Jump to content

Vojska ukinuta u CG


Recommended Posts

  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vojska = Rad

Nije ni cudo sto su je ukinuli ^^

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

A zasto svi kenjaju o vojsci kao da vas muche tamo?

zamislite da se ide 3 godine,ili koliko vec,kao sto su nashe dede isle...

nego smo svi navikli da blejimo za kompom i na zurkama,pa kad treba u vojsku svi jedu govna =/

aj dodji da mi okopavash bashtu 6 meseci. za razliku od sluzhenja vojske, ovde cesh zapravo neshto postici

Link to comment
Share on other sites

po meni je vojska potpuno ok stvar... prava vojska... medjutim realno gledano da poginem fantomski na strazi NECE MOCI... da znam da cu poginuti u ratu otisao bih sutra ( ne govorim o slepom slusanju naredjenja: sine evo ti pracka... idi severoistocno 5km i videces neprijateljski tenk)... medjutim gubiti glavu u mirnodobskim uslovima pod "nerazjasnjenim" okolnostima je po meni idiotluk... a sledeci analogiju: sad je sluzenje mnogo krace... moze da nas dovede i do nekih pretpostavki tipa: brate sada makar ne moram da se przim u oklopu i da odsecam ljudima glave dvorucnom macekanjom...

a sto se tice drzavljanstva... ortak ima cg drzavljanstvo i ide u vojsku 9. septembra... ovde u srbiji naravno... tako da raspitajte se ako ste ozbiljni...

za civilku je potrebno da popunis onaj kretenski formular... sta da napisem u njemu??? da sam pacifista... prigovor savesti... jeste pa da u zivotu ne mogu da registrujem revolver na svoje ime... ;)

sve u svemu ostaje pitanje sta reci roditeljima, braci, sestrama, devojkama, zenama... svih onih momaka koji su na sluzenju vojnog roka izgubili svoj zivot... ne za vreme rata... ne na granici sa kosovom...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

ma CG ce za 20ak godina biti pola shiptarska a pola hrvatska...

a vojska... treba nam vojska... ali sa reformom... a ne da dodjesh tamo i da te dochekuju sa parolom da si ti u vojsci i da ce vojska od tebe napraviti choveka... zajebi to.. voleo bih da dodjem u vojsku i da nauchim ono sto bi mi trebalo u ratnoj situaciji, a to moze i za 3 meseca da se odradi, a ne da kopas i zatrpavas isti rov 6 meseci a nesto konkretno ucish 10ak dana...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

zandarmerija to nauci za koliko - 2 nedelje valjda dunno

znaci da je i mesec dana dosta , ostalo sto kazes kopas i smaras se i neki debil sto govori "đe" umesto gde te tera da ustajes u 6. jebem ti ja to

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

i da uzmesh cg drzavljanstvo, morash ovde da sluzish vojsku takav je zakon

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...