Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

почела је недеља која ће да помери значење речи хорор на квалитативно виши ниво. одо да радим...

живи ми били и сећајте ме се какав сам био пре ове недеље. :*

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

почела је недеља која ће да помери значење речи хорор на квалитативно виши ниво. одо да радим...

живи ми били и сећајте ме се какав сам био пре ове недеље. :*

drasko tebe nikada necemo zaboraviti!:)

evo ustadoh malopre, videh da mi je istekao flat pa sam se smorio...odoh da hasam nesto sad

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

jos jedan i po za uslov ! ! !

inace..totalno sam izbedacena sto se tice rura .. kod kuce nikako ne mogu da se konektujem na sajt... tako da sam uspela jedino odavde sa faxa :((

apelujem na lakija da uradi nesto po tom pitanju ili barem da mi objasni kako da sredim nesto na svom kompu pa da mogu da se konektujem..

... moja kreativna energija se susi i nestaje bez rura ... ptice vise ne cvrkucu...sunce ne sija...zivot vise nije lep....

bez rura !!!

;)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Naprasto mi KDE otkazao poslusnost :/ Tako da sam sada u konzoli instaliram noviji a u medjuvremnu surfujem, ubijam vreme:)

Instalirah novi 1.03 patch za HOMM V i mogu da vam kazem da se igra preporodila sada je konacno kompletna probajte necete zazaliti :)

Link to comment
Share on other sites

живи ми били и сећајте ме се какав сам био пре ове недеље. :*

drasko, sta god se bude desilo, uvek cemo imati pariz...

drasko,ne seri :)

juche su javili da su presekli neki mega lanac dilera;)

elem kad ti profa chestita shto si dobio 6 to onda znachi

1. ispit je hevi

2. chovek je budala

ako ste mashincu sva je verovatnoca su su obe opcije;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Help!!!!

znaci, sutra bi trebalo da odgovaram istoriju, a nisam 15 strana ucila. da li da pobegnem ili da se "izvinim"? stvar je u tome sto sam ja dobro dete, nisam nikad pobegla :) pa ne znam kako bih to izvela, tj. sta bih rekla toj profesorki i razrednoj kad bih pobegla...?

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

pricho sam sa Zee, ona je generalno za osim ako joj neki put ne iskrsne a to tje javi u dogledna vremena, a shto se tiche pisanja pishi kako god hotjesh. To shto je voodoo tjorav i ima glavu ludu to je njegov problem :PPPP

a ti mala tek doshla a vetj znash pola foruma a? :D ololo

@topic - blea kutjama... danas se 2 sata vratjao sa posla zbog fakin traffica!!! AAARGHHHHH!!!

sad igrao farcry antiterror i smorio se malo.... neje neshto interesantno...

[edit] olo medolinka... idi danojla lepo ujutro kod lekara/ke i prijavi da te strashno boli stomak ili neshto da ti nije dobro, izmuvaj opravdanje, pa ako te ukaki dobitjesh opravdanje za nekoliko dana ako ne i vishe...a da si dobro dete, uchila bi [:D] olololo [/edit]

Edited by Zlaja

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Help!!!!

znaci, sutra bi trebalo da odgovaram istoriju, a nisam 15 strana ucila. da li da pobegnem ili da se "izvinim"? stvar je u tome sto sam ja dobro dete, nisam nikad pobegla :) pa ne znam kako bih to izvela, tj. sta bih rekla toj profesorki i razrednoj kad bih pobegla...?

jel ovo stvarno mislis ili...?

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...