce a cityeks tvrdi da nikad nisu chuli za dotichni paket [b)] ), tako da, evo dobrovoljno-moram predajem shtafetu :)

Link to comment
Share on other sites

srba se jos nije pojavio btw

mislim da ce se shekk obesiti o krusku ako ne dobije neku nagradu :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Evo vam malo kakvih wallpapera sa tematikom Tech !ndustryja :)

techindustry0.jpg

techindustry1.jpg

techindustry2.jpg

techindustry3.jpg

techindustry4.jpg

Ne, naravno da ih nisam ja pravio, niti bih umeo :)

Stiglo mi je inace jos wallpapera na mail, koji nisu ovde kaceni, pa cu vam to svakako proslediti kada dodje vreme,

ali lagano, treba da stignemo do zavrsetka ovog takmicenja.

Link to comment
Share on other sites

sta bi sa ovim delom :

"Malo pojasnjenje stavke osam - Mozes koristiti royalty free, artove iz igara, slike hardvera, automobila, riba, i sve drugo sto se nalazi na netu (ne moras da obezbedjujes to odakle si nasao) dokle god to nije gotov rad (posebno u wallpaper formi) nekog drugog. Dakle, bas kao sto si dao primer,ne mozes uzeti necji rad, provuci ga kroz crveni filter i reci "e ovo je moje" isto kao sto ne mozes da uzmes wallpaper sa gamewallpapers, provuces ga kroz zeleni filter i kazes "e i ovo je moje". Ali mozes da uzmes artwork nekog vojnika, ubacis ga na neku pozadinu, dodas logo rura, dodas neke efekte i onda to kao takvo predas. Ili svoj crtezh rukom skeniras, pa ga opet sredis (kao banman) ili nadjes neki dobar model zupcanika pa na osnovu njega napravis wallpaper itd."

Link to comment
Share on other sites

Vidi al' ovaj ays skache ;) A sta cemo sa tvojim wallpaperima koji takodje imaju slicne "filter-zavrzlame" :) No da jos jednom razjasnimo - ja ne mogu da imam ista protiv kada covek uzme svoj wallpaper i ponudi jos cetiri druge "filter-boja" varijante. Kao sto je nesto slicno recimo uradio shekk par postova iznad. Medjutim, ukoliko je ova kompozicija vec postojeca tj. preuzeta odnegde, onda imas potpuno pravo da na to skrenes paznju kako bismo rad udaljili.

Link to comment
Share on other sites

ne pricam samo o poslednjoj,btw koristio jesam elemente sa drugih wallova (ali samo za onaj mehanicki wall) sto opet nije isti wall kao onaj od koga sam uzeo,nema veze jedno sa drugim(sem elemenata) ovo ostale sam ja radio... (osh psd?:P) nije da kenjam sad drugima,ali jbt izvali se nesto iz aviona... npr na par radova tipografija i wall....nebo i zemlja [8D]

Edited by AyS^
Link to comment
Share on other sites

nah... da sam ostao bolestan na gajbi jos koji dan mozda :))

@Krukche

ja sam one moje nakarade odradio na P3 na 1200 sta se zhalish :))

amd na 1,3

256 rama

kad pokrenem AI i PS odjednom, kompjuter pocne da mi jauce :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ne pricam samo o poslednjoj,btw koristio jesam elemente sa drugih wallova (ali samo za onaj mehanicki wall) sto opet nije isti wall kao onaj od koga sam uzeo,nema veze jedno sa drugim(sem elemenata) ovo ostale sam ja radio... (osh psd?:P) nije da kenjam sad drugima,ali jbt izvali se nesto iz aviona... npr na par radova tipografija i wall....nebo i zemlja

ja sam rekao jos na pocetku, jedan covek svakako ne moze tako lako da provali da li je nesto ukradeno ili nije. Prosto, nema nacina, jer se na netu u najdaljim delovima mogu naci elementi za wallpaper. Stoga ste vi tu, dragi takmicari i "obicni" posetioci, da nam skrenete paznju na to ukoliko primetite da je odredjeni wallpaper suvise otisao iz okvira "originalnog".

Samo jedno nemojte - a to je da kukate kada se sve zavrsi i kada proglasimo pobednike "jao jao ovaj je varao". Dajte sve sada, pre nego sto krenemo sa glasanjem, jer zaista ne postoji nacin da se automatski proveri da li je neko nesto "pozajmio" ili ne.

Link to comment
Share on other sites

Jao kakava mi ideja sada pala na pamet ono reflektor i zupcanik ispred njega i onda na nebu se to vidi ko betmen znak i dvojca ispod i jedan se dere OMG znak a drugi brzo u mudomobil :)\

Nazalost za crtanje sam retardiran ali je ideja open sorce tako da je mozete bez naknade explatisati :) hohoohoho :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...