Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

Daj Alene, ni ne razumesh shta je Stija napisao, nego si procenio neshto tipa 'gle, Lex nije odgovorio na prozivku, to sigurno znachi da je ispaljen!!!'.

A ja sam samo chekao da ti to uradish, te da pozovesh Stiju na pitje, kako bi se videlo zashto ti on chuva strazhnjicu.

Fagboiz.

:P

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lolcomicbookstoreguy

ti mislish da te nash alen toliko malo pozaje?

pa bre ja te vidjam relativno retko i siguran sam da si mali gej koji se lozhi na feminizirane spandex-clad junake stripova...i onda kad si video macho-macana u svojoj neuzvratjenoj ljubavi morao si da krenesh da vredjash...ccc

Link to comment
Share on other sites

oloolo, danas lik doneo u skolu (visha skola, prim. che) oklop koji je radio po nekom nacrtu, od celicnih alki, citavih 6 meseci (kralj!)

Elem, stvar je teska oko 12 kilograma, i evo je na jorz truliju:

s001gj1.jpg

Dakle, to mu dodje chainmail... i osecaj je ekstra!

Edited by millancche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

oloolo, danas lik doneo u skolu (visha skola, prim. che) oklop koji je radio po nekom nacrtu, od celicnih alki, citavih 6 meseci (kralj!)

Elem, stvar je teska oko 12 kilograma, i evo je na jorz truliju:

s001gj1.jpg

Dakle, to mu dodje chainmail... i osecaj je ekstra!

ahahaha :))

Imao sam priliku ovo da nosim, super je osim

Link to comment
Share on other sites

pa brate ako te napadne stigijanom dzaba ti armor.

Ali

Zamisli ides ulicom, sretnes frdija krugera, ubijes ga, izvadis mu 500 kinti iz dzepa, uzmes mu one rukavice i napravis BLADE MAIL!!11

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

i napravis jos cizme i slem i zoves neku babu vlahinju i eto ti enchanted set

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...