Jump to content

Champions League 2006-07


Bartuc

Recommended Posts

  • Replies 798
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

forza milan. Navijacu za njih u finalu. Kakva im je sezona (mada nije da nisu zasluzili sva sranja) ovo ce im mnogo znachiti.

btw runi je precenjeni igrach koji je previshe hvaljen samo zbog cinjenice da englezi nemaju srece sa nacionalnim timom vec 40 godina i da im treba neki novi vunderkind koji ce im doneti uspehe, pa se trude da u svakom pronadju zrno genijalnosti. dobar je runi, ali ne verujem da ce u istoriji biti zabelezen kao jedan od najvecih. mada mozda je problem u postavci fergusona, gde runi nije ni spic ni poluspic pravi

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

cekaj cekaj, ac milan?

to je onaj klub koji je -

izbacio zvezdu ?

izvuko najjadniju grupu u istoriji LS ?

izgubio od lila ?!!?

izgubio od aeka ?!!!!!!!!!!!?

prosao seltik na guz i misice ?

prosao bajern samo zato sto je bajern isuvise jadan ?

i taj tim igra finale ls..taj tim je ovako demolirao mancester..ja nemam reci..fasciniran sam njihovim preobrazajem.otkako gledam fudbal milan nije bolje odigro tekmu..mada vise je tome kumovao BEDNI mancester koji sansu nije umeo da stvori..znaci katastrofa,ferguson juri 2 gola i ubacuje drugog napadacha 14 min pre kraja..gigs bez ideje,skols bez mozga, nakurceni mamlaz koji ne ume nikog da prodje i runi odsecen od svega..a vesa brauna i o`seja da ne pominjem..potpuno zasluzeno milan dobija, prvi put..ali opet se uzdam u liverpul kao naplatnika svih dugova (koje sam napisao gore)

p.s.@ Starbak - na stranu sto je sisa i sto je cigan decko puno zna, to je cinjenica..samo veceras nije mogao ni on ni niko u belom dresu da se sastavi..al bi voleo da je dao gol jer mu CEO STADION sve vreme zvizdi..samo da vidim kakva bi im reakcija bila..

p.s. 2 ali jebeni komentator koji drka na milan, navija iz sve snage i ne prestaje da lupa glupopsti..pritom 12 min.do kraja i zna kakav je mancester sa kambekovima i lik kaze sve je gotovo, milan u finalu..bas bi ga cuo da je manutd dao 2 gola pa da su igrali produzetke reko bi `ovaj..nisu jos u finalu ali sad ce, samo da se zavrse produzeci`daj Boze da aca vodi finale

@iguana - mislim da ga forsiraju bas zato sto ima u sebi to neko zrno genijalnosti koje nema ni jedan drugi engleski fudbaler, nest sto ga izdvaja od ostalih, mogucnost da skoro sve uradi u trenutku..ali ove godine realno igra sa 30-50 posto tih mogucnosti

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

Sad vise nista ne razumem. Ispade da vise niko ne voli premijer ligu. Mislim, ovaj Gruja kaze:

"... eno Mancesteru premijer liga,nek se jebu sa njom..."

onda, Giba kaze:

"... ima u sebi to neko zrno genijalnosti koje nema ni jedan drugi engleski fudbaler..."

to je sve ono o cemu sam ja pricao. Nije u redu ljudi.

Zezam vas malo. Srecan sam sto je Milan dobio i bice mi zao kada Liverpul izgubi u finalu. Pusa.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

mrtvi milan :D raspo se :D i kako nasi klubovi nemaju srece sa zrebom :D koga god izvucemo on igra finale :D obilic je bajern pa zvezda milan :D neko je leverkuzen jedne sezone :D dokle vise :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

zashto je milan proshao u finale?

- zbog nespretnog dide koji se shisha na opasno, a ustvari je smeshan i zato ga volimo

- zbog dechaka kake koji voli da igra fudbal

- zbog gatuza koji je lik ipo i najjacji je na terenu

- zbog seedorfa koji je pro

- zbog odbrambenih kurajbera kaladzea/neste/maldinija ...

