Jump to content

Big Je*eni Brother


AyS^

Recommended Posts

Заправо је Sieg Heil, а какве то везе има са дотичном песмом, најсмешније је то што је озлоглашени Дража добио ордење за борбу против Немаца и против фашизма, седи 1 :)

Shto volim kad neko ovako odvali

to je prosto fantastichno.

ne sedi 1 , sedi 1 za kraj godine. [xx(]

da grujo, zasto si tako odvalio?

7627_9111.gif

:(

i da,da me ne shvatite pogresno

to nije nindza koji ce vas prebiti

vec noob saibot

znaci ja sebe poistovecujem sa noobom

jer jesam

ok?

ne ljutite se na mene

:(

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i pevao je neku pesmu nesto o sarajevu a edina je to pogodili a ovaj kreten je nastavljao i dalje i da ga provocira strasno

Nije to pevao, nego je pevao Od topole... I ovaj ga je zamolio da prestane, a naravno Nikola je nastavio kasnije... ;)

Tako neshto, nisam gledao, slushao sam na tvu dok sam igrao managera ;)

Link to comment
Share on other sites

samo cju recji FAKING NAMESTENO!!!!!!!!!!!

jebem im sve, izbacili su jedinu normalnu osobu Nikolu ,a ostavili baliju

[:(!] [:(!] od danas bojkotujem ovaj namesten rijaliti sou

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

Lucky, reci im!

Moje je bilo da vam skrenem paznju na to da je BB namesten jos kada je pocinjao i kada ste svi bili u fazonu "Jao BB, Jao jao kako je strava, nije namesten laki ne lupaj" ... sada nema potrebe :)

Pa realno, ko moze (normalan) da proguta pricu kako se u kutju vracaju Marko i Maja, pri cemu oboje u proteklih dve nedelje (ili mesec i kusur u slucaju ove druge) nisu gledali BB niti znaju sta se desavalo? Kao jedan je direktno iz aviona dosao nazad u kutju a ova druga je "bila u beogradu, ali bez televizora" :) Mis'im ROFL ... pa sve i da je to tako, neko bi im na ulici rekao sta se desava ili bi videli naslov u novinama ili bi se zainteresovali sada vec kada su se vratili. Ali da ne duzhim ovom prilikom, nemoguce je da covek koji je bio u BBu i to dva meseca i aktivno ucestvovao i sve, posle toga ne gleda dalje epizode.

Link to comment
Share on other sites

laki, to sto su marko i maja usli nisu nasi izmislili, nego se i u drugim big brotherima desavalo. uzeli su cak i ovu tajnu sobu od engleskog VB-a. maja, nikola i sanja ce tu da provedu 3 dana, a neko od ukucana ce imati 'tajni zadatak' da im donosi hranu, vodi ih na tusiranje i ostalo a da ih niko ne vidi..

Edited by medolinka

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

haha nije.jos mesecipo dana...

inace ne gledam taj veliki brat,jer kad uporedim svedski big brother i ovaj domaci povraca mi se...

dok se svedjani jebu pod tusevima,nasi odgajaju vestacke bebe?!?!?

http://s2.bitefight.ba/c.php?uid=22457

b:"jeli,jel ovo na slici fred durst ili onaj njegov brat limp bizkit?"

mare:"glupa je ko kugla ispod kauca"

Link to comment
Share on other sites

Marijana se obraća svim ukućanima i ponavlja ko je ove nedelje nominovan za izbacivanje. Posle nabrojanih imena, Marijana objavljuje da će sledeća Sanja napustiti Kuću. Ona se sa svima pozdravlja i izlazi iz Kuće. Ali ovoga puta, umesto da napusti Kuću, ona odlazi u tajnu sobu gde je ugledala Maju. Majino prisustvo mo

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

a neko od ukucana ce imati 'tajni zadatak' da im donosi hranu, vodi ih na tusiranje i ostalo a da ih niko ne vidi..

Ovo je neshto najdebilnije shto sam ikada chuo...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

A cekaj, koja je fora sad sa tom sobom?

Sanja i Nikola su ispali i sto im je od interesa da ostaju u toj sobi?

A ovi sto misle da su kul ako pljuju po VBu... jbg, namesteno je - pa sta?

Ne gledam ga svaki dan, daleko od toga, ali ume sasvim ok da mi ubije pola sata - sat dosade.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...