Jump to content

Vojska ukinuta u CG


Recommended Posts

  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vidim koliko si se potresao, sve ti suze idu. Jedino sto me buni je taj manijakalni smeh koji se cuje iz tvoje sobe.... :D

Realno, zemlja bez vojske je kao zena bez gaca. Na koju god se stranu savila bice prcanja. Nama treba profesionalna vojska, ali u pravom smislu te reci. Sto se tice Crne Gore, sami su sebi iskopali jamu. Kad bude bio svrsen cin, mogu samo da donesem cvece i svecu zapalim. Mafija vlada Crnom Gorom, bez vojske to postaje slobodna zona za prenos preko granice.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

znam da sam totalno van cele price,al da vas pitam ja nesto,posto skontah da su ovde sve muski pisali,jel moguce da se toliko zentate te vojske..moje neko misljenje je totalno drugacije od vaseg,pa bre musko se postaje tek kad se ode u vojsku,apstinencija od svega zivog,naucite nesto novo,ojacate..ok ok ne treba ja da pricam o tome posto mene tako nesto i ne ceka,al ono,ako su svi izdrzali pa valjda cete i vi,uostalom to je sad 6 meseci kolko sam nacula,pa nije to mnogo...meni je veci debilizam ona civilna vojska,kao daju ti 300din mesecno godinu il kolko vec dana...i to da cistis klonje i da otvaras vrata u narodnom pozoristu..to je gubljenje vremena na kub..dok ovo na 6 meseci je totalno druga prica,masovni treninzi,rano ustajanje,upoznas malo druge gradove po srbiji,celicis se kupanjem ledenom vodom,istreniras stomak da primi sve zivo od hrane...il gresim?

dovoljno i zrno je da srce uvek puno je

Link to comment
Share on other sites

jel to ja ne znam neku pricu iz vojske il sta?

moj ortak bre kad je bio,ne znam na koju foru al sluzio je u bgu iako je iz bga..i bre iso do kuce kad mu se kenja da se iskenja ko covek i vraco se u kasarnu..upozno gomilu nekih likova s kojima je nastavio da se druzi i posle zavrsene vojske..tako da meni nikako nije jasno cemu tolki strah...al opet ,mene to ne ceka pa mozda zato i imam takav stav

dovoljno i zrno je da srce uvek puno je

Link to comment
Share on other sites

ma vojska je za zaobitji.. to je neki arhaizam zaostavni iz pra-vremena i jebiga... jedino shto je meni bilo super je da nisam morao da koristim mozak 6 meseci osim da skontam kako da uhvatim neku krivinu... ti nishta ne mislish... sve misle za tebe a ti kao neshto radish shta ti kazhu :)

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

vojska je nekad bila super i chast choveku da ode tamo (iako je i onda ginulo par desetina ljudi svake godine...ok, zatashkavano je), a onda se mnogo stvari izdeshavalo ...

problem je u tome sto chovek lakshe podnosi komandovanje i uslovno recheno torturu od sistema koji postuje i od sistema koji prezire...gro ljudi danas preziru vojsku i stav prema istoj je posledica toga...

takodje, neki od nas su i u civilnoj stekli ortake sa kojima se i dalje druzhimo...i da ne pominjem da je verovatnoca da cesh u civilnoj biti u kontaktu sa mnogo prijatnijim ljudima nego sto bi bio u generalnoj populaciji brdsko peshadijske jedinice...u zemlji gde je 30% populacije funkcionalno nepismeno i 40% glasa za radikale....=o)))

Link to comment
Share on other sites

ma koja crna vojska...studiracu dok se ne ukine, ako budem dobio poziv koji ne mogu da izbegnem, pa oticu u drugu drzavu dok se ne ukine...

nemam namere da gubim vreme zbog glupe vojske

ali zanimljivo je sto vecina "zena" smatra da je vojska super stvar i da celici muskarce... hahaha...

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

hahaah da da def je fizicko celicenje..bre ceo dan ste za kompovima..da vidim da vam uvale pusketinu i aj trci dok ne svisnes..budete 100% fizicki pripremljeni posle toga

a sad sto zene tvrde da je to celicenje,pa sta znam,pod jedan :da vas se otarasimo na par meseci [:D] ,pod dva: dodjete "zeljni svega" [;)] , pod tri : jaci ste i bolje izgledate(mada to ne mora da se i podrazumeva)..jel dovoljno razloga sto smo za da odete

a ta tortura i to..ma daj,pa covek se na sve navikne,pa mozete malo i da slusate naredjenja "viseg cina"

dovoljno i zrno je da srce uvek puno je

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...