- zbog inzaghija koji je u ofsajdu ;]

Link to comment
Share on other sites

NEMA BOGA.

jebem im mamu raspalu, nisam bio ovako ljut ne pamtim. gde bre milan da ovo zasluzhi? varalice smrdljive, koje ne zasluzhuju da igraju fudbal IKADA vishe, bez po trunke morala, udju u finale lige shampiona??

ne volim liverpool, al nadam se da ce da ih razguzi, pa rep pod noge i marsh kuci.

a fergusona ne mogu ni da komentarishem. jebao ga wes brown, da ga jebao u dupe. pa postavio bi ferdinanda da igra, makar imao dve slomljene noge umesto njega. stvarno me odushevljava kako taj igrach mozhe da igra u premijer ligi.

ne smem da pricham o formaciji. usrao sam se kada sam video fletchera da igra. jebao ga on. pa bolje da je igrao sa dva napadacha, nego sa 4-5-1. stvarno nemam rechi..

posle onakve utakmice sa romom i super formacijom, kako mozhe da postavi ovako neshto protiv drugog italijanskog tima?

stvarno nemam rechi. veoma sam se razocharao.

najgori smrdljivci udju u finale lige shampiona (ne mislim na liverpool :P).

Alan Smith ftw.

Link to comment
Share on other sites

@ highly : nema sanse da brojim isto utakmice liverpula i chelzija u premijer ligi kad liverpul vec mesecima samo ligu sampiona igra a u premijer ligi Benitez iskusno rotira pola tima i cuva trece mesto dok se chelzi do proslog vikenda ganjao sa manchesterom za titulu.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Liverpul je na to trece mesto doshao pochetkom marta, do skoro kraja decembra nisu imali pobedu u gostima, tako da ta tvoja pricha ne pije vodu. Drugo je shto si ti navijao za Chelzi, pa sad ko Murinjo trazish teoriju zavere protiv njih, poenta je da mu je Rafa opet po ko zna koji put u kup tekmama podelio shamare sa pet puta jeftinijim timom

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

moj ortak je rekao da je danas umro fudbal

mozda je i u pravu

ali ja toliko mrzim Mancester

da me boli kurac

@bolkonski

:*

aludirao sam na to da je Mancester bio u trci za tripl krunom,ali je ispusio za najvazniji trofej,nek budu srecni sto ce da uzmu premier ligu

@gibanica

ne razumem o kojem zrnu genijalnosti u Runijevoj igri pricate...on je samo nabildovani hilbilly stochar koji igra na snagu

nema trunke kreativnosti,bar po meni...zbog takvih igracha bolke i laza nam ovde sole pamet o italijanskom fudbalu i kreativnosti u premieru :))

jebote kako sam srecan,sijam prosto

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Jebeno neverovatno. Milan je nashamarao mancester kao malo dete! Znaci ne da su zasluzili da prodju nego bi JA plakao da nisu.

Ipak cu navijati za liverpool! Mada se plashim da ce ih Milan naguziti ovog puta ko blesave =/ Onaj Kaka nije jebeno normalan, kakav bre ronaldinjo. A Seedorf iskustvo =/

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

videcemo, prosli put je Milan bio jachi (Sheva i Crespo, novi koji su doshli su Broki i kompanija), dok je Liverpul po mojoj proceni sada u jachem sastavu (otishli Traore, Shmicer, Haman, Baros, Cisse (pozajmica), Warnock [:D], ali su doshla dobra pojachanja kao shto su Mascerano koji je skroz zamenio Hamana i vishe od toga, Crouch koji znachi opasno kod prekida, Kajt koji je dosta bolji od Barosa, samo da krene da postize golove i naravno mladi Agger koji je pravo otkrovljenje)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

jeste da nema trunke kereativnosti ali je igrac koji ce svojim zalaganjem i samim shvatanjem fudbala dici ostatak ekipe da postigne svoj maksimum. zbog toga ga cuvaju kao zrno na dlanu, jer se davno nije pojavio takav igrac u engleskom fudbalu. ne mozete reci da covek nema kvaliteta.

utakmicu je resio ferguson vracanjem vidica na teren. videlo se da covek posle mesec dana pauze nije spreman da da svoj maksimum, ipak je doziveo tesku povredu, i jos ga vraca na teren ni manje ni vise nego u polufinale lige sampiona! kockao se i izgubio je. ali treba mu skinuti kapu na hrabrosti.

videlo se da man nema resenja za kaku, dok sa druge strane ronaldo nije nista prikazao od sveje ovogodisnje odlicne igre. zasluzeno je milan otisao u finale gde ce, ja mislim, izgoreti u zelji da se revensiraju liverpulu za ONO finale :)

p.s. bas nesto razmisljam, ove sezone milan(finale), pa prosle psv(polufinale), 2002. bajer(finale).. uvek naletimo na nekoga ko posle uradi nesto :))

