Jump to content

Lost


Guest

Recommended Posts

najslabije season finale do sad po meni

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 704
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ogromno razocarenje.

raspad zivi.

a ja cu i dalje da smaram oko spike za kejt i bebu, jer sam u roku od mesec dana odgledao sve epizode do danasnje, i svega se lepo secam. cak sam vam i sa imdb-a kopirao text..

ide mi na kurac sve.

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Meni je bila taman epizoda. Malo je i neozbiljno traziti da ti se u finalu 4-te sezone otkrije sve sto je misterija a imamo jos 5-u i 6-tu sezonu da gledamo.

Ali scena kad ostrvo nestaje je :D posebno efekat okeana koji nastaje jer njega vise nema

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

@lag

Bas sam se setio te noge skoro. Kapiram da ima neke veze sa onim hijeroglifima u ledenoj prostoriji u kojoj je Ben okrenuo tocak (captain Obvious)

@topic

Nije losa epizoda, ali su mogli mnogo vise stvari da spakuju u ovih sat i po. Recimo, bilo bi kul da je Richard bar nesto otkrio Locke-u. Jos mi se i svidja sto je Sun rekla da je jos ljudi otislo.

Link to comment
Share on other sites

odlicna epizoda po meni

samo mi jedna stvar nije jasna

ben je rekao da onaj ko ucini ostrvo da nestane da se vise nikad ne moze vratiti

poslednja scena "we're gonna have to take him back too"

znaci i ben planira da se vrati

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

A od kad je Ben poznat kao neko ko govori istinu? [:D]

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

kakva je ovo raspala sezona koja ima jedva tuce epizoda? Ko mi je uzo još 8 epizoda!?

also, može li neko da prebroji kolko je ljudi sigurno preživelo (osim Oceanic 6)?

Ben, Sawyer, Desmond, Juliet, Walt, Claire, Miles, Charlotte, Bernard, Rose?

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

Pa ovo je, kao, zaokružena jedna celina unutar priče, ovi se spasli, ostrvo otperjalo ko zna gde, plus što se sve lepo spojilo sa flashforwardima i to je to. Bolje i ovako nego da dave još deset epizoda.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

konachno sam zavrshio sa ovom sezonom losta....finale me nije impresioniralo (jer nije dobro kao sto je nekad davno bilo) ali nije ni slabo kao na mahove tokom 2. i ove sezone...

ide mi na nerve cela lol-reverzni-prison-break-sad-se-vracamo akcija, premalo toga je objashnjeno no to smo vec prichali da ce tek u poslednih 5 epizoda 6. sezone zaista otkriti nesto bitno

ne bih da komentarishem mnoge pojedinosti/likove/mistetije, trenutno sam svoje interesovanje ogranichio na 3 stvari:

- objashnjenje duhova tj da li je ostrvo jedinichni entitet koji koristi duhove da se prikazhe, da li je na ostrvu vishe entiteta koji koriste duhove/oblike mrtvih za sebe ili su duhovi stvarno ono sto je ostalo od realnih ljudi koji dobijaju neki afterlife i motj na ostrvu

- dez i ben se josh uvek nisu sreli, koji ce koga ubiti kada se sretnu ostaje da se vidi

- potvrdjivanje ili opovrgavanje moje nove radne teorije koja je da je celi lost utemeljen u glavnom catchu iz pilota ST: TNG (http://us.imdb.com/title/tt0094030/)

Link to comment
Share on other sites

mene samo buni ono sa putanjama dolaska i odlaska

caos, dezmond je imao teleportovanja u proshlost jer nije najpreciznije pratio putanju kojom je odlazio sa ostrva

a faradej? a majkl? a pet hiljada ljudi pre njih?

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...