Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

ucio 7 sati sa nekim pauzama od po 5 minuta da serem, lupim neki post na forumu, i proverim rucak. pauzirao sam chuku vremena, sad na jos 4 sata ucenja, pa cuku vrena cu da blejnem, pa jos 2-3 sata ucenja. raspad od dana.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zaljubio sam se, kao nikad do sad...

bravo. jasi na talasu, a ako/kad te unisti, javi nam da se opijamo zajedno.

elem, sinoc sam bio u akciji... Havana pa Sound. pio sam a nisam mogao da se napijem, sto volim kad mi ide tako. castio sam neke kucke, pa su djuskale oko nas u separeu cuku vremena. posto su opet ocekivale pice, otisli smo od njih. onda je drugar hteo da se vrati i pobaca ih u vodu. posle sam mislio da bi bilo zanimljivo da sam ga podrzao u toj ideji. onda smo djuskali sa nekim drugim ribama, pa su nama zavrtali ture jer smo bili kul. zakljucio sam da je tezak deficit ljubavi u Beogradu.

spavao sam ceo dan, a sada moram da sredjujem rusvaj po sobi akumuliran nedeljama.

i dalje mi se spava.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

momčino, lakše sa spamovanjem.

elem, danas jedan od onih dana kad bi samo da iskuliraš, a telefon te stalno iznenađuje novim gadostima..

sećate se priče da sam sreo davnobivšu u kraju sa bebom? jutros me zove njena najbolja drugarica sa pričom "nemoj da joj prilaziš na ulici, ima mnogo nezgodnog muža, možete da najebete i ti i ona".. prvo sam se smejao pa mi je onda bio bedak kad sam shvatio da misli ozbiljno.. je bo te

no to nije sve, al ostatak nije za forum. nije ni ovo al nema veze, volim da dajem kaliju materijal za prozivanje :p

Link to comment
Share on other sites

sredio sam 80% rusvaja, ostalo cu sutra. popio sam kahvu, pa mi se manje spava, ali ne znam da li da akcijam veceras...

Ivane, brate, idi kod te njene drugarice i kazni je. sta ona tu ovo-ono. tacno osecam tu situaciju. kad te neko poluuspaniceno, na "znamo se" fazon upozorava na opasnost koje nema, jer misli da je to kul. da nisam ovako utrnuo, iznervirao bih se.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

sećate se priče da sam sreo davnobivšu u kraju sa bebom? jutros me zove njena najbolja drugarica sa pričom "nemoj da joj prilaziš na ulici, ima mnogo nezgodnog muža, možete da najebete i ti i ona".. prvo sam se smejao pa mi je onda bio bedak kad sam shvatio da misli ozbiljno..

e, ako ti je rekla.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...