Jump to content

Rogue sucks !!


evgeniy

Recommended Posts

ahahahahahhahaha.jpg

omg

gnome (meatball) rogue lvl 60 jedino shto znam je da je imao darkmantle cap ..... shto znachi da mu ostala oprema nije losha obviously ........

ja = lvl 49 warr

i na kraju me ubio sa 50% hp.

moje pitanje:

zar rogueovi udaraju ovako O_O

shta bi bilo da sam lvl 60 warr ?

Ruzor hits you for 10.

Ruzor misses you.

Ruzor crits you for 17.

deGrasso dances with Ruzor.

Ruzor attacks.

DeGrasso parries.

Ruzor runs away :P

wtf !?!?

Link to comment
Share on other sites

2 reda pre crita......prochitajte :)

nemam skrinove gde me taj rogue udara jedno 3-4x po 70dmg (pre disarmovanja istog)......sigurno je sve to off hand [;)]

@predci

ne, nisam imao shtit.

@killy

go hunt butterflies

Edited by deGrasso
Link to comment
Share on other sites

@lowbie

buducem gm-u nemozes tako da se obracas low lvl obliku zivota !

h8eri su no life debilhcine koje prosipaju pamet po forumuima a u rl su pichkice one najgore. by SS

sigurno se lako pronalazish u toj rechenici.

nemoj da serendash sa tim tvojim sranjima jer si do juche bio najveca slina na forumu (a i sad si), pa sad kao neshto zajeban si tip......svi treba da se plashe mighty kiligora ....

ili kao, plashim se da pravim novi topic ... shta ce kily da mi uradi ako vidi sha sam napisao ??

ajde /shoo i ne vracaj se

ostali nastavite konverzaciju :D

Link to comment
Share on other sites

Rank 15---->14------>13 /shoo noobz :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

life > no life ...

lvl 50 mage > killigora lvl 60 , wand > killigrs full mana bar , incorporated > killigor , killigor > bilo kakav oblik mozga ... i tako u beskonachnost .

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...