Jump to content

Televizija !


Recommended Posts

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa, ironichno, shto niko i ne treba da da rts-u nishta. Kakva crna pomoc. Kada se ukazhu kao profitabilna/interesantna/progresivna itd. investicija onda mozhda, i to ne kao "pomoc" vec kao investicija koja se vraca ili, bolje, jeste profitabilna. Niko ne radi za "da bi svima bilo lepo i kul" i slichno. Ali zato obavezno je ako ti neko uzme pare za proizvod/uslugu da ti kazhe shta si ti platio, drugim rechima transparentno. Ja se ne secam da je slichno objashnjeno mojoj ili bilo chijoj babi/dedi/zeki/maci/kuci itd. shta su platili rts pretplatom, gde je rachun, shta ugovor (razuman) obavezuje jednu i drugu stranu i slichno.

Sledi pitanje shta ljudi placaju.

omg ne zbori protiv drzhave i samoupravljanja :D

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ali sta vam je bolje : Lea Kish ili Zikina Sharenica.

I pored toga sto Lea tvrdi da je "ona izbor urbane publike" , Zika jednostavno pwnuje. Od forum racunara do vodenice iz 18 veka i nazad, a sve to u alkoholisanom (blago doduse) stanju :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Dobrodošao u Srbiju.

Gde je najveći domet prosečnog učenika u fizici kada savlada prvi njutnov zakon, i gde se svake godine upiše par hiljada potencijalnih pravnika i ekonomista, a elektrotehnika, građevina i mašinac jedva popune mesta (arhitektura je, kao buržujski faks, za veliku većinu krajnje nepristupačna).

Mi smo jedan qrac od naroda i države.

da pogadjam, ti si na masincu ili na ETF-u?

tranzicija bato... pre 10 god nije bilo posla ni za pravnike i ekonomiste, bilo je samo za mehanicare i radnike u kladionicama, a za 10 ce da bude i za masince i ETF-ovce, za 20 mozda i za umetnike. mora po redu.

jbg, zalosno je samo sto 5. oktobar i dalje nije jasan ljudima.

"demokratija", "narodna energija", "evropske vrednosti"? -ne bih rekao...

rmbacenje bez adekvatne nadnice da bi se akumulirao kapital po prvi put, da bi se raslojilo drustvo, da bi bio uspostavljen trzisni (kapitalisticki) demokratsko-liberalni drustveno-ekonomski poredak? - pre ce biti...

Nazalost, kad se pogleda gde je svet a gde mi, mora se doci do jednog prostog zakljucka : da mi smo obican mali smesni kurac.

daj nam malo vremena... i meni je jadno da gledam gde smo, ali treba nam vremena posle svega ovoga. ne svice pre zore.

Shto dovodi do istog pitanja:

di su nashi novci? :)

1. pretplata MORA da se placa.

2. Tijanic MORA da polaze racun nekom skupstinskom odboru gde te pare idu.

@all ne zaboravite, ne smete ni slucajno spomenuti nesto hrvatsko u kontekstu => srpsko :)

Odma se draletu klincu i deiju pale alarm lampe :)

[Lurch]you summoned me?[/Lurch]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

da pogadjam, ti si na masincu ili na ETF-u?

tranzicija bato... pre 10 god nije bilo posla ni za pravnike i ekonomiste, bilo je samo za mehanicare i radnike u kladionicama, a za 10 ce da bude i za masince i ETF-ovce, za 20 mozda i za umetnike. mora po redu.

jbg, zalosno je samo sto 5. oktobar i dalje nije jasan ljudima.

"demokratija", "narodna energija", "evropske vrednosti"? -ne bih rekao...

rmbacenje bez adekvatne nadnice da bi se akumulirao kapital po prvi put, da bi se raslojilo drustvo, da bi bio uspostavljen trzisni (kapitalisticki) demokratsko-liberalni drustveno-ekonomski poredak? - pre ce biti...

daj nam malo vremena... i meni je jadno da gledam gde smo, ali treba nam vremena posle svega ovoga. ne svice pre zore.

1. pretplata MORA da se placa.

