Jump to content

Warsow


Dušan_

Recommended Posts

Upravo sam skinuo Warsow, otishao na server (82.117.194.235), medjutim nikog nije bilo. Jel igra neko Warsow uopshte, ili mi mozhda verzija ne valja (0.12) ? I josh jedno pitanje: Jel mozhe Warsow da se igra u LAN-u, npr. u igraonici ?

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

A jel mogu da te cimam na MSN ? I jel mozhe igra uopshte da se igra u single playeru ? Kako da ubacim botove ? Jel ima neka komanda ?

Znam da smaram za n00b pitanjima, ali shta cu kad nikad nisam igrao, niti znao bilo koga ko to igra...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Na koji sve server moze da se konektuje . Ja kada spustim konzolu stalno neki serveri onako padaju odgore i idu i kada se zaustavi pred svih pise time out . a na ovom servu kojem sam bio 82.117.194.235 nema nikoga . I da zasto nema servera tamo kada udjem lista prazna :)

Hvala unapred

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Samo bih da kazem nije lose igrao sam na stranim servovima i ono . Nego ping mi je od 170-1000000000 . Sada pitanje, komanda ili bilo sta za smanjenje pinga plz help .Ping mi ono stalno velik a kada pingujem server ono 70-80 ping .Ne znam u cemu je fora ako ima neko istih problema neka javi znaci vecina ima od igraca sa kojima sam se do sada susrecao max 90 ping jedini ono skoro ja sa preko 200 .

Konekcija mi je 256/64 ADL

Sada sam opet bio i ping mi je 450 znaci tt

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...