Jump to content

Televizija !


Recommended Posts

Ja sam prestao da gledam TV pre jedno 2-3 godine iz sledecih razloga:

1. Reklame. Bezobzirno duge, glupe i dosadne. Cak sta vise, vredjaju moju inteligenciju svojom gluposcu i naivnoscu. Kao recimo kada manekenka od 16 godina drzi dete u ruci i izigrava mamu i zna koje su pelene dobre ili kada matori gej u belom mantilu sere o tome kakvi su moji zubi.

2. Izbor. Blagi uzas. Dok sam jos shaltao kanale, uglavnom se svodilo na to da li cu da gledam likove kako lome sebi kosti na extreme, Stiva kako lize zenku od aligatora dok ova polaze jaja, neku complete trash sportsku utakmicu ili film tako besumucno isprekidan reklamama da je neminovan gubitak toka desavanja iz filma. Oh da, nemojmo zaboraviti i emisije sa diskaverija pricane i prikazane u maniru kojim je meni moj deda pricao ratne price kad sam bio mali. To je bilo zanimljivo jednom petogodisnjaku, medjutim danas....

3. Kvalitet slike. Ajde i da zanemarimo apsolutno govnjiv program za koji nema nade da ce se ikada i za 0.00000000001 % poboljsati, kvalitet slike dodaje slag na tortu. Linije, sneg, plavi ekran sa interfejsom od satelita na kojem pise uokvireno "no signal", koji kad se malo bolje zagledas u stvari znaci: "mater vam jebem lopovsku, dosta ste se shlepali na nasoj grbachi, prokleti piratski lopovi iz Srbije" - sent from Bulgaria, Romania , Cesz...

4. Program domacih kanala. Stari ruski filmovi, otpisani, rambo kec, terminator, demolition man, domaca mizerija filmske produkcije, politicke emisije, kvizovi. Nemojmo zaboraviti Grand paradu, City records, Melos i silovatelje mozga (domaci muzicki umetnici). Za ime milog boga, da li je moguce da postoji neko ko ovo jos uvek moze da gleda zdravog razuma ?!

Dodatak: pored govnjive kablovske televizije, RTS je resio da uzima naknadno 300 din svaki mesec bez pitanja za svoj program koji prate jos samo penzosi koji se nadaju da ce videti Slobu na prvom.

Ovakvo stanje domace televizije me je pre par godina kompletno oslobodilo potrebe da je gledam i mogu reci da se bolje osecam zbog toga, a voleo bih da cujem razloge zasto iko sa imalo pameti i razuma jos uvek gleda TV.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa ja sam prestao zato sto imam net

Jedino odgledam onako ofrlje ujutro dadilju dok pijuckam kafu, jedem i tako to.

Znaci i da je program 100 puta bolji opet imam net gde sam biram sta zelim kad zelim i koliko zelim.

Tako da je realno sto se mene tice TV izgubio.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Na tvu gledam simpsonove i dadilju kad uhvatim.

Ako procitam u novinama da ima neki dobar film odgledam i to.

i naravno sport.

Sto znaci bez ikakvih muzickih emisija,politike,vesti,mode,.......

Sveo sam gledanje tva na minimum.

Nije da necu,nego me jednostavno sadasnji program neinteresuje.Ako se pojavi neka dobra serija gledacu i to,ili neka emisija koja moze da mi privuce paznju,ali posto toga nema,.....

Ja samo gledam spanske serije na pinku
mislis latino-americke:),kao ima razlike.:):D

ou jea lets h8 TV [:(!] [:(!] [:(!]

Edited by rockdudbg

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

Batalio sam TV pre god i po.Jedino ujutru pogledam Dadilju,Simpsonove i Smallvile i to mi je za ceo dan.

Sto se tice reklama ubedljivo najvise smaraju na pinku.Jednom sam gledao film i posle sat vremena filma na svakih deset minuta filma deset minuta reklame...popizdeo sam.Od tog dana ne gledam filmove na pinku(samo kad sam u selu tamo nemam nista pametnije da radim :)).

Internet rulZ ;))

Oh hai!

Underground will live forever baby. We just like roaches. Never dying always living.

Link to comment
Share on other sites

Psycho' date='Aug 10 2006, 18:00' post='849316']

4. Program domacih kanala. Stari ruski filmovi, otpisani, rambo kec, terminator, demolition man, domaca mizerija filmske produkcije, politicke emisije, kvizovi.

ovo je loshe? =))

inache, obichno nemam vremena za tv, al' recimo vikendom, ili kad sam neraspolozhen mogu da gledam cartoon network 24h, a kad krene smor crtac tipa K.I.D.S.N.E.X.T.D.O.O.R. odma svich na diskaveri ili eurosport2...

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

Ako me ne mrzi da ustajem popodne ogledam Chicago Hope ili neki stari crno beli film/seriju na rts. Net mi uglavnom zavrshava posao sa filmovima. Diskoveri isto tako ima dosta dobrih emisija koje vredi pogledati, mada tv svedem max 2 sata dnevno.

Edited by stalja_
Link to comment
Share on other sites

Da, generalno, nema shta pametno ali ovaj history nije losh i explorer, neshto manje optereceni reklamama od diskoverija. A ostao je samo pink i rts kasno u noc ali i onda treba navigirati i naci u najavi dobar film, poshto obichno puste kad-tad. Ostalo je papazjanija i ako ishta trebali bi oni gradjanima da plate za sve te gluposti shto nazivaju programom.

Mada, nishta ne mozhe da nadomesti dozhivljaj porodichnog ili drushtvenog okupljanja oko te magichne kutije -> tva.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...