Link to comment
Share on other sites

@gibanica

ne razumem o kojem zrnu genijalnosti u Runijevoj igri pricate...on je samo nabildovani hilbilly stochar koji igra na snagu

nema trunke kreativnosti,bar po meni...zbog takvih igracha bolke i laza nam ovde sole pamet o italijanskom fudbalu i kreativnosti u premieru :))

I je l' vidi

Link to comment
Share on other sites

n.a.m.e.s.t.a.lj.k.a.

mora da se digne fudbal u italiji koji je gadno posrnuo i tacka

mislim, da fergi slucajno namesti onako losu taktiku je nemoguce, tj moguce al je nemoguce da je ne promeni kad vidi da ne funkcionise...

voleo bih da milan bar pola tekmi igrao kao sinoc opet bi mi bili u top3 ekipe, ali kao sto negde vec otkucah to je nemoguce jer je doping ipak skup :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam zasto se ljudi tripuju da se trci samo u Engleskoj. Mislim, ok, tamo se trci najvise jer se taktika zasniva na: Samo ti teraj loptu sine, ali mi nije jasno kako se to dopinguju svuda sem u Engleskoj. Svasta.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

dopinguju se svuda ali se javno zna i dokazano je da su italijani umesani u to (juve? zidan? jugovic? sedorf? etc etc) , bez ikakvih sankcija... pffff....

da je do sporta svim igracima koji se pinguju bih skratio pishe da ne mogu da karaju sve one lepe manekenke i voditeljke :P

al iskreno u egnleskoj se trchi svaku tekmu a u italiji svaku petu, i to kad igraju u LS....

engleska: trcanje, duel, skok, duga lopta, pas, kad neko uradi laznjak dizu ga u nebesa :)

italija: dribling-foliranje faula, mahanje rukom protesno, faul al sudija ne svira, klimanje protesno glavom, dribling-faul... centarsut iz driblinga, faul, gol iz driblinga, faul iz driblinga, dribling iz driblinga... ne da se natrce to je cudo (tj natrchi se jedan u ekipi kao sto je gatuzo, ili nekada davids i tako ti slichni umetnici:)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

e bre grujo nemoj da si takav..jeste da je covek najruzniji fudbaler na svetu ikad ali daleko je od stochara koji igra na snagu..nisam mislio na genijalnost u smislu da ima drblinge i pas kao ronaldinjo ili kristijan, ali realno ima prodornost,bombu u nozi i osecaj..osecaj i da se nadje i da sam sebi stvori sansu bez problema..ume i da namesti gol, nije sebichan..jedino sto ga jebe malo je igra glavom sve ostalo mu ide bez problema.cak sam ubedjen da ga alex stavi na neku drugu poziciju (koju je pre igrao) neki kvazi poluspic ili po strani mislim da bi se i tu snaso..jel si gledao protiv evertona - u drugom pol. se sto puta vracao na svoju polovinu da uzme loptu i povede napad mesto skolsa i lesha..a i pas za iglsa nije bio za bacanje.uglavnom ko sto rece mngr davno se nije pojavio takav igrach u eng. fudbalu..sto ne znaci da su ostali tupi:)

@ bole - kapiram da sad ovo sto pricamo malo kontradiktorno zvuci :) u odnosu na prethodnu pricu koju smo analizirali:) ali sam teo samo da istaknem runijev talenat..a za doping se nikako ne slazem

Link to comment
Share on other sites

da se i ja javim na ovom topiku, ne znam shto sam ga zapostavljao iskreno :s

slava milanovim gerijatriksima. prvo da se ogradim od antjelotija (od sada pa na dalje ga zovem onaj idiot), da nema njega ja bih sada krao pare da odem na finale. mada, pored tog idiota, ima josh jedan... mozhda i gori jer ostavlja dublji trag u istoriji milana :/ prokleta slina zvana filipo inzagi. skapirao sam kolko volim milan tek kad je pochelo srce da mi se cepa jer ih je jedan takav govnar i guzica od igracha izvukao 300 puta :'[

elem, pre pochetka tekme me zvao drugar da me zeza kako tje slavni "manchest' junajted" naguziti starce blabla trutj. ja sam se samo slatko nasmejao propasti tog istog omrazhenog mi junajteda, i istakao da je milanova snaga upravo u tim matorcima. ima da zapnu kolko mogu da prodju u finale i osvoje josh jedan trofej pre penzije. pogotovo kad se zna da ih cheka liverpul... a to proshlo finale su neslavno izgubili. chak sam tada rekao i na ruru mislim da sam ubedjen da je ono finale bila nameshtaljka. its payback time :]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...