2. Tijanic MORA da polaze racun nekom skupstinskom odboru gde te pare idu.

[Lurch]you summoned me?[/Lurch]

NE!

lurch kazhe "U rang?" :D

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

NE!

lurch kazhe "U rang?" :D

[:I]

tacno.

sry... [:D]

Lex, ja i?

Kojot?

ili ne?

Draaaasko!

Cini mi se kao pravi izbor :)

[jupi]

kakva bi to bila glamurama. nas trojica kao "cice glamuramice", bas bismo dopunili posustalu emisiju. i bili bismo lepsi od Lune Lu. [^][:D][:D][:D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Zamisli sedimo onako u nekom fensi kaficu, skockani i caskamo o ekonomiji, sportu, kompovima, muzici i obracamo se jedan drugom sa "dragi moj"

Jebote aj se prijavimo.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Zamisli sedimo onako u nekom fensi kaficu, skockani i caskamo o ekonomiji, sportu, kompovima, muzici i obracamo se jedan drugom sa "dragi moj"

Jebote aj se prijavimo.

cekaj, al morate prvo da odgovorite koji ste lik iz sex&grad-a da bi vas primili : )))

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

Zamisli sedimo onako u nekom fensi kaficu, skockani i caskamo o ekonomiji, sportu, kompovima, muzici i obracamo se jedan drugom sa "dragi moj"

Jebote aj se prijavimo.

moramo!!! [:)]

ali moramo da smislimo i neku snobovsku, kvazi-intelektualno-filozofsku in temu, sa dozom suzdrzane bljutave genericke lascivnosti, za svaku emisiju. kao, npr, "fenomen srpskih foruma - od bureka do hejta", ili "da li joj je tastatura erogena zona?"

[:)]

edit> ps.: i bolje bi bilo, mislim, da govorimo "mon cher". [;)]

cekaj, al morate prvo da odgovorite koji ste lik iz sex&grad-a da bi vas primili : )))

ja cu da budem Samanta.

Edited by Ignis Dei

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

moramo!!! [:)]

ali moramo da smislimo i neku snobovsku, kvazi-intelektualno-filozofsku in temu, sa dozom suzdrzane bljutave genericke lascivnosti, za svaku emisiju. kao, npr, "fenomen srpskih foruma - od bureka do hejta", ili "da li joj je tastatura erogena zona?"

samo bi vam josh i ves krejven falio za takvu neku emisuju, kao reziser.

btw, mislim da vam ne bi odgovaralo ni dragi moj, niti mon sheri. Mislim da najvishe devijantnih, pervertnih aspekata mozete naci u muskoj verziji, zenskog oslovljavanja - "slatki moj"

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Ali ljudi, ako neko prati atletiku, tj onog kralja magle i morskih dubina Koraca, aj sto je i dalje zaljubljen u isimbajevu, ali da li je neko cuo kakav je hejt bacio po "forumima mladih socijalista koje finanira soros"??? Ladno Korac zna sta su forumi i sta je internet???

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ja sam pripremio listu odgovora, mislim da tju je i postovati ovde u toku dana. Taj posao mora biti moj/nash! :D

Dushko je otprilike rekao da sisice sa b92 foruma koje drkaju po ceo dan i kompiliraju njegove gafove nikada netje postitji u zhivotu ono shto je postigla Olivera, poshto su za njen uspeh potrebne dve ruke. :D

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Upravo to, plus i da poniznima sleduje carsko nebestvo. ???

Ali sam sa velikom verovatnocom siguran da nije pomenuo b92 vec socijaliste, omladinu, soros.

Sem toga Dule nema gafove, to je neprekidna kanonada ludosti. Milion ludila u jednom ludiilu.

Kako je super kad gledas atletiku, sve ono kul, pocinje neka zenska disciplina i samo se zacuje Dule :)

"nzjbolji lek za zenske suzice su pokloni"

"to mlecni zubi od 20 godina nisu izdrzali"

:)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Jebote jel iko cita sta ja pisem :)

99,9 posto sam siguran (tj dvoje nas je sigurno) da je rekao "socijalisticka" u istoj recenici gde je spomenuo i soros i tako to.

b92 nije spomenuo :)

Brate ko zna sta je pio.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...