Jump to content

najbolje pljeske u gradu.


Recommended Posts

  • Replies 526
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kod mare je bila najbolja pljeska... sad je sve samo bleda senka toga...

poslednje shto sam jeo jako dobro je ladno na vracharu u nekoj mesari likovi ne naplatjuju przhenje ako kupish meso kod njih i super spremi, samo nema priloga olo...

Satane, idi shutni se u glavu... vishe puta... mozhda ti proradi.

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

!?!?

Kako BUBA JEBENA moze da se poredi sa Duff-om !?!?

Kako ta pljeska ili bilo koja druga moze da se poredi i sa jednim hasom van Panceva ?

Bre leskovachki roshtilj tamo kod buske je 3x bolji od bube??

Ili nisi jeo nikad u duff-u pa ne znash ili si jeo pa si lud [:(]

neuki gruja [:(]

ti kitu hoces?

brate,najbolji odnos cena/kvalitet/prilog/lepinja

i nisam jeo u Duffu,ok,ali jel ti kad si gladan ides za Bg?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

No dobra stvar je da je tek par uzera napisalo tu iritantnu rec "pljeka" (kao neki obrok za retove).

No ajd da ponovimo, otkad je cica opet online, nema dalje price.

Inace onaj shish kod nas na nbgd izgleda da stvarno lezi na nekim podzemnim vodama...neprekidni red. Bedak, ja tamo ne podnosim hranu, ne prija mi.

Inace jeo sam nedavno u duff-u...kvantitet over kvalitet. Nista spec.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

definitivno bih bila izdaja kad ne bih rekla da je loki iz mog kraja najbolji,al mnogo me smara sto su napucali cene jer znaju da pola strahinica jede tamo,a sve budza do budze pa im se moze da za jednu obicnu pljeskavicu daju po 150din..mada stepin vajat je isto super

al najgore je kad su prilozi razvodnjeni..zato samo cepam luk,kupus i ljutu:)

dovoljno i zrno je da srce uvek puno je

Link to comment
Share on other sites

Loki moze da mi posisa sa onim njihovim sojburgerima mamu im jebem u picku ustasko-bavarsku...

Perper OK, al kad pitas kucku dal nozhem mozhe da preseche pljesku na POLA, ona kao "mmm ,ne, ne mogu...

Ma da ti ja malo jebem mater isfrustriranu smrduljo majmunska!

I onda jedno veche posle Clubnight acme partija

na Exilu odvede me jedan ortak do Stepina... kako sam izashao iz kola moje lice prekrio je osmeh

kromanjonca koji je posle nedelju dana gladovanja upravo ugledao krdo umornih bizona...

Taj miris..... koji shiri nozdrve... i na prsticima te dovlachi do drvene kutjice u kojoj rade mali simpaticni

coveculjci kojima je jedini cilj u zhivotu da tebi omoguce slasnu mesnatu tvorevinu brizhno probranu

medj vishe plemenitih sorti mesa, da je pomocu tajni najvecih majstora umeshaju i uobliche u

prepoznatljiv pljosnati kruzhni oblik i da na zharu na kojem bi i bog ogrejao ruke dovedu tvoju pljesku

do savrshene rumeno-braon boje koja sva lipti od kapljica ulja te podseca na nesto sto gotovo da jeca

i vapi za tvojim gladnim stomakom dok ti miomirisi luka i kojekakvih gandalfskih zachina paraju

umom i najavljuju skori spokojan san!!!

Bilo bi ravno smrtnome grehu da se cela pricha ne krunishe limenkom "Bravo" soka od grozdja! [smoke]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Loki i Duf, nekada davno Mara - a i Njamburger je nekada davno bio vrh, mada ni sad nije losh...

pa i nije bash toliko davno... ali bice :)

Njamburger je pre 3-4 godine bio majka nad majkama.

ma Perper ftw

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

definitivno bih bila izdaja kad ne bih rekla da je loki iz mog kraja najbolji,al mnogo me smara sto su napucali cene jer znaju da pola strahinica jede tamo,a sve budza do budze pa im se moze da za jednu obicnu pljeskavicu daju po 150din..mada stepin vajat je isto super

al najgore je kad su prilozi razvodnjeni..zato samo cepam luk,kupus i ljutu:)

kakve veze to ima sa krajem, kad je lokiju mnogo kvalitet opao,a cene porasle

jeste da i dalje hasam tu jer mi je do jaja blizu (minut od gajbe bukvalno), al jebiga preterali su, mada je bechka ok

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

"kakve veze to ima sa krajem, kad je lokiju mnogo kvalitet opao,a cene porasle"

pa kako nema veze sa krajem,nije valjda da kad mi se prijede pljeskavica treba da idemo do vozdovca ili banovog brda da se zasitim, da se cimam do tamo zbog jedne pisljive pljeskavice..loki mi na 5 min i stomak odma pun bude

a to sto im je losiji kvalitet a cene skacu..pa jebi ga i dalje gomila ljudi tamo jede iz navike,il zato sto im je usput..

Edited by maj4e

dovoljno i zrno je da srce uvek puno je

Link to comment
Share on other sites

nego ti nama reci kakve su americke pljeske u proseku, a da nisu mek, burger king ili wendy's? jel imaju nesto sto se moze uporediti sa nashim?

ma de imaju. ovde da se pojavi pljeskavica od $2(kao shto kod nas kosta od prilike) imao bi red tri kilometra.

u Mc sam ovde jednom usao i ne verujem da cu vise pa makar bio jedini izvor hrane na svetu.

edit: ali cuo sam da ima ovde u Queensu ima neki kraj (cini mi se Astorija) gde ima leskovacki rostilj(Srbi drze) i tako to. pa se nadam da cu uskoro otici tamo i jesti kao chovek napokon :)

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...