Jump to content

Big Je*eni Brother


AyS^

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ste videli Mikija geja snimio onu smesnu reklamu, a prichao kako je izashao iz kuce da se ne bi prodao, smesno [:D] gora je nego ona reklama 1. maj italijanchitji [xx(] A ona nova na shtiklama jebe kevu i malu decu, gledao sam kad je igrala Edinu i na kraju ga uhvati za djoku i kao pita ga usput shta je ovo [:D] ... brate kako je shirila nogice i igrala profi da sam ja ovoliko dugo u kuci bez sexa silovao bi je [:D]

Edited by Troublemaker

Mama, mama šta je to jebanje???
Pa vidiš sine to je ruzna reč za nešto lepo:)

Link to comment
Share on other sites

Izadje napokon onaj dosadni lackre samozvani Djankarlo(ko zna kako se lik ustvari zove)hvala kurAcu :D

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

Nekad prosto samog sebe iznenadim, ali da pogodim da ce bash za mesec ipo dana da nekoga vrate u kutju, to je i za mene bilo previse ;))

@ kole - jel si ti bese rek'o da se niko nikad nije vratio u nemacki VB? :)

Inace meni to i dalje deluje nefer, ali ok, neka vrate koga hoce, zapravo ce se videti koga gledaoci od ispalih najvise gotive.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...